Şimdi Ara

Acil yardım gerekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok sevdiğim yakın bi arkadaşımın bi sorunu var bilen arkadaşlardan yardımı gerekiyor.

kardeşim benim gibi 90 doğumlu ikimizde kazandık üni ben kaydoldum başladım ama o sorun yaşıyor ve sanırım askere gidecek mevzu şöyle

3 yıl önce tecil ettirmişti şimdi 6-7 ay önce tecili bitti fakat üni kazandı 4 yıllık. okula gitti askerden durum belgesi istediler ama askeriye gittiğimizde

sen zaten hazır askersin tecilin bitmiş 2 gün içinde gitmen lazım dediler. daha sonra okuluna gittik kayıt bi şartla yaparız dediler donduracaksın askere

git gel öyle devam edersin seneye deyince mecbur kaldı hatta okul parasının yarısını verdi yarısında ailesi taksitle ödeyecek. benim bildiğim 29 yaşına

kadar devlet zaten bu hakkı sunmuyormu okuması için. şimdi adam kazanmısken askere gidecek cok uzuluyor. yok mu bunun bi çaresi.

• 29 yaşına kadar sunduğu hak okula devam etmesi dahilinde oluyor. Ama sizinkinin tecili bitmiş askerlik işlemleri başlamış ondan sonra üniyi kazanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puhahahaha

29 yaşına kadar sunduğu hak okula devam etmesi dahilinde oluyor. Ama sizinkinin tecili bitmiş askerlik işlemleri başlamış ondan sonra üniyi kazanmış.

anladım sımdı kardeşim şansı yok yani mecbur gidecek diyorsun. şimdi okulu dondurdular parayıda ödediler. işte izin kullanmadan gelecek hayırlısıyla sanırım 24 günü düşecek 12 aydan. ekimin ilk haftası oluyor geldiği tarih. o zaman okula hemen devam edebiliyor demi bi problem olmaz kaydını tekrar aktif edip
  • Üniversite ders kayıtları eylül başında başlıyor. Problem olabilir. Ama çoğu üniversite ders kaydını yaptıramayanlara 2. şans verebiliyor. Onu en sağlıklı üniversiteden öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puhahahaha

Üniversite ders kayıtları eylül başında başlıyor. Problem olabilir. Ama çoğu üniversite ders kaydını yaptıramayanlara 2. şans verebiliyor. Onu en sağlıklı üniversiteden öğrenebilirsiniz.

doğrudur hocam da bildiğim kadarıyla 1.sınıfta ders kayıtları olmuyor 2.sınıftan itibaren baslıyor. dediğin gibi okulu arayalım bi
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Ders kayıtları her sınıfta olur kardeş. Ama sen yine en sağlıklısı bi ara sor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.