Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 'Teknoloji Sohbetleri' 2. sezon ilk program yayın tekrarı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
1
Favori
8.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 4 mü iphone 5s mi ? veya o fiyatlarda en iyi kameraya sahip telefon önerebilirmisiniz ? Özellikleride iyi olsun tabii
  • peki zeki müren de bizi görecek mi? :D

• mesut bey adobe photoshop cs6 için ekran kartları ne kadar önemlidir
    eğer önemliyse bi ekran kartı önerirmisiniz bu soruma cevap verirseniz çok sevinirim...
    yada bi fiyat aralıgı söylermisiniz
  • Abi samsungun güncellemeleriyle ilgili bi haberi yok mu çok meraklıyız ? not 3 veya s4 gibi mesela.

• Mesut Reyiz Casper via v5 midaha iyi yoksa vestel 5,0 x mi daha iyi

• Oppo türkiye ye gelecekti ne oldu ?

eğer önemliyse bi ekran kartı önerirmisiniz bu soruma cevap verirseniz çok sevinirim...
    yada bi fiyat aralıgı söylermisiniz...
  • abi müzik için üst düzey bir headset önerebilir misin? özellikle bas seviyesinin iyi olması önemli.

• Mesut bey soruma yanıt alamadım üzgünüm DSR teknolojisi bizim gibi 780 Tİ KART OLANLARA gelir mi donanım farkı yüzünden imkânsız mi Dx 12 performans farkı yaratır mi

• Mesut Reyiz kırmızı sana çok yakışmış

• MESUT BEY YAKINDA TEKNOLOJİK CİHAZLARDA ZAM GELECEK DİYE DUDUM VERGİ SİZCE TELEFON GİBİ TEKNOLOJİK CİHZ ALACAKLAR ELLERİNİ ÇABUK TUTMALI MI

• Abi samsungun güncellemeleriyle ilgili bi haberi yok mu çok meraklıyız ? not 3 veya s4 gibi lütfen .

• M8'e dot view alsam mi almasan mi kararsız kkaldim abi ne diyorsun sen?Telefonu tasarımı için aldim bu kılıf telefonun tasarımını öldürüyor mu malum telefonu komple kaplıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut abi kırmızyla artist gibi olmuşsun.
    yada bi fiyat aralıgı söylermisiniz
  • tabi devam ediyorum abi.
  • Mesut bey telefonlarda ekran olarak amoled mi ips mi daha iyi ?
  • galaxy s2 telefonum var artık çok yavaşladı reset atıyor kendine ve şarjı hemen %100 den % 10 a düşüyor yaklaşık 2000 tl kadar bi bütçem var ne önerirsin nexus 5 veya gelirse 6 nasıldır birde tablet olarak nexus 9 mu ipad air mi çok teşekkür ederim abi

• Mesut abi, GTX970 olarak MSI TF 5 mi önerirsin yoksa Zotac AMP Extreme mi? MSI Boost ile 1279 mhz iken Zotac AMP Extreme ise 1355 mhz. Bu oyunlarda farkı ne olur? Zotac da belli başlı ses sorunu vs var mı, olur mu??
  • güzel bir yayın oldu teşekkürler Mesut bey. bir sorum olacak android kullanmaya yeni başladım önbelleği temizlemek mi gerekiyor android telefonlarda ?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.