Şimdi Ara

O değilde burak çok kindar bi topçu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wesleyin 2.ci golde kendisi pas bekledi bi süre alamayınca gol olunca tüm klübe , taraftarlar , oyuncular sevinçten havalara uçarken burak bi süre yürüdü en ufak bi tepki vermedi. Bu adamın ben takımını sevdiğini düşünmüyorum artık hep benci bi oyuncu.

• yengeç burcu aslında yapmaz öyle şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

yengeç burcu aslında yapmaz öyle şey

Yükseleninede bakmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖYle zaten bencil kendi veya Selçuk atmayınca buruk seviniyor adam
  • Aynen bunu ben de farkettim.Umut da aynı şekilde sevinmiyor ikinci golde.Böyle adamları barındırmamak lazım takımda.
  • Kiskançlik denir ona kindarlik degil.

• sneijder bildiğinden burak'a verince birşey olmayacağını kendi vurdu orda
  • Keşke Burak'a verseydi
  • Bencil bir adam. Sadece kendi atsın istiyor takım gol atmış, kazanacak umrunda değil. Bir de utanmadan iğneyle oynadım takımla çalışmadım hiç diyor. Ama suç Prandelli'de, antreman eksiği olan sakat adamın takıma faydası ne kadar olabilir? Zaten yok takıma katkı. Sanki en önemli oyuncumuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Keşke Burak'a verseydi

• yahu nefret ediyorum ondan bi gs olarak vallahi ..

yahu insandan karakter olur haysiyet olur birlik beraberlik olur...yahu bu adam takımın kanseriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kanser kanseerrrrrrr r

yemin ediyorum ölse zerre kadar üzülmem o derece hain bencil biri

bu kişinin takımda olmasında bi gs olarak utanç duyuyorum utanççççççççççççççççççççççççççççççççççç

• Doğru tespit, bende aynı pozisyona dikkat ettim. Muhteşem bir gol oluyor ama adamda gram tepki yok, gol olmasa ne tepkisi,ne tribi olurdu acaba.
    Ben sahada olsam, takım arkadaşım böyle kritik, önemli bir maçta üstüne de böyle süper bir gol atsa sevincimden adamı ısırırdım herhalde.
    Galatasaray'ın başarısı böyle oyuncular için çok bir şey ifade etmiyor, galiba. 'Z' takımında olsa da illa gol benim olacak der.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birazdan qıralcılar damlar. Adam 90 dakika sahada yoktu ama yine bir şey bulurlar savunacak.
  • ne qralı be....bu takıma yakışmayan sinsi çiğ karakteri olmayan numaracı tribüne oynayan..apaçinin teki..

bu herif takımdan gittiği gün ..sadaka vericem .......sabri yeteneksizdi ama karakter vardı ....

qralmış...pabucumun qralı
  • Herkes dikkat etmiş gerçekten o pozisyona. O pozisyonun anlatılacak başka hiç bir açıklaması olamaz. İçinde birazcık Galatasaray sempatisi olan biri o muhteşem gole sevinir. Adam döndü arkasını gitti resmen. Bu bazılarına çok ufak bir olay gibi gelir ama aslında çok büyük bir olay. Takımını sevmeyen bir adamdan herşey beklenebilir çünkü. Bir oyuncu ilk önce oynadığı takımı sevecek veya ona saygı duyacak.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    sığır kısmı için artıladım
  • Abi ofsayt pozisyonunda ellerini kaldirmis musleradan top istiyor.

• KUSCUM4283 kullanıcısına yanıt
  • BuraĞ ve selcuk galatasaray icin bir çıbandir. Bunlardan kurtulmadan bu takim ayaga kalkamaz

• aslında bir yandan iyi. Şöyle ki: Kendine güveniyor ve tüm topları kullanarak gol atabileceğine inanıyor. Gol atmak için de çırpınıyor demektir. Oyuncu gözü ile, hele de bir takımın golcüsü gözü ile bakarsak olaya, Burak ın böyle düşünmesi gayet normal geliyor bana. Forvet oyuncularının cogu boyledir ve tüm golleri kendilerinin atmalarını isterler. Kötü niyetli oldugunu dusunmuyorum. Bir orta saha oyuncusu gibi, bir kaleci veya bir defans oyuncusu gibi değildir golcüler. Attıkları zaman kahraman, atamadıkları zaman ise bir tenekeye dönüsecekleribni bilirler ve bu baskı ile de daima oynarlar. Burak ın üstündeki baskının bir sneijder in üzerindeki baskı ile aynı oranda oldugunu dusunmeyin. Sneijder defalarca kaleyi denedi ve çogunu kaçırdı. Burak o şutları çekseydi ve kaçırsaydı eğer, şu an cogu kisi ona küfür ediyordu. Burak ı savunmuyorum ve futbolunu pek begenmiyorum ama tarafsız gözle bakarsak durum böyle bence.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.