Şimdi Ara

Ünal Başkan hakem konusunda haklı çıktı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya standartların top oynayan ve ülkemizi grurla şampiyonlar liginde temsil eden tek türk takımı olan GALATASARAY ımızın hakemlerden ne çok çektiğini bu akşma bir kez daha gördük. Hakem diye maça verdikleri adam taca çıkan topu devam ettirdi ,avrupa kupalarında ceza alan bir takımın golu attı. fakat gelişmiz vizyonu ile GS miz türkiyede tek cumhuriyet oldugu rum yunan ermeni herkese göstermiş oldu...

cüneyt çakır maçın ardından tactan gol vermesi sebebiyle hemem düğünü bırakması türk futbolu açıısndan yararlı bir karar oalcaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Taçtan yan hakem sorumludur ama orta hakem gördüğü taktirde yan hakemin kararını değiştirebilir son karar orta hakemin yani. Cüneyt Çakır görmediyse laf atmanın manası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Taçtan yan hakem sorumludur ama orta hakem gördüğü taktirde yan hakemin kararını değiştirebilir son karar orta hakemin yani. Cüneyt Çakır görmediyse laf atmanın manası yok.

TAÇTAN GOL veren hakem,düdüğünü maçın ardından hemen bırakmalıdır türk futbolu için...

hatta GS mizi bu işin peşini bırakmamalıdır,hakkını aramalı ve golün iptalini dahi istemelidir temiz futbol varsa ülkede iptal etmeleri gerekir zaten.

• Tarık'ın Kuyt'a aldırdığı sarı kartı konuş önce. Olmayan darbeye sarı çıkardı. Bunları görmüyorsunuz ama taçı konuşuyorsunuz. Evet taça çıkmış top hatalı ama sadece kendinize yapılanı görmeyin artık. Yan hakeme laf edeceğine gidip Cüneyt tacı vermedi diyorsun. Türkiye'de hakem yok zaten. Hiç bir zaman da iyi bir hakem geleceğini düşünmüyorum. Fakat hakem hatalarını kulüp kulüp ayırmayın.
  • İlk donem penalti+kirmizi verebilirdi hakem ona bakarsan

ünal aysal kurumsalligina ters bir demeç vermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Tarık'ın Kuyt'a aldırdığı sarı kartı konuş önce. Olmayan darbeye sarı çıkardı. Bunları görmüyorsunuz ama taçı konuşuyorsunuz. Evet taça çıkmış top hatalı ama sadece kendinize yapılanı görmeyin artık. Yan hakeme laf edeceğine gidip Cüneyt tacı vermedi diyorsun. Türkiye'de hakem yok zaten. Hiç bir zaman da iyi bir hakem geleceğini düşünmüyorum. Fakat hakem hatalarını kulüp kulüp ayırmayın.

Veysel sarı kart yediği pozisyonda çok darbe vardı değil mi? Geçiniz bunları.
  • quote:

Tarık'ın Kuyt'a aldırdığı sarı kartı konuş önce. Olmayan darbeye sarı çıkardı. Bunları görmüyorsunuz ama taçı konuşuyorsunuz. Evet taça çıkmış top hatalı ama sadece kendinize yapılanı görmeyin artık. Yan hakeme laf edeceğine gidip Cüneyt tacı vermedi diyorsun. Türkiye'de hakem yok zaten. Hiç bir zaman da iyi bir hakem geleceğini düşünmüyorum. Fakat hakem hatalarını kulüp kulüp ayırmayın.

insanlar hata yapabilir fakat sorumlulugunu ve bedelini ödemesi gerekir... ya istifasını versin ya da ülkede temiz futbol adına gol iptal edilsin...

tabi temiz futbol diye bir şey varsa...

• Hakemlik olay yok.Bu mantıkla bakarsak ilk yarıdaki pozisyona gider çalardı penaltı+kırmızı verirdi.
  • @Shiuan

Maçın tamamını izlemedim ben. Gördüklerimi söyledim sadece. Fakat ayrım yapmamak lazım artık

@Saygılı Üye

Mhk'nin en olaylı maçlarda bile " hakemimizin arkasındayız " diye koruduğu bir ülkedeyiz. Keşke gol iptal olsa ve 2 - 0 yazsalar fakat ne yazık ki olmuyor. Bu rantçı, eyyamcı hakemler ve onların sahibi mhk oldukça biz daha çook burda birbirimizin başını yeriz.

Hayırlı geceler.
  • '' GS miz türkiyede tek cumhuriyet oldugu''

"GS" den önce "Türkiye Cumhuriyeti'" gelir genç.. dikkat edelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

'' GS miz türkiyede tek cumhuriyet oldugu''

Tekrar oku
  • quote:

Alper'in ilk yarıda kendini attığı pozisyondan farkı yoktu
  • dünya standartlarında futbol oynayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

dünya standartlarında futbol oynayan

pardon bide ''Avrupadan kovulmayan'' yazacaktım,onu unutmuşum...

• Haklısın iki sarı karttan atılması gereken meloyu sahada tutarak, gsye büyük çelme taktı, bu melonun bu ligde dokunulmazlığı mı var arkadaş, hakemlere söylenene kadar 10 kişi kalan fenere oynanamayan futbolunuzu konuşun, beraberliğe kurban keseceğiniz maçı 2 futbolcu sayesinde kurtardınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saygılı Üye

quote:

Taçtan yan hakem sorumludur ama orta hakem gördüğü taktirde yan hakemin kararını değiştirebilir son karar orta hakemin yani. Cüneyt Çakır görmediyse laf atmanın manası yok.

TAÇTAN GOL veren hakem,düdüğünü maçın ardından hemen bırakmalıdır türk futbolu için...

hatta GS mizi bu işin peşini bırakmamalıdır,hakkını aramalı ve golün iptalini dahi istemelidir temiz futbol varsa ülkede iptal etmeleri gerekir zaten.

Sende bi uyusan liseli

• quote:

Orijinalden alıntı: Saygılı Üye

quote:

Ben yazdım ki yukarıda taça bakma görevi yan hakemindir yan hakemler boşuna yok, ama son karar Cüneyt Çakırındır eğer orta hakem görmediyse tabiki yan hakeme uyacak ha eğer Cüneyt Çakır taçı gördüğü halde vermediyse orada problem var. Daha nasıl anlatayım, basit bir konu bu.

• quote:

oha bedava golü değil sarı kartı konuşalım sarı kart daha önemli
  • Yaş iki haneli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagertha

quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

'' GS miz türkiyede tek cumhuriyet oldugu''

Tekrar oku

gerek yok ben de anlayanda anladı . devrik cümle
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.