Şimdi Ara

''Sarıların Şino''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adam bu geceden itibaren artık bu camiada kıdem atlamıştır. Ben açıkçası, ''Tek başına Fenerbahçe maçı kazandıran'' bir adam hatırlamıyorum yakın tarihte. Kıymeti bilinmeli, artık hakettiği bir ünvan verilmelidir diye düşünüyorum.

Ben bundan sonra ''Sarıların Şino'' diyeceğim O' na.

• Sarilarin degil bizim Şino, o artik Hagi gibi içimizden, bizden biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim de ayarımız yok; ya çok sever yüceltiriz, ya da batırır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam de.
    çok düşünmüş,inanılmaz bir keşif yapmışsın
  • hani derler ya ''tabela yapan adam'' diye, heh işte tam o tanıma uygun bir futbolcumuz var çok şükür...

Lincoln ün yapamadıgını yapıyor Şino Ağa

• Hep merak ederdim kötü oynadığımız maçta ne zaman kazanacağız? diye...Büyük takımların kötü oynasa da kazanması gereken maçlarda kazandığımızı hatırlamıyorum çünkü. Varsa da çok nadir yani, akılda kalıcı bile değil. Lakin bu maça kadarmış.
    Bu maç resmen dibe vurduk, belki de Fenerbahçe'nin bizi yenmek için en uygun yakaladığı zamandı ama Sneijder resmen maçı aldı götürdü. Aklıma Alex geldi resmen. Alex dururdu dururdu, bir atardı, hepimiz sus pus olurduk. Allah Sneijder'e sakatlık, dert, eşiyle sorun vermesin inşallah.
  • Sneijder dışında bu maçı bize getirecek oyuncu maalesef yoktu. Sneijder o füzelerle çok kişiyi ipten aldı...

Umarım bu goller gözlerimizi kör etmez.
  • Hagi sneijder gibi adamlar 10 yilda bir gelir 2-3sene vaktimiz var 2 seneye bu adamin sağini solunu.donatabilirsek avrupada başari gelir yari final final gibi.

• Geçen seneki arenadaki yendiğimiz maçtaki tek golüde o atmıştı her gün üstüne koyuyor sneijder bravo valla

• Takimdaki ipleri eline aliyor a2 maclarina falan da gitmiş notlar almis prandelliyle.

Etrafina biraz daha iyi futbolcular koyarsak çok iyi olacak. Avrupa da basari getirirse yeni hagimiz olur.

• Kritik maçlarda üzerine düşeni hep yaptı. Takıma biraz geç katıldı, ilk 2-3 maç iyi değildi ama sonra başladı oynamaya.

Lakin bu adamın yeri 2 golü attığı yer olan forvet arkası pozisyon. Israrla neden solda başlıyor anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

Kritik maçlarda üzerine düşeni hep yaptı. Takıma biraz geç katıldı, ilk 2-3 maç iyi değildi ama sonra başladı oynamaya.

Lakin bu adamın yeri 2 golü attığı yer olan forvet arkası pozisyon. Israrla neden solda başlıyor anlamadım.

Şunu yazmaktan sıkıldım Sneijder'i İnter dönemimden tut Real dönemi ve Milli takıma kadar bütün oynadığı takımlarda hep sola yakın oynadı, adamın kendi tercihi soldan ortaya girip vurmak pas atmak, asist yapmaz. Aç youtube'dan Sneijder'in bizden önce ki videolarını hemen hemen bütün videolarda topla buluştuğu yer sol taraf. Milli takımda bile taktik dizilişte ortada gözükür ama hep sola yakın oynar, gerektiği zaman zaten göbeğe geliyor.

• iğrenç bi lakap
  • asist yapmaz diyon da ben 5 asist saydım cok fazla dikkat etmediğim halde
  • Güzel defans sağlam orta saha bitirici forvetlerle desteklense cl de de neler yapar ama.
  • Kalite kendini nasılda fark ettiriyor.
  • Asa sende kalsın dayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schraderbrau

Asa sende kalsın dayı

Sonunda anlayan biri çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfox

İsmail Kartal maç sonu Şinoya ne yaptin sen yigen yaw bileydim Şino olduğunu valla ha doguştürmezdim sizi bizim ayıyla demiş

• sezon sonu arkasından el sallarsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.