Şimdi Ara

NE OLUR YARDIM EDİN !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A4 Tech multi-core Gun3 V7 gaming mouse aldım 3 çekirdekli kullanabilmek için ayrıca para istiyor internette crack mevcutmus ama bulamıyorum elinde olan veya bu derdini çözen biri lütfen yardım etsin Bloody5 in cracki lazım veya diğer bloody versiyonlarının yardım ederseniz sevinirim

• 3 çekirdekli kullanmak nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouse'nin 3 aşaması var yani 2 aşamasına izin veriyo 3. aşamasını kullanmak için 20$ istiyor 3. aşaması oyunlarda fark yaratabilecek bi aşama o yuzden paralı yapmıslar galiba ama ben fareyi alırken haberim yoktu bugun aldım 70 liraya iade kabul ederlermiki?
  • A4Tech kendini ne sanıyor ki 20 dolara yazılım satmaya çalışıyor. mouse bile 20 dolar etmez.

logitech bile yapmıyor bunu.

beyin.dll not found.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 19 Ekim 2014; 1:54:05 >
  • Sorma kardes Bilmeden aldım arkada küçük bi kısma yazmıslar ama dikkat etmedim işte şekil olarak kullanış olarak hoşuma gitti ama bu kısıtlaması çok saçma . Çogu kişi crack yapmıs ama ben kaldım ortada yapmaya calışıyorum sabahtan beri ama yok
  • 20 dolar ekstra yazılım ne yahu
  • Internette araştır para vermeden 3. Çekirdeği aktif edebiliyorlar . Bende yok ama arkadaşlarım yapmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardes bende arıyorum ama bulamadım bir türlü ondan sizden yardım istiyorum
  • Black Edition'a sorun pm atın.
  • Nasıl Ulaşabilirim kardes ona
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.