Şimdi Ara

maçı kazandık ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • takım gerçekten çok kötü fenerin eksikleri maç içinde yaşanan olumsuzluklar sayesinde yendik. Burak, Dzemaili, Veysel ve üzülerek söylüyorum Selçuk gerçekten bitmiş. Özellikle Burak çok olumsuz etkiliyor takımı. Ek olarak evimizde bu fenere karşı kontra atak futbolu oynadık resmen rezalet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Haftalardır bilinen şeyler zaten. Birkaç gün derbi galibiyetinin tadını çıkar. Çarşamba gerçeğe çağrı filmini tekrar izleriz.
  • Erman ve sergene ilk kez katıldım melo sneijder muslera bunlar dışında ilk 11de yeri garanti olan oyuncu olmamalı kenardan orta geliyor burağın etrafında 4 kişi başka adam yok içeri koşacak dzemaili ve selçuk aynı yönlü oyuncular ikisinden de topçu olmazVeysele yazık bu kadar para verilmesi tarığa biraz daha şans verilmeli tellese olan olacak
  • Dürüst olmak gerekirse maçın hakkı beraberlikti. Fener 10 kişi kalmasa, maç üç sonuca da açıktı. Bu arada şu Kuyt'a helal olsun! Selçuk, Dzamaili ve Veysel'i topla bir Kuyt etmez! Adam 35 yaşında milli takımı bıraktı. Bizim milli takımda olsa takımın yıldızı olur!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvoni

Erman ve sergene ilk kez katıldım melo sneijder muslera bunlar dışında ilk 11de yeri garanti olan oyuncu olmamalı kenardan orta geliyor burağın etrafında 4 kişi başka adam yok içeri koşacak dzemaili ve selçuk aynı yönlü oyuncular ikisinden de topçu olmazVeysele yazık bu kadar para verilmesi tarığa biraz daha şans verilmeli tellese olan olacak

Bence chedjou'da melo sneijder ve muslera'nın yanında artık yerini aldı
  • Bence Dzemaili gayet yeterli bir futbolcu. Bugün iyi oynamadı fazla ama kalitesini diğer maçlarda belli etti.
    Takıma 3 hamle yapsan düzelecek aslında. Veysel yerine Hamit, Burak yerine şimdilik Umut veya Pandev, bir de Bruma oynasa tamamdır. Takım rayına oturur. Süper lig maçlarında Bruma'yı oynatmak adına Selçuk kadroda, Dzemaili yedekte olabilir. Avrupa maçlarında zaten Dzemaili, Bruma falan ne varsa oynat. Selçuk'u istediğin gibi kesebilirsin. Gerçi bugün biraz daha tempolu gördüm Selçuk'u.
  • benim takıldığım şimdi koyduk mu falan diye gezenler takımın gerçek yüzünü bir görsün de dortmund maçından sonra yerin dibine sokmasinlar takımı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.