Şimdi Ara

Tarık Olacak gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben beğeniyorum. Geliştirecek kendisini çok belli. Fos olmayacak bir Türk bekimiz olacak diye düşünüyorum.

Veysel ama bir zahmet gitsin.

• Devre arası sınırı kaldirsinlar da solda Telles sağda Tarık olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Devre arası sınırı kaldirsinlar da solda Telles sağda Tarık olsa.

Aynen. Telles çok formsuz. Oynaması ve kendine gelmesi lazım. Telles sol bek. Tarık sağ bek bence harika. Daha ne.
  • Veysel lütfen git.
  • Basimizda kontenjan belasi olmasa,solda telles sagda tarik mukemmel olacak. Ama telles oynamadikca dogal olarak form kaybediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solda Telles oynamıyorsa Hakan oynasın. Tarık sağa geçsin. Veyselle yürümez bu iş.
  • Tarık da iyi değil ama Veysel'i görünce buna da şükür diyor insan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veysel'in futbol oynuyor olması büyük mucize. bekler tarık ve telles olmalı başka çare yok yabancı sınırı ne olursa olsun.
  • Ara ara kötü gibi gözüksede sol bekte olduğu için, sağ bekte olsa yardıracak adam eminim. Sivas maçında sağ tarafa geçince yardırıyordu yemin ederim. Bundan sonra inşallah hep sağ bek oynar. Dortmund maçında böyle olucak zaten belli sağ Tarık, Sol Telles.
  • tellesten çok mu farkı var ikisi de odun gibi adam , hiç değilse veysel defans yapıyor ve türk. telles hem bindirme yapamıyor hem de geriye dönemiyor
  • Tarık Türkiye'nin en iyi sag beki denilen Gökhan'ı her karşılaştığında motor etti. Ben cok beğendim. Bileklerine hakim, hızlı bir bek. Eboue sağda olaydı iyiydi. Veysel'den bu mac sonrası umutlarım tükendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hard2beat

tellesten çok mu farkı var ikisi de odun gibi adam , hiç değilse veysel defans yapıyor ve türk. telles hem bindirme yapamıyor hem de geriye dönemiyor

hocam sen karıştırdın galiba, kime kızıyosun sen :)
  • Bugün Veysel'in yerinde Sabri olsa en azından bir asist yapardı. Orta açmayı bilmeyen adam sağ bek oynuyor.

• Tarık tamam da Veysel nedir be abi.
  • Hücum yönünü beğendim hızlı,adam eksiltebiliyor ve tekniği iyi ama defansif anlamda bazen pozisyon hataları yapabiliyor,onu da düzeltirse taş gibi bekimiz olur.
  • Veysel olmuyor abi Eboue yi cok aradım bu maçta

• Sabri'nin 10 sene onceki hali, Sabri gibi 10 sene boyunca 'ama kosuyor, ama mucadele ediyor' diye kendizi kandirir daha sonrada aslinda oyuna hic katkisi olmadigini anladiginda isyan edersiniz, simdiki gibi...

Yerden kalkamayan Eboue bile takima o kadar cok katli gerdiki onun futboluna isyan etmemize ragmen hala onun gibi faydali bir adami bulupta oraya monte edemedik...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarık'ta ümit var ama Veysel için aynı şeyleri söylemek zor. İlk maçlarda Veysel'i destekliyordum, koşturuyordu top kapıyordu ama son iki maçtır o kadar rezil oynuyor ki o ümidi aldı götürdü. Çok çok çok kötü oynuyor şu anda kendine gelmesi lazım, eğer bu kendi haliyse vay bizim halimize.
  • Zayif takimlara karsi oyuncularin degerlendirilmesine karsiyim. Tarik, savunma yönünü ve hucumda final paslari gelistirmesi gereken bir bek. Su ana kadar GSde, mac basina 1.5 gol pozisyonu yaratmayla oynuyor. Bir bek icin fena bir rakam degil fakat cok daha iyi olmali. Savunmada oyunu okuma ve yer tutmada sorunlari var. Kendini gelistirmesi gerekiyor bu konudada. Zayif bir takima karsi, bu zaaflari hissedilmez ama Clde hissedilir.
  • Telles'ten hala bir cacık bekleyenler.. Adam yüzyılın kazığı..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.