Şimdi Ara

Muslera gol sonrası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Muslera gol sonrası

• Valla bizde ortam böyle duruşu yapmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneijder ve Muslera gibi efsane iki adamın bizde olduğuna hergün şükretmeliyiz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen fotoğrafa bakıp mutlu oldum lan.

• O degil de Muslera Avrupanin en iyi 10 kalecisi arasina rahatlikla girer.

• Adam adamm

• Iyı kaleci efendi adam daha ne olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Sneijder ve Muslera gibi efsane iki adamın bizde olduğuna hergün şükretmeliyiz..

Melo :)
  • Ne melo su ya

• Meloyu bende beğeniyorum ama derbilerde saçma sapan şeyler yapıyor. Ayrıca oyunu değiştirecek bir oyuncu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Ne melo su ya

Felipe Melosu neoldu zoruna falan mı gitti. Şu takımı ayakta tutan yegane adam kendisi. Güç, hırs, mücadele ne ararsan var. Son şampiyonluklarda en büyük pay kendisinin. İlk sezonda katkısıyla ikinci sezonun ikinci yarısında mücadelesiyle. Muslera, Sneijder kadar hak ediyor tarihe geçmeyi.
  • Evet zoruma gitti,Muslera,Sneijder gibi adamların yanına Melo'yu eklemen.

• quote:

Evet zoruma gitti,Muslera,Sneijder gibi adamların yanına Melo'yu eklemen.

O senin futbol bilginle orantılı tabiki. İlk şampiyonlupa dön Melo ve Selçuk İnan'ın katkısına bak. Tabiki Muslera ve Sneijder süper ve inanılmaz yetenekliler. Melo şu takıma GÜÇ katıyor, pisliklerini görmek istersen evet bir okadar pislik. Arsenal maçı dışında bu sezon kusursuz. İnşallah sezon sonuna kadar sahadaki BİZ olur.
  • goruyorumki Melo yu begenmeyen futbol cahilleri damlamis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melo yu kotuleyince futbol bilgimiz 0 mı oluyor?Tamam.

Melo gazla oynayan,taraftara oynaya bir adam,futbolundan çok yaptığı diğer şeyleri görüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

Evet zoruma gitti,Muslera,Sneijder gibi adamların yanına Melo'yu eklemen.

O senin futbol bilginle orantılı tabiki. İlk şampiyonlupa dön Melo ve Selçuk İnan'ın katkısına bak. Tabiki Muslera ve Sneijder süper ve inanılmaz yetenekliler. Melo şu takıma GÜÇ katıyor, pisliklerini görmek istersen evet bir okadar pislik. Arsenal maçı dışında bu sezon kusursuz. İnşallah sezon sonuna kadar sahadaki BİZ olur.

şu meloyu koruyup övdükçe metin oktay'in kemikleri sızlıyor tamam iyi oynar ama meloya efsane DİYEMEZSİN!

• Gerçekten anlamıyor olabilirsin, sana Melo'nun yaptıklarını katkılarını tek tek anlatmayacağım. Ben cahilim Uğur Meleke, Mehmet Demirkol gibi bir adamın yazılarını takip et biraz ufkun genişlesin.

@İzmirli Samuray her futbolculuğun efsaneliği farklıdır. Şimdi Milan Baros bir efsane değildir ancak hafızalardan asla yeri silinmez, takıma inanılmaz katkıları olmuştur, hakkı yenemez. HarryKewell keza aynı şekilde, Elmander aynı şekilde, Nonda aynı şekilde, Jardel aynı şekilde böyle böyle Uefa kadrosuna kadar dönebiliriz. O kadro efsanedir hem 4 yıl üst üste hem şampiyonlar ligi hemde uefa başarıları nedeniyle. Dönemim futbol seviyesinde bu takım 2 sene şampiyon olmuştur, çöp lig bile olsa. Şampiyonlar ligine 3. üst üste katılışı ve son 2sinde son16 ve çeyrek final seviyesine erişme başarısı. Bu kadroların her bireyi özeldir. Melo şampiyonlukların en önemli 5 adamından biridir. Selçukta öyle, Semihte öyle, Muslerada Sneijder de aynen öyledir.

Melonun ateşini verecek bir adam söyleyin bana. Örnek verin. Çok beklerim sizi ama cevap veremezsiniz. Melo loric Cana dır . Galatasaray adına yaptıkları Galatasaray dışında yaptıklarından KUVVETLİDİR.

• Tutturmuşsunuz bir Melo Melo gidiyor,merak etme takip ediyorum Mehmet Demirkol'u,her gün Spor Servisi programından.Melo 1 maç varsa 5 maç yok.

Tamam,Melo da efsane diyeyim de,mutlu ol.

• quote:

Tutturmuşsunuz bir Melo Melo gidiyor,merak etme takip ediyorum Mehmet Demirkol'u,her gün Spor Servisi programından.Melo 1 maç varsa 5 maç yok.

Tamam,Melo da efsane diyeyim de,mutlu ol.

Çocuk ben senin bilgisizliğinle mutlu olacaksam olmayayım daha iyi. Maçları gözünüzle izleyin, çok şey kazandırır.
  • quote:

Ne melo su ya

Ne Melo'su yaa demiş
    Olum siz harbi futbol falan mı izliyonuz, başka şeyler izliyor olmayasınız. Bunları böyle toplum içinde söylemeyin dalga konusu olursun. Bir anket yapılsa mevkisinde süper ligin en iyisi çıkar adam.
    Kendinizi rezil duruma düşürmeyin böyle yorumlarla.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.