Şimdi Ara

Sinan Engin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rıdvan Dilmen den bile daha ağır bir Galatasaray Düşmanı olup Aziz yıldırım ın kahyasıdır. Hadsiz adamın canlı yayında bir ağlamadığı eksik. Prandelli bir çicek yaptırıp Bruno Alvese götürmesi gerekiyormuş. Ulan hayvan kılıklı, Fener 15 kişi olsaydı ne değiişirdi Sneijder boş kaleye mi gol attı ? .

• Sneijder bugün sadece gol atmamış. Bunu Sinan Enginden anlayabiliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • We have Sneijder, they dont
  • Normalde böyle programları izlemem ama çok pis bir oyun dönüyor ortada. İstediği kadar saçma eleştirsin, taraflı yorum yapsın vs. umurumda değil. Ancak Bu şahsiyet yukardan artık nasıl bir emir aldıysa artık çok pis bir Melo'yu karalama politikası yürütüyor. Yok böyle birşey. Merak edip biraz baktım bugün. Galatasaray için yapılan en ufak olumlu yoruma karşı direk Melo kozunu kullanıp adamın resmen ağzına s*çıyor. Ancak Gökhan Töre konusuna gelince bu çocuğu korumalıyız diyebiliyor. Karakterini eleştirmeyi bırakın Melo'yu resmen orta sahanın en kötü oyuncusu ilan etti adam. Hadi onu geçtim, "Alves o tekmeyi Melo'ya atabilirdi hakkı var, Melo antipatik adam." dedi ya. Yok böyle birşey. Yanımda olsa öldürecem herifi o derece. Gülüp geçilecek seviyeyi aştı artık bu adam.
  • Beyaz TVmisyonu belli olan bir kanal.. Ulan mmavi almisiz adamlarin basliga bak sneijdere ödeme yapildi diğerlerine yok.. Bu mu anasini satayim akliniza gelen baslik .. Hele bu sinan cidden soysuz bir adam annesine de hic acimiyor herhalde

• biz mi dedik alves yap kendi takımını sattı
  • Sabah sabah ağzımı bozmayayım.

• Sinan Engin'den ibretlik manevralar:
    (Youtube'den silinmiş ama başka yerden buldum)

http://www.aslanlar.tv/sinan-engin-den-ibretlik-manevralar.html

Bunu izlerseniz adamın ne mal olduğunu anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepheth

Normalde böyle programları izlemem ama çok pis bir oyun dönüyor ortada. İstediği kadar saçma eleştirsin, taraflı yorum yapsın vs. umurumda değil. Ancak Bu şahsiyet yukardan artık nasıl bir emir aldıysa artık çok pis bir Melo'yu karalama politikası yürütüyor. Yok böyle birşey. Merak edip biraz baktım bugün. Galatasaray için yapılan en ufak olumlu yoruma karşı direk Melo kozunu kullanıp adamın resmen ağzına s*çıyor. Ancak Gökhan Töre konusuna gelince bu çocuğu korumalıyız diyebiliyor. Karakterini eleştirmeyi bırakın Melo'yu resmen orta sahanın en kötü oyuncusu ilan etti adam. Hadi onu geçtim, "Alves o tekmeyi Melo'ya atabilirdi hakkı var, Melo antipatik adam." dedi ya. Yok böyle birşey. Yanımda olsa öldürecem herifi o derece. Gülüp geçilecek seviyeyi aştı artık bu adam.

Sinan engin yanında olsa imza için paçasına yapışırsın arkadaşım hikaye anlatma ayrıca sinan engin melo yu idam edip gökhan töre yi koruyorsa gökhan töre bu ülkenin evladı olduğu içindir,Allahın brezilyalısı bizim milli takıma faydalı olamaz oynayamaz çünkü ama gökhan töre genç ve yetenekli melo ülkesinde bile bu kadar sevilmiyor hatta brezilyalıların melo'Dan nefret ettiğine eminim 2010 da brezilya yı yaktı artık ağzıyla kuş tutsa da milli takıma almazlar,ama türkiye de işler farklı paso tribüne oynuyor,dün sinan engin'in dediği doğruydu melo sakat diye değil kendini tribüne alkışlatmak için oyundan çıktı sneijderin golü sonrasında nasıl sevindiğini hepimiz gördük

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Normalde böyle programları izlemem ama çok pis bir oyun dönüyor ortada. İstediği kadar saçma eleştirsin, taraflı yorum yapsın vs. umurumda değil. Ancak Bu şahsiyet yukardan artık nasıl bir emir aldıysa artık çok pis bir Melo'yu karalama politikası yürütüyor. Yok böyle birşey. Merak edip biraz baktım bugün. Galatasaray için yapılan en ufak olumlu yoruma karşı direk Melo kozunu kullanıp adamın resmen ağzına s*çıyor. Ancak Gökhan Töre konusuna gelince bu çocuğu korumalıyız diyebiliyor. Karakterini eleştirmeyi bırakın Melo'yu resmen orta sahanın en kötü oyuncusu ilan etti adam. Hadi onu geçtim, "Alves o tekmeyi Melo'ya atabilirdi hakkı var, Melo antipatik adam." dedi ya. Yok böyle birşey. Yanımda olsa öldürecem herifi o derece. Gülüp geçilecek seviyeyi aştı artık bu adam.

Sinan engin yanında olsa imza için paçasına yapışırsın arkadaşım hikaye anlatma ayrıca sinan engin melo yu idam edip gökhan töre yi koruyorsa gökhan töre bu ülkenin evladı olduğu içindir,Allahın brezilyalısı bizim milli takıma faydalı olamaz oynayamaz çünkü ama gökhan töre genç ve yetenekli melo ülkesinde bile bu kadar sevilmiyor hatta brezilyalıların melo'Dan nefret ettiğine eminim 2010 da brezilya yı yaktı artık ağzıyla kuş tutsa da milli takıma almazlar,ama türkiye de işler farklı paso tribüne oynuyor,dün sinan engin'in dediği doğruydu melo sakat diye değil kendini tribüne alkışlatmak için oyundan çıktı sneijderin golü sonrasında nasıl sevindiğini hepimiz gördük

sen neyn kafasını yaşıyosun birader ? Yok Gökhan Türkmüş, korunması lazımmış. Bu zihniyet neyin zihniyeti ? görüşler birisinin nereli olduğuna göre değil, kurallara kanunlara göre şekillenmeli. senin kafan yapında çok fazla insan yoktur umarım. çünkü senin 1kaç tık üstün aleviler ölsün kürtlerin soyu kurusun ermeniler diri diri yakılsın zihniyeti.

sinan engin kimmiş ki de imza istesin millet ? saçmalamakta üstünüze yok.

• Bu adamlar sikeyi savunuyir melo iyi diye salliyorlar gitsin diye simdide sinoya salliyorlar ..

• Dün aynı programda ''Bruno Alves o hareketi Melo'ya yapsa hak veririm'' dedi.

Böyle boş bir adam sallayın.
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    İlk cümleden sonrasını okumaya yeltenmedim bile. Ben o suratsızdan imza isteyecem ha? İyi güldürdün akşam akşam. Neyse blok...
  • quote:

İlk cümleden sonrasını okumaya yeltenmedim bile. Ben o suratsızdan imza isteyecem ha? İyi güldürdün akşam akşam. Neyse blok...

yahu ergen misin arkadaşım?bloklamak nedir ya yazık valla....
  • Sinan ;Engini tanımak isteyen 2003-2004 sezonunda Beşiktaş'a kurulan komployu,oyunu incelesin.. Sinan'ı da sahibini de çok güzel görür orada..
  • cahilin teki ya ciddiye almayin okuma yazma bilmiyor o herif

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolfgang Heisenberg

cahilin teki ya ciddiye almayin okuma yazma bilmiyor o herif

Cahil değil, çakalın önde gideni...

• kesinlikle sevmem sinanı ama bu konuda haklı bence. alves atılmasaydı prandelli bu maçı hayatta kazanamazdı. topalın geriye çekilmesi emrenin çıkması sneijderin selçuk şahini geçip vurması ikinci golde basmayıp uzaktan vurdurması hataydı bunuda sneijder çok iyi değerlendirdi. maçı prandelli kazandırmadı sneijder kopardı açık ve net.. ben hala başarılı bulmuyorum hocayı gelecekte görmüyorum
  • BEŞİKTAŞ'A zamanında yaptıkları transfer hatalarının Parasını açıklasın önce o kişi.

• valla programı falan izlemedim de sadece bu lafı üzerinden konuşacak olursak doğru söylemiş. Sneijderin golleri küçümsemek için falan söylemiyorum tamamen oyun değişti o açıdan konuşuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.