Şimdi Ara

Sevgilimin erkek arkadaşları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan benden çok erkek arkadaşlarıyla konuşıyor bide kızla aynı sınıftayım kaç kere söyledim konuşmayacaksın diye ama beni dinlemedi bugün erkek arkadaşlarıyla ve kız arkadaşları birlikte kalcaklarmış gerçi kız olacağındanda şüpheliyim kızın adresinide bilmiyom beyler ya grup olursa diye korkuyomm yardım edin. Okulda herkez bana viking fırat diyo ne mehzebi genişsin felan diyolar yardım edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kiz seni zaten boynuzlamis daha once belli ki adinida ciking koymuslar. Eee sana da isine bakmak duser. Foruma bu konuyu acacagina kadini tatmin etmenin yollarini sorsaydin daha verimli cevap alabilirdin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyle ismi olur l*n evi bombalardım ben Evin adresini bilmiyosamda nasayı arar uydudan buldurur yine bombalarım o evi... sadece erkeği geç kızlı erkekli bile olsa adamı öldürürler ne isi var tanımadıgın adamla kız arkadasının aynı evde hep yalan dolan bunlar bi kızla bi erkek aynı evdeyse o evde bişeyler olur arkadaş yok öyle bi dünya arkadaş aya g*t aya bunlar hep...
  • Kızın gideceği yeri öğren veya takip edebiliyorsan et eve varınca zili çal içeri gir kapıyı erkek açınca gerisi:

Haa kız seni çok takmıyorsa ayrıl gitsin.
  • lan kız belli işte ne yardım bekliyosun ayrıl gitsin hayır gelmez sana o kızdan salak herif. boynuzlu!!
  • MyCawres kullanıcısına yanıt
    adres ver olay yerine yakın ekipler ile girelim usta ahlaksızlığa bak kız erkek aynı ev mi oğlum öyle bi kızla niye çıkıyon sen nediyon gruptan korkuyorum dedin ya çok güldüm valla eden güldüm normalde kelle uçurulması gerekn bir dumu ama öyle bi kızla niye çıkıyon hata sende viking ergün pardon fırat
  •  Sevgilimin erkek arkadaşları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapzedee -- 20 Ekim 2014; 5:53:49 >

• Vaay viking firat konu acmayi birak ve kiza patronun kim oldugunu goster

• viking HAHAHAHAHAHA koptum.

• Polisi ara evde kızlı erkekli kalıyorlar ben komsuyum rahatsız oluyorum de
    polis olay yerine gitsin elemanları toplasın ailelerini karakola cagırsın hepsi rezil olsun

Daha iyi fikri olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇARE POMPALI onlar senın kızı pompalamadan sen onları pompala

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=635
  • Kızla ilişkini kes bunu da mı biz söyleyelim

• yarıldım ulaann viking fırat ne olum

bide bunu sana, yüzüne söylüyorlar öyle mi? ulan ne adamsın yaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BağKurluSamuray

Kızın gideceği yeri öğren veya takip edebiliyorsan et eve varınca zili çal içeri gir kapıyı erkek açınca gerisi:
    />

Haa kız seni çok takmıyorsa ayrıl gitsin.

Geçenki cesaro gifini de sen koymuştun sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gifin adını bilmiyorum nasıl bir gif.
  • ...................
  • Kızın hareketlerine bak cıvık cıvık davranıyorsa yol ver gitsin uğraşma ama eğer öyle lafın gelişi birşeyler konuşuyorsa üstüne gitme.
    Gerçi sevgili olsanız birlikte takılırdınız zaten siz birlikte takılırkende erkekte gelip kıza bulaşmaz.
  • Ayril gitsin pisman olmazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: 7.65

ne yani kızın erkek arkadaşı olmasın mı? kız senden habersiz bisey yapar diye korkuyosan zaten ayril o nasil bi iliski?

Valla ben kendi kiz arakadasima ozellikle dedim erkek kankalarinla istedigin gibi gez takil dolas. benim icin onemli olan onun mutlulugu, o an mutluysa ne isterse yapsinlar. ben sevgilime guveniyorum...

Hocam tamam kız arkadaşının erkeklerle konuşmasına kızmayabilirsin ancak öyle git gez takıl dolaş da denmez yani senin yaptığında saçmalık biraz.
    Yarın birgün o takıldığı erkek arkadaşlarının birine gönlü kayarsa ne olacak biliyormusun ilk tartışmanızda kız ayrılmak isteyecek işte ozaman yanlış yaptığını anlayacaksın.
    Yanlış yoldasın onun mutluluğu doğru yolda ilerliyor anlamına gelmiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.