Şimdi Ara

bilecik 9. J egt a k ligi karakol eri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze merhaba kasimin ilk haftasi askerim bilecige cikti askerligim 9. J egt a k ligina karakol eri olarak. Biraz arastirdim kimi iyi diyor kimi kotu. Oncelikle karakol eri ne is yapar bu arada mersinden gidicem bilgisayar programcisiyim onlisans mezunu fakulte terk ve 25 yasindayim. Karakol eri olarak ne is yapacam acemilikte. Ve acemilik bitince tahmini nereye atanirim ne olarak. Ha hakkimda son bi bilgi ozel bi saglik sorunum var muaneye etimesguta gittigimde tanksoforu ve komando olamaz karari verildi. Ben hep kirsal kesimlerde cevirme yapan yada devriye gezen jenderma olarak yaomak istemistim umarim ole olur. Tecrubeli arkadaslar bi akil verin fjkir verin karamol eri nedir ne olacak nasi olacak pufff kafam allak bullak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yokmu hıc burda askerlık yapan

EGT. MERKEZI : BILECIK 9.J.EGT.A.K.LIGI/BILECIK/BILECIK
    KUVVETI : JN.G.K.LIGI MUV. ÖZELLIGI : SOFÖR ADAYI
    SINIFI : JANDARMA
    HIZMET SEKLI : ER
    benım aklıma takılan şu muv özelliginin değişmesi söz konusumu . şöför adayı çıkdı dıye ılla şöför mü yaparlar
  • Haaa orda gorusecez o zaman kesin :) adin soyadin ne hocam? ? Orda gorusuruz ben muatafa yildirici

• Yokmu kimse karakol eri olarak yapan yada karakol eri ne is yapar bilrn yokmu. Yukardaki benim hakkimda bolgilere dayanarak yorum tahmin yapabilcek biri yokmudir?????? Kos koc formda

• quote:

Orijinalden alıntı: erenisci

yokmu hıc burda askerlık yapan

EGT. MERKEZI : BILECIK 9.J.EGT.A.K.LIGI/BILECIK/BILECIK
    KUVVETI : JN.G.K.LIGI MUV. ÖZELLIGI : SOFÖR ADAYI
    SINIFI : JANDARMA
    HIZMET SEKLI : ER
    benım aklıma takılan şu muv özelliginin değişmesi söz konusumu . şöför adayı çıkdı dıye ılla şöför mü yaparlar

keske ben söför olsam yawf
  • gel degıstırelım ozaman :D bu arada özel mesaj kutuna bak usta bende myo mezunuyum aynı bölgenın insanıyız gitmeden tanışalım internet vs üzerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustipasa33

Yokmu kimse karakol eri olarak yapan yada karakol eri ne is yapar bilrn yokmu. Yukardaki benim hakkimda bolgilere dayanarak yorum tahmin yapabilcek biri yokmudir?????? Kos koc formda

bende varım arkadaşla aynı yerdeyiz :) erenisci ile

bu arada senin MUV ÖZELLİK söfor yazmıyomu.. bendede şofor yazıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haribo21 -- 19 Ekim 2014; 17:05:07 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_33519132/tm.htm

bu bilgiler işimize yarar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

quote:

Yokmu kimse karakol eri olarak yapan yada karakol eri ne is yapar bilrn yokmu. Yukardaki benim hakkimda bolgilere dayanarak yorum tahmin yapabilcek biri yokmudir?????? Kos koc formda

bende varım arkadaşla aynı yerdeyiz :) erenisci ile

bu arada senin MUV ÖZELLİK söfor yazmıyomu.. bendede şofor yazıyo

onda karakol eri yazıyor usta baska denk gelırse forumda buraya yonlendırelım 5 10 kısıyı tanıyarak gıtmek hıc tanıdık olmadan gıtmekden ıyıdır kanaatındeyım
  • Ben 89 dogumluyum siz? 94 felansiniz galiba ben okul vs derken baya gec kaldim askere. 4 yilligi bitirmeme 10 ders kaldiydi bi an once gidip kurtulayim dedim

• quote:

Ben 89 dogumluyum siz? 94 felansiniz galiba ben okul vs derken baya gec kaldim askere. 4 yilligi bitirmeme 10 ders kaldiydi bi an once gidip kurtulayim dedim

93 luyum ben myo okudum

• 93 sende gec kalmissin biraz nornalde bu donemde kaclilar gidio?

• bu donem normalde 94 lulerın ben 91 lıyım mersın inş teknolojisi mezunuyum okul aynı yanı:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.