Şimdi Ara

358. Dönem (Şubat 2015) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (Formlar eklenmiştir!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.760
Cevap
63
Favori
243.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler son başvuru 15 kasımdı, 12 gün var başvuruların bitmesine. geçen dönem ki gibi uzatacaklar sanırım ama kaç başvuru alabilecekler ki.
    listede 20 kişi, facebook 24 kişi var. bence bu dönem başvuru çok az olacak gibi.
  • https://www.facebook.com/groups/741194325933936/ 358. Dönem Şubat 2015 Celbi Kısa Dönem - Yedek Subay Aday Adayları

24 kişi olduk beyler az kişimi gidecek forumdan bukadar subatta :)
  • Bende bugün kendimi istemeye istemeye yazdırdım. İstanbul' luyum. İstanbul Halıcıoğlu şubesinden yazdırım. Şubat için çok rağbet yok. Çok başvuran olmazsa ikinci gruba kalmayız. 357. dönemlerde( Kasım ) çok yazdıran oldu ve ikinci grupta giden çok oldu. Bende yazdırım kendimi, 25 Ocak' ta yeriniz açıklanacak dendi. Pazar gününe denk geliyor ama sorun olmaz herhalde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fransua01 -- 3 Kasım 2014; 13:07:36 >
  • Fransua01 F kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam, bende ve bazı arkadaşlarda da 25 ocak yazmakta neden hafta sonu onu almadım bende!!!
  • Hayırlısı bakalım. Kasım celbinin kalabalık olması 4 yıllık mezunların hemen gitmek istemesinden kaynaklanıyor sanırım. Gerçi hoş bende gidecektim işlerim vardı 2 haftayla kaçırdım kasımı şubata kaldım. Hayırlısı bakalım.
  • Yeni botlar bize yetişirmi acaba beyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay torunlar, atarsa 85, sizi goremeden donucez insallah :) hepinize hayirli teskereler simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekleyebilirsin
  • onur4008 O kullanıcısına yanıt
    Bugün okuduğum haberde botlar Tsk ya teslim edildi diyor. Umarım yeni botları giyeriz hatta ilk kullanıcıları oluruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kajmerian -- 4 Kasım 2014; 19:05:47 >
  • Beyler bir sorum olacaktı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim: 2 hafta önce tecil yaptırdım yeni mezundum ve şimdi fikrimi değiştirdim Şubat celbine gitmek istiyorum mümkünmüdür acaba ve yedek subay olarak gidiliyor mu şubatta..

• quote:

Orijinalden alıntı: kajmerian

Bugün okuduğum haberde botlar Tsk ya teslim edildi diyor. Umarım yeni botları giyeriz hatta ilk kullanıcıları oluruz :)

İnşallah kardeşim rahat eder ayaklarımız :) dedikleri gibi ise bize yetişmesi gerekli :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HorasanlıMurat23

Beyler bir sorum olacaktı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim: 2 hafta önce tecil yaptırdım yeni mezundum ve şimdi fikrimi değiştirdim Şubat celbine gitmek istiyorum mümkünmüdür acaba ve yedek subay olarak gidiliyor mu şubatta..

Tecilini bozdurabilirsin ve subat celbinde gidebilirsin. Yedek subay her dönemde alımı yapılıyor yeterki tsknin istediği kriterde olman ilk tercihleri mühendisler olarak biliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: onur4008

quote:

Beyler bir sorum olacaktı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim: 2 hafta önce tecil yaptırdım yeni mezundum ve şimdi fikrimi değiştirdim Şubat celbine gitmek istiyorum mümkünmüdür acaba ve yedek subay olarak gidiliyor mu şubatta..

Tecilini bozdurabilirsin ve subat celbinde gidebilirsin. Yedek subay her dönemde alımı yapılıyor yeterki tsknin istediği kriterde olman ilk tercihleri mühendisler olarak biliyorum :)

Öncelikle çok saol hocam 1-31 aralıkmış başvuru arası ben bu arada bozdurup başvursam olur mu bi tarihi var mı

• tecil bozdurmaya gittiğimizde aile hekimine gönderiyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hammerheart

tecil bozdurmaya gittiğimizde aile hekimine gönderiyorlar mı?

Genel de şubede muayene ediyorlar.

• Bende Eylülde tecili bozdurup şubatta gidecek olanlardanım. Beni de ekleyebilirsin...
  • Merhaba arkadaşlar. Benim tecilim kasım 2015'e kadar. Şubat ayında askere gitmek istiyorum fakat önümüzdeki ay iyi bir iş teklifi alma ihtimalim var. Tecili şimdi bozdursam (sanırım şubatta gitmek için 15 kasım son) önümüzdeki ay tekrar tecil yaptırma hakkım olur mu? Şimdiden teşekkür ederim.
  • Bende 358. dönem yani şubatta gideceğim. Bugün bilgi aldım. Kısmet olursa yarın bozduracağım tecili. Hepimizie şimdiden hayırlı teskereler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur4008

quote:

Öncelikle çok saol hocam 1-31 aralıkmış başvuru arası ben bu arada bozdurup başvursam olur mu bi tarihi var mı

hocam aman kalsın yedek subay olup başımızı mı yakalım :) şuan bu saçma sapan askerlik uygulamasından dolayı kaybım çok büyük.

iş olarak çok iyi noktadayım bırakıp gidiyorum ve hergün bir o kadar güzel güzel anıyorum askerliği :)

6 ay para kazanamayacağım, sgk olmayacak yan haklarım olmaycak vs vs

• hocam haklısın diyecek bişey yok...
    Bir soru sorayım hocam sana ben yeni mezunum iş aradım şuanlık bulamadım hep askerlik sıkıntı bu dönem en iyi dönem benim için bunda gitmezsem tecil bittiğinde giderim senin tavsiyen var mıdır iş-askerlik konusunda...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.