Şimdi Ara

Sağlam laf soktuğunuz veya espri yaptığınız anılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
33
Favori
5.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler var mı böyle anılarınız anlatinda eğlenelim.
    Bir tane ben anlatayım cok iyi olmasa da açılışı yapayim. Bir gün dersteyiz. Hoca ruslardan bahsediyor. Öve öve bitiremedi. Bir tane de arkadaş vardı kız yakalası. Sürekli erkeklere laf sokma çabası vardi, kizlara da en küçük saçma espriye ahaha diye tepki verirdi. Neyse hoca rus mevzusunu tam kapatirken. Ben dedim demek öyle hocam, sen istiyor duj verejek 100 dolar dedim. Çocuk tabii çekinmeden lafını soktu, o kadar ucuzsa akşam geliyorum dedi. Bende piyasada yeniyim, jigolo olmak zor demiştim. Çocuk elindekini kalemi düşürdü, hocaya baktı. Hoca da lafı koydu paran cikismazsa haber ver diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu laf sokmak mı?

Liswliler eqsiye tıq xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E84249922 -- 20 Ekim 2014; 23:56:07 >
  • Iyi açılış. Laf sokmak felsefemde yok. Yüzüme bakması yeter. Çocukça. Of kuul oldum demi. Yolda kulakligi takip yere bakarak yürüyen kendini kusursuz sananlara gelsin

• İşyerinde çalışıyordum.
    Malları paketliyorum.
    Abi geldi dedi; İki elinle bir şeyi doğrultamıyorsun.
    Ben de; Zaten kendiliğinden doğruluyor dedim.
    Ama çok ani söyledim ben bile şaşırdım dediğime.
    Bu da böyle bir anımdır.
  • Rezerved

• belki editlerük
  • bi arkadas kendi dalgasini ove ove bitiremezdi bi gun yine ovdu bende aniden elin seyini gormeyen kendininkini balyoz sapi sanarmis demistim. Cocuk tuvalette iserken gosterdi cidden buyukmus Allah'tan cikartip masaya falan vurmamis o zaman ben mosmor kalirdim.

• Bi gün sınıftayız felsefe bitti rehberlik yapıyoruz hoca erkeklere kız konularını falan konuşuyo bi arkadaş dedi ki hocam ayıptır söylemesi dışarda kızlar bana tapıyo. Ben de dedim ki hindistanda mi yasıyorsun. Tabi önce kısa süreli bi sessizlik daha sonrasi belli:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CristalMeth -- 19 Ekim 2014; 0:07:01 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bordo klavyeli socu arkadaslar kzabilr ama, lisedeyken bi arkadasta penguen dergisi vardi beraber kurcaliyorduk..bi cocuk geldi yanimiza(goruslerimiz tamamen zit ve birbirimizi pek sevmezdik) ooo aydinlanmışsınız dedi.. ben de biz zamaninda ampulle aydinlandik zaten, sira sende deyip ayrildim yanindan,, mal gibi kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: alibro47

Şimdi bordo klavyeli socu arkadaslar kzabilr ama, lisedeyken bi arkadasta penguen dergisi vardi beraber kurcaliyorduk..bi cocuk geldi yanimiza(goruslerimiz tamamen zit ve birbirimizi pek sevmezdik) ooo aydinlanmışsınız dedi.. ben de biz zamaninda ampulle aydinlandik zaten, sira sende deyip ayrildim yanindan,, mal gibi kaldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uff manyaaaakk laff
     Sağlam laf soktuğunuz veya espri yaptığınız anılar

• Cidden iyi laf sokmuşsun ama hocanın lafıylada voltranı oluşturmuşsunuz çocuğa karşı

• Laf sokmayı geç de arkadaşın bir şey anlatırken en heyecanlı yerinde cool olarak TAMAM de ve yüz ifadesine bak
  • tv de laptop reklami vardi babam bi fiyatina bak ne kadarmış dedi. bende ; ne bakcam sanki alacan dedim. 5 saniye yuzume bakti.hastane wifisinden.yaziyorum

• cografya dersindeyiz dunya haritasi egilmis civisi gevsemis bende vay arkadaş dunyanin çivisi cikmis demiştim.Bazisi sövdü bazisi güldü

• onden

• Reklam alınır

• Bizim kuran hocamız var dersi anlatırken böyle sürekli gülerek işte,yanarsınız oğlum der hepimize ama öyle Bi gülerki 32 dişi gözükür baktık bir böyle 2 böyle dersten önce arkadaşlarla anlaştık yanırsınız felan derken gulerse biz hiç gulmucez diye hoca tam ole yanarsiniz oğlum diyo gülerek sınıfta tık yok kimsenin mimiği oynamıyo Hocanın birden gülmesi kesildi arkasını donerek öğretmen masasına oturdu derse devam etti.biz kendimizi zor turuyoz gülmemekten çatlıcaz kimisi sıranın altında kikir kikir guluyo kimisi ayağını yere vuruyo ne eğlendiydik o gün yazarken bile baya güldüm yani

• Bi gün dersanedeyim ders edebiyat galiba acaip sıkılmışım neyse sınıftan çocuğun biriyle hoca muhabbet ediyor hoca sordu hangi bölümü düşünüyorsun diye bu eleman da ebe olmak istiyorum dedi o an nasıl aklıma geldiyse ben de çok küfür yersin o zaman dedim sınıf koptu ama ince espri ha telif hakkı bana aittir çalmak serbest

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.