Şimdi Ara

flo yanıyor outlet ürünlerde 1 alana 1 bedava (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
15.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 alana 1 bedava başlamış ama dün baktığım ayakkabının fiyatı bugün neredeyse iki katı fiyat olmuş. Bu kadar sorun yaşayan arkadaş varken bence riske girilmez zaten çokta bi Avantajı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halfman

1 alana 1 bedava başlamış ama dün baktığım ayakkabının fiyatı bugün neredeyse iki katı fiyat olmuş. Bu kadar sorun yaşayan arkadaş varken bence riske girilmez zaten çokta bi Avantajı yok.

nerede başlamış ben göremedım sitede lınk verır mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: robot216

quote:

Orijinalden alıntı: halfman

1 alana 1 bedava başlamış ama dün baktığım ayakkabının fiyatı bugün neredeyse iki katı fiyat olmuş. Bu kadar sorun yaşayan arkadaş varken bence riske girilmez zaten çokta bi Avantajı yok.

nerede başlamış ben göremedım sitede lınk verır mısın ?

Hocam outlet ürünlerden iki tane sepete eklediğiniz zaman biri bedava oluyor. Daha ana sayfada duyurmamışlar kampanyayı.

• Hiç bir cazibesi yok geçen hafta 20 tl lik terlik 60 tl olmuş 20 tl ye sattıkları espadril 40 tl olmuş kurnazlar 1 haftada ne değişti 40 tl ye satılanlar 100 tl olmuş bu bir soygun.
  • Bu sefer sıcak değil hatta buz gibi. Bu haftasonu indirim olacağını bildiğimden,http://www.flo.com.tr/Speedo-8-080008020-Siyah-Unisex-Havlu.html linkteki havluyu dün sepete attım ve fiyatı 33 liraydı. Bugün indirim olduğunu görüp iki rengini de almak için siteye girdim ama ürün 65.60 lira olmuş. Ne anladım ki ben bu indirimden?
  • FLO küfür istiyor başka bişey değil, dün gece sepete ekledim bıraktım indirim geldi hop gelmeden önceki fiyattan daha fazla
  • Flo'ya bu konunun linkini gönderelim onlar alması gerekeni alır buradan

• 80 e aldığım ayakkabının diğer rengini alayım dedim 140 lira olmuş. Birkaç parça uygun fiyatlı ürün var onlarda da numara yok. Kampanya iyiydi ama şu an rezalet.

• insanı keriz yerine koyuyorlar. sanki geçen hafta fiyatlara bakan bu hafta bakmayacak. 25 tl olan sandalet 60 tl olmuş ayıptır ayıp.
  • iyi ki varsınız buraları okumadan indirim var diye alsak flo bizi çaktırmadan öpecek
  • fiyatları görünce iyiki geçen hafta almışım dedim
  • hem fiyatlar şişmiş hem ürünler kısıtlı
  • geçen hafta baktığım aynı bota 60 tl fark giydirmişler :) çakal bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

46 da model yok, benim için çöp :)

hocam benim ayaklarda sizinkiler gibi merak ettim aldıgınız çok rahat ettiğiniz bir model varmı
    bi ara bss model ismini pek hatırlayamadıgım ayakkabı ile gayet mutlu mesuttum

şimdi iş sebebiyle hergün yollarda ayak ağrılarım çok arttı rahat model bakıyorum
  • İkisini 90 a aldigim ayakkabinin tanesi 189 lira olmus yani biraz ayip etmisler ama aldigim urunlerin aynisi geldi bi problem yok..

• nextmaster kullanıcısına yanıt
    Ben genelde outdoor trekking tarzı alıyorum.
    Kundura klasik düğünden düğüne. :)

Karrimor K229 modeli gelmiş geçmiş en rahat ettiğim ayakkabı...
    Ve Columbia modelleri favorim :)
  • Yağmur yağdı böyle oldu :) Haftaya güneş açarsa belki fiyatlar düşer. Bizim ülkemizdeki fiyat politikaları böyle işliyor maalesef.
  • Flo ürünleri kaç günde kargoluyor 5 gün oldu hala hazirlaniyor yaziyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    hala kargo bekleyenler maillerini kontrol etsin. iptal maili yollamışlardır muhtemelen
  • YANİ İNDİRİM DEDİGİNİZ ŞEY OKADAR DA İNDİRİLMİŞ BİR ŞEY DEGİL DEMEKKİ flo
    İYİ Kİ GEÇEN HAFTA ALMIŞIM ÇOCUKLARA BOTLARNI
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.