Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 'Teknoloji Sohbetleri' 2. sezon ilk program yayın tekrarı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
1
Favori
8.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Yazdığım yazıyı okuduğunuza emin misiniz? Zira ben cihazları değil firmayı ve sunumu eleştirdim. Zaten o yazıya kızanlarda fanboyluk aramamın nedeni de bu :)

Cihazı geçtim firmaya bile eleştiri kabul edemez hale gelinmiş yazı bile okunmadan eleştiri yapılır olmuş.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Yazdığım yazıyı okuduğunuza emin misiniz? Zira ben cihazları değil firmayı ve sunumu eleştirdim. Zaten o yazıya kızanlarda fanboyluk aramamın nedeni de bu :)

Cihazı geçtim firmaya bile eleştiri kabul edemez hale gelinmiş yazı bile okunmadan eleştiri yapılır olmuş.

hepsini okudum mesut bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Reyiz psn den oyunlar catır catır satılıyor

http://forum.donanimhaber.com/m_84506155/mpage_300/f_//tm.htm#98778628

15 20tl ile her oyunu oynarsınız 1kere aldıktan sonra ha sony buna yasak vs koydu diyorsanız herkes aylardır yapiyor sıkıntı yasyan hiç yok

• Merhaba abi mi4 ü bir hayaldir bekledim ama geleceği yok 1400 bandında uzun süre kullanılacak iyi kameralı bir cihaz önerin ne olur. Birde mi4 gelirmi ve beklemeye değermii hala kafamda o ver inceleme ne oldu abi sen inceleyecektin benmi atladım.
    Teşekkürler

• S4 android l alacak mı bildiğim kadarıyla samsung da böyle bir açıklama yok şimdilik

• Merhaba xperia Z3 veya galaxy S5 hangisini tavsiye edersiniz mesut bey benim için kamera ve pil iyi olmalı tşkler.

• Mesut bey Xperia arc s kullanıyorum Z3 yerine Z4 ü beklemelimiyim? Z4 de 4gb ram olacağı söyleniyor fark yaratacak bir donanıma sahip.

• Merhaba Mesut bey.HTC one M8 kıllanıcısıyım.Telefon için pek çok uygılamalar var.Hızlandırıcı,temizleme,virüs vs.Bu programlar ne kadar faydalı yada ne kadar işe yarıyor?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.