Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mba35 -- 9 Mayıs 2018; 18:56:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence alınmaz. Bütçe ne tam olarak söyleyin daha iyi yardımcı olayım. Ayrıca idaretenlik bir telefon istiyorsanız bence motorola moto g alın. Android ten sıkıldım diyorsanız bütcenize uygun nokia lumia telefonlara bakabilirsiniz.

• 4 tamamen olü,3~5 ay sonra satsan hepten zarar hic para verilmez bu saatten sonra bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu100

Bence alınmaz. Bütçe ne tam olarak söyleyin daha iyi yardımcı olayım. Ayrıca idaretenlik bir telefon istiyorsanız bence motorola moto g alın. Android ten sıkıldım diyorsanız bütcenize uygun nokia lumia telefonlara bakabilirsiniz.

ikinci el alacağım için 400 lira bütçe düşünüyorum
  • Devri kapandi artik,4s bile olsa ikinci elde alin demem muhtemelen batarya sizde can verecektir

• android den sıkıldıysan sakın wp ye bılaşma.

bütçe düşükse ikinci el iphone 4s almak daha mantıklı.
  • batarya elimde patlasın istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaaBurak

batarya elimde patlasın istemiyorum

uhtemelen zaten normaldede az gıden batarya sana geldıgınde 3.yılında ıse asla gunu cıkartmayacak ve batarya degısımıde sana mal olacaktır,sanıyorum 200 cıvarında bırsey tutabılır.
  • i phone da batarya değişimini kendiniz yapabilirsiniz 40 tl lik bir batarya işinizi görür ama önermem. O fiyata lumia serisine bakabilirsiniz. lumia 525 yada lumia 620 iyi bir tercih olur.
  • lumıa 630 suana kadar cok memnunum tavsıye ederım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.