Şimdi Ara

İphone 6 Plus Kılıf (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
3.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buludag89

quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

bunu arıyorum beyler bulamadım hiç bi yerde metal çerçeveli lazım plastiğe o kadar para vermem

http://www.spigen.com/brands/apple/iphone/iphone-6/iphone-6-plus/iphone-6-plus-neo-hybrid-ex-metal.html

bende çok aradım da bulamadım hala :S

Buyrun aynı gün kargo. Bende aldım hakikaten parasını hakediyor eldeki his muhteşem .aliminium

http://www.monofe.com/urun/811/spigen-iphone-6-plus-case-neo-hybrid-metal-kilif.html

• ultra ince kılıflar bi gram korumuyo telefon düştümü ezilip çiziliyo . ya spigen slim armor tarzı bi kılıf takıcaksın yada full skin uygulayıp kılıfsız kullanıcaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Çoluk çocuk dolu forum . Şunun attığı mesajlara bakın ... Ben daha fazla aşağı inemedim, iğrendim çocuktan . Muhtemelen 9-10 yaşında . Reel yaşamda belki yanımıza yaklaşamayacak tipler , burada gelip erkeklik taslıyor ...

İphone 6 Plus Kılıf

ahahahahah

• Aliexpress den çok uygun fiyatlara kılıf temin edebilirsiniz tabi spigen orjinal değil,olması da önemli değil bumper tarzı kılıflar olduğu için pek bir ince işçilik yok o yüzden diğer spigen modellerine nazaran görsellik değil de sadece koruma işini görebileceğini düşünüyorum yolda şuan gelince daha detaylı açıklama yaparım.3,5 dolardan 2 adet aldım clear ve navy blue modellerinden;

http://www.aliexpress.com/item/New-SGP-Spigen-Ultra-Hybrid-Hard-PC-Crystal-Clear-Case-For-iphone-6-4-7-Luxury/2045280624.html

Bir de Nillkin tempered glass aldım.

http://www.aliexpress.com/item/Nillkin-Amazing-Anti-fingerprint-Tempered-Glass-screen-protector-for-iPhone-6-Plus-5-5/2048372437.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuzminRahTs?z! -- 21 Ekim 2014; 1:26:34 >

• 3.5 milyarlık telefon alıp 10 liralık kılıf kullanmak ayrı bir şey,kabloyu bantlamak ayrı bir şey :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 i 1.5 yıl kılıfsız kullandım kenarlarındaki köşeleri Hariç çizilme olmadı. Cihazın arkasındaki âliminyum Kısım öyle çizilecek bir yapıda değil metal 1 lirayıda sürterek denedim çizilmedi.Satma düşüncesi elbette başka ben telefonun tüm nimetlerinden faydalanmayı istediğim için kılıfsız kullanıyorum.Metal kısmına dokunmadıktan sonra metal telefon almak Saçma geliyor bana.fakat imkan meselesi tabi herkes aynı şartlara sahip olmayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: tcdd4242

5 i 1.5 yıl kılıfsız kullandım kenarlarındaki köşeleri Hariç çizilme olmadı. Cihazın arkasındaki âliminyum Kısım öyle çizilecek bir yapıda değil metal 1 lirayıda sürterek denedim çizilmedi.Satma düşüncesi elbette başka ben telefonun tüm nimetlerinden faydalanmayı istediğim için kılıfsız kullanıyorum.Metal kısmına dokunmadıktan sonra metal telefon almak Saçma geliyor bana.fakat imkan meselesi tabi herkes aynı şartlara sahip olmayabilir

iphone almaktaki tek sebep metal değil sanırım kimsenin. Metale dokunmak istiyorsak , s5 alıp metal kılıf takıp metale dokunabiliriz . Zaten telefonun kozmetik görünüşünü bozdukdan sonra metale dokunmanın da bir keyfi kalmayacaktır .

Samsung ' un kasasinin elestirilme sebebi , işçilik ve hammadde masrafından kaçmak için plastik kullanmasi . Buna rağmen diğer telefonlarla aynı fiyattan piyasaya sunması . Benzer donanımda , aynı işçilikteki cihazlar 1000 liradan bolca bulunuyor piyasada . Hemde touchwize oranla daha stabiller . Android tarafında , kalite konusunda başı çeken htc . Oda metal fakat iphone , htc ' den daha fazla satıyor . Demek ki tek mesele metal değilmiş ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 20 Ekim 2014; 3:36:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

İnce, Şık, siyah, kadifemsi dokunuş, En Önemlisi Cihaz Elden Kaymıyor.

İphone 6 Plus Kılıf
     İphone 6 Plus Kılıf
    Turkcell 29,90 TL

çok yakışmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 20 Ekim 2014; 5:10:09 >

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    zahmet edip mesajlara göz gezdirseydin şunları yazmama gerek kalmayacaktı Ne kılıf ne jelatin sevmem bu kılıfı tel elimden kaymasın diye aldım belli etmiyor kılıf varmı yokmu
    Ayrıca kabloyu Bantladım evet kopmasın diye
    Merak ettim sen telefonu alabildinmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersan33 -- 20 Ekim 2014; 9:01:49 >
  • en kralı ilk mesajai kılıf.. hiç bi şekilde varlığı yokluğu belli değil.. vede kaydırmıyo ve silikon.. hatta dükkanımdada satıyorum 10 tlye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 20 Ekim 2014; 12:17:11 >
  • Bende de bu kılıf var arkadaşlar 2 haftadır kullanıyorum, oldukça memnunum düşmelere karşı dayanıklı, kamera ve ön kısım masaya temas etmiyor, oldukça da hafif. Ön sipariş ile 80 lira civarına almıştım fakat şu an fiyat biraz yükselmiş. Bu tarz kılıf arayanlara öneririm.

UAG Scout:http://www.urbanarmorgear.com/products/scout-for-iphone-6-plus

Fotolar:

İphone 6 Plus Kılıf İphone 6 Plus Kılıf

• Gerçekten de en Kral'ı Varlığı yokluğu belli değil telefon elden kaymıyor yalnız ben o fiyata almadım :)

• HapLoo kullanıcısına yanıt
    Abartılı Değilmi?

• Göründüğünden zarif duruyor çok kalın değil, düşürünce bir şey olmuyor önemli olan oydu zaten benim için. Herkesin hoşlanacağı bir kılıf değil, ben de çok ince kağıt gibi veya apple logosu görünen kılıfları sevmiyorum mesela :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HapLoo -- 20 Ekim 2014; 15:18:48 >
  • bersan33 kullanıcısına yanıt
    telefonu alabilecek maddi durumum var ama iphone tercih etmiyorum zaten cepte bükülüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HapLoo

Bende de bu kılıf var arkadaşlar 2 haftadır kullanıyorum, oldukça memnunum düşmelere karşı dayanıklı, kamera ve ön kısım masaya temas etmiyor, oldukça da hafif. Ön sipariş ile 80 lira civarına almıştım fakat şu an fiyat biraz yükselmiş. Bu tarz kılıf arayanlara öneririm.

UAG Scout:http://www.urbanarmorgear.com/products/scout-for-iphone-6-plus

Fotolar:

İphone 6 Plus Kılıf İphone 6 Plus Kılıf

Cok begendım elden kayıyor mu? Ve kalınlınlıgı kac mm?

• spawnis S kullanıcısına yanıt
    Allah aşkına kılıf telefonu bambaşka bir çehreye büründürmüş.
    Ben böyle bir kılıfı hayatta kullanmam.
  • spawnis S kullanıcısına yanıt
    Kayma yok kesinlikle ve kılıf oldukça sert telefonun eğilmesi mümkün değil içindeyken. Köşelerde 12mm, kenarlarda 10.9 mm kalınlığı var. 31 gr'da ağırlığı var.
  • HapLoo kullanıcısına yanıt
    Apple logosu olan benim kılıfım değil :) karıştırdın ilk mesaja bakmalısın :)

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Bükülen modeli iki ay olmadı çıkalı
    Bükülmeyen modelinden alabilirdin :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.