Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.323
Cevap
77
Favori
167.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1080p

Çünkü meşhur DELTA garantili bir G2 aldım cihazı sıyrıktan kılcal çizikten garanti dışı bıraktılar. 1100 lira 16 gb tel 32gb lık resmi 1650 fiyatına geldi. Dahası önce lcd işlerine gelmeyince anakart ta sorun var dediler. Daha neler neler uzun sürer. Bedava verseler bile benden uzak dursun.

Bu paralel ithalat olayı KVK içinde geçerlimi arkadaşım?
    Buradaki (GG) telefon uygun ama distribütör garantili yazıyor.

• Çek bulamıyorum yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba ?
  • xapex kullanıcısına yanıt
    Paralel ithalat olanlar genel de 910H , 910C kodu ile satılmakta.
    N910CQ ,KVK, Distribütör garantili yazdığına göre resmi cihaz anlaşılıyor.
    Gelecek kutu da Samsung TR Ltd. hologramı olacaktır. Yalnız fiyat pahalı. N11 de 1775 ₺.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 3 Ekim 2015; 23:17:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Paralel ithalat olanlar genel de 910H , 910C kodu ile satılmakta.
    N910CQ ,KVK, Distribütör garantili yazdığına göre resmi cihaz anlaşılıyor.
    Gelecek kutu da Samsung TR Ltd. hologramı olacaktır. Yalnız fiyat pahalı. N11 de 1775 ₺.

ama samsung yazmamış nedense distribütör yazmış.
  • xapex kullanıcısına yanıt
    Kesin bilgi için teyit etmek iyi olur. Bence KVK yazdığı için gerek görmemiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 4 Ekim 2015; 9:45:47 >
  • Paralel ithalat olanlar güncellemeleri otomatik alabiliyormu eşime delta garantili note 3 almıştım son güncelleme bir türlü gelmiyor. Çözümü bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu n11de indirim falan diye tanitim geciyor sepete atinca indirim falan yok. eskiden oluyordu sepete atinca. liste fiyatindan cikiyor yine sepette.

hala 1625 goremedim biyerde

• quote:

Orijinalden alıntı: pabl0esc0bar

bu n11de indirim falan diye tanitim geciyor sepete atinca indirim falan yok. eskiden oluyordu sepete atinca. liste fiyatindan cikiyor yine sepette.

hala 1625 goremedim biyerde

En fazla 33 ₺ elektronik de geçerli değil. Ben bekleyeceğim,şu an kart puanı 50 ₺ seviyesin de. İndirimlerle 1600 +100 ₺ kart puanlık kampanya olmadan almam zaten yılbaşına az kaldı. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 6 Ekim 2015; 15:33:42 >
  • Arkadaşlar yeri burası değil ama note 4 ile note edge performans farkı çok var mı note edge alsam pişman olurmuyum.

• 3D bakımından exynos a göre 5-10fps kaybın olur. Bunun dışın da batarya 3000 exynoslu model de 3220mah.

--------------

Amazon da ki tel fiyatlarını da takip ediyorum uzun süredir Note 4 535 euro iken bugün 444 euro dan satılmaya başlanmış. Darısı burada ki satıcıların başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 7 Ekim 2015; 22:09:04 >
  • http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-note4-sm-n910cq-45g-P49953294
    beyler daha önce konşulmuş ama şimdi bu ilanda ki alınır değilmi...garantisi samsung yazmış. ..var mı burdan alan ürünü

• ben 3 gün önce aldım hocam ondan. KVK garantili ama garanti hizmetini samsung veriyor. telefonu ertesi gün kargoya verdi. gayet ilgili.
    bi sıkıntı yaşamadım. tavsiye ederim
  • kartal0001903 kullanıcısına yanıt
    Ben de burada aldım hocam ve Turkcell romlu cıkmadı ilginç

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-n915-note-edge-32-gb-cep-telefonu-189404307
  • quote:

Orijinalden alıntı: polater

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-n915-note-edge-32-gb-cep-telefonu-189404307

Note 4 almayi bende dusunuyorum fakat turkcell rom olayi dusunduruyor.ugrasamam ve anlamamda.kaldirmasini silmesini.

• Selamlar,

Ben de Note Edge almayı düşünüyorum. Elimde Teknosa hediye çeki var onu sattıktan sonra GG'den almak istiyorum, Maxipuan ve %10 indirim ile almak istiyorum. Ancak %10'luk hesap ihtiyacım var. Elinde olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Bu arada telefonda kronik bir sorun yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iege

quote:

Note 4 almayi bende dusunuyorum fakat turkcell rom olayi dusunduruyor.ugrasamam ve anlamamda.kaldirmasini silmesini.

uğraşacakve anlayacak çok birşey yok.
    program silmeyi biliyorsan yaterli arkadaşım.
    uygulama yöneticisine gir ve turkcell'e ait olan tüm programları kaldır, son olarakta devre dışı bırak seçeneğini seç o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: iege

quote:

hocam eşim için alacağım hiç bilgim yok note4 yerine edge almak daha mantıklı sanırım. Siz bu linktekini mi aldınız memnun musunuz? Bu edgenin de yeni sürümü yok değil mi yanında yok efg oluyor efq oluyor. Direk bunu alabilir miyim? Birde gg %10 indirim bu telefonda 180 tl indirim yapıyor mu direk üst limit varmı yoksa?

maximum kampanyası gayet uyguna getiriyor gibi n11 den düşündüm ama gg daha hesaplı sanki

• 1-2 gün içerisinde kardeşime Note 4 almayı düşünüyoruz. CQ modeli mi almamız gerekiyor? Paralel ithalat alınır mı sizce fiyat önerileriniz var mıdır?
    İş bankası Maximum kart ile alacağız ama bu gece bitiyor sanırım -100 TL kampanyası şansa bak. Çeşitli N11, GG vb kampanyaları var mıdır maximum için. Birkaç gün bekleyebiliriz gerekirse.

Note edge alınır mı sizce fiyatı daha iyi nedense 1789 tl -100 = 1689 çok iyi, indirim de kaçmasa iyiydi.. Note 4'e göre dezavantajları var mıdır? Donanım, Pil ömrü ve yazılım güncelleme konusunda vs... Snapdragon 805 varsa bu olumsuz değil olumlu bir özellik olsa gerek, pil düşmanı değilse tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 15 Ekim 2015; 23:50:59 >

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Resmi cihaz sonu CQ dur. Edge nin Note 4 e gore eksileri
    . Eni daha geniş
    . Kotu ergonomi
    . 3000mah batarya(3220mah N4)
    . 5.10 fps dusuk 3d perf.si (1 yil sonra 2k ekran daha da hissedilir)
    . Edge ekrani full ekran yata uygulama da status bar cekme sorunu olusturuyor.
    .ister istemez edge ekrana yanlislikla dokunma olmakta.
    .Cok fark olmasa da parlaklik az kisik.

.Bataryasi 3220mah ayni olsa gormezden gelirsin de hem yuksek fiyat hem bircok alanda eksi olunca Note 4 daha iyi secenek.
    bir ara 1550 tl gibi resmi cihaz satildi bulursan al ama Note 4 e d ebak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 16 Ekim 2015; 16:24:46 >
  • Teknosa dün gece Note 4 için fiyatı 1899'a çekti. Axess ile direkt 150 TL indirimle 1749 oldu. Ayrıca 190 TL de çek veriyordu (nakit 100 TL'ye satılır). Yani 1650 liraya mal ediliyordu. Üstelik Axess'in ekstrede üç taksit özelliğiyle üçe de bölünüyor. Ben aldım bir adet. Sadece Gold renk vardı. Şimdi o da bitmiş.

iPhone 6 Plus 64GB hala 3500'e satılırken 1650'ye Note 4 almak gayet mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.