Şimdi Ara

358. Dönem (Şubat 2015) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (Formlar eklenmiştir!) (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.759
Cevap
63
Favori
243.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4.Kolordu Komutanlığı veya Polatlı Topçu ve Füze Okul Komutanlığı çıkanlara, meslekçi yedek subaylık çıkanlara yardımcı olabilirim, bildiklerimi paylaşabilirim.
    Ayrıca blogda askerlikle ilgili yazılar yazmıştım isteyenler göz atabilir.
    http://sinansenturk3.blogspot.com.tr/
  • edirne var mı torunlar sizi bekliyoruz?
  • Mert2267 kullanıcısına yanıt
    bilader meriç tugayı olabilir. Ama tunca kışlasıda olabilir. Edirnede bağımlı sayısı çok fazla trakyanın tamamı zaten öylede senin yerinde rahat olmayabilir. Sıracılık genel olarak bu topraklarda normal bir durum. Allah kazasız belasız bitirmeyi nasip etsin. Ne zaman geliyorsunuz 2. grup musunuz?
  • naapolyon N kullanıcısına yanıt
    KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU bu arada eğitim birliğimizde aynı, istanbulda mısın sen de?
  • selam arkadaşlar benimde acemi kastamonu usta antep il jandarma çıktı hepimiz hakkında hayırlı olsun inşallah sağ sağlim gidip gelmek nasip olsun. Arkadaşlar ben e devletten asal sevk başvurusu yapamıyorum şöyle bir yazı çıkıyor ''Birliğinize sevkiniz emniyet tedbirleri dikkate alınarak yapılacağından dolayı Askerlik Şubesine müracaat etmeniz gerekmektedir. Lütfen sevk işlemlerinizi yapmak üzere en yakın Askerlik Şubesine müracaat ediniz.'' sizlerdede varmı böle bir yazı .?
  • Kısa dönem komando olur mu ya kafamda deli sorular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemi birliği İSKENDERUN DENİZ ER EĞİTİM ALAYI olanları bekliyoruz.
  • Kars 14. Mknz. P. Tug K.lığına gelecek var mı ? Yardımcı olabilirim arkadaşlar.
  • 357 kd olarak hepinize selamlar atarsa 90 iskenderuna gelenler yaşadı bu ayda hava yaz günü gibi. bi an önce gelinde bizde gidelim

• 7 yil d.bakirda kaldim.7.kolorduya dusenler sansli sayilir merkezde bir yer
    2-3 dakikalik yurume mesafesi var merkeze

• Koskoca forumda Kastamonu'dan sonra Burdur'a gidecek jandarma adayı yok mu ya

• Arkadaşlar Sevk işlemlerinizi yapmak için buraya tıklayınıza tıkladığımda bende Sistemde kayıtlı sevk bilginiz bulunmamaktadır.Lütfen en yakın askerlik şubesine müracaat ediniz. yazıyor. Yani İnternetten sülüs alamıyormuyum ben..
  • Arkadaşlar bişeyi netleştirelim, şimdi sülüste saat 13.00 yazıyorsa, biz bu saati geçirirsek sıkıntı çıkıyor mu?Yoksa saat 5'e kadar sorun olmaz mı?

• Herkese selam,

Ikametgah ızmir,

Eğitim Birliği. KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU

Esas Birliği
    İL J.K.LIĞI/MARDİN / MARDİN

• 21. ana ikmalden selamlar buraya gelecek olan varsa bekliyoruz :) niğde / bor
  • eğitim birliği:5.J.EĞ.A.K.LIĞI/KASTAMONU -esas birliği:İL J.K.LIĞI/VAN -celp grubu:1 -sevk başlangıç:02.02.2015 sevk bitiş:05.02.2015
    van da görev yapmış olan bilgisi olan var mı arkadaşlar???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail kayrak48 -- 30 Ocak 2015; 1:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHYSİC35

Arkadaşlar bişeyi netleştirelim, şimdi sülüste saat 13.00 yazıyorsa, biz bu saati geçirirsek sıkıntı çıkıyor mu?Yoksa saat 5'e kadar sorun olmaz mı?

Bende de saat 13.00 yazıyor ve bana erken geldi. Kime sorsam ona bakma saat 17.00 geçirme yeter dediler. Sıra olmasìn, bir an önce gelelim diye aldatmaca bir saat o bence. Ben 15.00 te teslim olmayı dusunuyorum. Zaten ilk gun her yerde, ilk girişte hep sıra olacak. Zaman geçecek hep. Ben Samsun' a gidiyorum 4 ünde teslim olacam. Sen nereye gidiyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fransua01 -- 25 Ocak 2015; 12:57:01 >
  • eci07 kullanıcısına yanıt
    54. mekanize tugay komutan yard.ciligi 1. tank tb. kh. kh bh var suloglu nasildir bilgi verebilirmisin kisa donem olarak gelecegim sinifi bakim yaziyor bilgi verebilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr34

quote:

Orijinalden alıntı: burakavcioglu

Acemi Birliği Manisa Alaşehir çıkanlar okuyabilir:http://www.burakavci.com.tr/2015/01/acemi-birligi-manisa-alasehir-part-1.html

357 İzmir Güzelbahçe Maltepe Askeri Liseden Herkese Selamlar

Eline sağlık güzel yazmışsın bir iki tane soru sorayım bare. Bilgisayar bilgisi işe yarıyor mu ? Şoförlüğüm de pek iyi değil uzun süredir araç sürmüyorum illaki şoför mü yapacaklar ?

Bilgisayar bilgisi olan veya mezunları yazıcı veya benzeri görevler veriyorlar. Ulaştırma bölüğüne düşersen araç kullanabilirsin onu da hemen vermezler birkaç ay sonra.

• Yaw benim katılacağım tarihi 5 şubat gösteriyor yüsemde. Herkes 4 şubat demişti bi problem olur mu bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.