Şimdi Ara

yediğimiz gol çok kötü oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikili averaj sıkıntıya girdi umarım 2011 de trabzonun başına gelen bizim başımıza gelmez biliyorsunuz ki iki takım arasındaki skor şampiyonu belirlemişti

• Biz yemedik zorla verildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslinda td lere 3 pozisyon için itiraz hakki verceksin açip kameralara bakicak basketteki gibi masa hakemi vs.

Mesela böle bi uygulama olsa bu gol iptal olurdu.

• Cüneyt Çakır ve saz arkadaşları bile kurtaramadı bu sefer.
  • Handikapmi oynamistin

• İkili averaja kalmaz 9-10 puan fark atarız.

• Bu iki takımın oynadığı futbol ortadayken Beşiktaş'ın bu seneki tek rakibi sakatlıklardır

• o olacak hakem baktı fener mıçtı bede tüy dikim de boşa gitmesin dedi dikti.
  • Beşiktaşlıların yaşadığı şampiyonluk kafasından istiyorum.

Arkadaş daha ligde 6 hafta olmuş, bir Beşiktaştır gidiyor ? Ne yapmış bu takım FB den GS den extra ?? Cl den elenmiş Avrupa ligine düşmüş!! 5 haftada 11puan toplamış ne yani ? Sürpriz mi ? inanılmaz mı ? nedir yani ? Abarta abarta şişire şişire geçen senekinden beter olacaksınız haberiniz yok.

Bir dönün bakın geçen sene 6.haftada Beşiktaş yine şampiyon ilan edilmişti.

İlk yarı bir bitsin şöyle GS ile FB ye 6-8 puan açın bakalım arayı, efsane Beşiktaşlılar sizi.
  • İlk 4 hafta şampiyonları gelmiş gene.
  • 2011'de Trabzon kaçırdığı penaltı yüzünden şampiyonluğu kaybetmedi. Zaten o gol olsa 4-2 olucak; FB içerde 2-0 kazandı ve yine FB öndeydi. Hem 2010-11 sezonu şampiyonu Türkiye'de ki büyük bir çoğnuluk için Trabzon'dur.
  • Seank kullanıcısına yanıt
    ben iddaa oynamam hocam aklım sadece ikili averajda kaldı trabzon geldi aklıma 2-0 bitseydi fener bizi geçemezdi ikili averajda ama şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

Bu ligte beşiktaş gibi önüne geleni oyun anlayışıyla rakiplerini darmadağan eden terminatör bir takım varken hala şampiyon olacağına inanan var ben daha size ne diyim

la cocuk kac sampiyonlugunuz varda konusuyon vıdı vıdı
  • Daha Sahasında galibiyet alamayan Takımı'n Taraftarları gelmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011'de iki takım arasındaki skor Trabzon lehine olsa bile Fenerbahçe bir şekilde şampiyon yapılırdı zaten.
  • maç sonrası maratonda şansay top çizgiyi geçmedi çok net bi şekilde. sizlere programın ilerleyen bölümlerinde göstericez diyodu. bilmiyorum ben mi yanlış anladım.

böyle bi görüntü vs. yayınladılarmı bilen varmı? kabak gibi geçti çünkü. piero yapıp yarım santim top çizginin üstünde tamamen geçmedimi dediler yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

Beşiktaşlıların yaşadığı şampiyonluk kafasından istiyorum.

Arkadaş daha ligde 6 hafta olmuş, bir Beşiktaştır gidiyor ? Ne yapmış bu takım FB den GS den extra ?? Cl den elenmiş Avrupa ligine düşmüş!! 5 haftada 11puan toplamış ne yani ? Sürpriz mi ? inanılmaz mı ? nedir yani ? Abarta abarta şişire şişire geçen senekinden beter olacaksınız haberiniz yok.

Bir dönün bakın geçen sene 6.haftada Beşiktaş yine şampiyon ilan edilmişti.

İlk yarı bir bitsin şöyle GS ile FB ye 6-8 puan açın bakalım arayı, efsane Beşiktaşlılar sizi.

Avrupa Liginde de iki beraberlikleri var. Fırtına gibiler maşallah..

• quote:

Orijinalden alıntı: Exalted1903

Bu iki takımın oynadığı futbol ortadayken Beşiktaş'ın bu seneki tek rakibi sakatlıklardır

Sneijder tek ayagiyla sizi sampiyonluktan eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Biz yemedik zorla verildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Biz yemedik zorla verildi

verecek cevap bulamayınca tabi böyle muhaha.gif ...Yazık ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.