Şimdi Ara

En Konforlu ve Performansli araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu zamana kadar kullandığınız, bindiğiniz en konforlu ve performansi yuksek olan araba hangisidir? Arazi-SUV farketmez. Yani benim öğrenmek istediğim 200-300bin tlye kadar yol tutuşu harikulade, ivmesi iyi, ve çok rahat araba hangisidir ogrenmek istiyorum. Lutfen konuyu sacma sapan yönlere tasimayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öldü mü bu forum ya

• wawacell W kullanıcısına yanıt
    AUDİ A6 2.0 TDI 190 400 S-Tronıc veya 525D X-DRIVE MERCEDES E250 CDI 265 4 MATIC
  • Hocam konfor audidir bende a4 var suspansiyonlarin darbe emisi super ve arastirdigima gore onden cekisli araclarda en iyi yol tutan segmentinde ve yalitim kralidir direksiyonu da cok konforludur sanzimanida 177 hp sinde ivmelenme oglagan ustudur nerdeyse 3 serisi gibi 150 hp de normal

Fiyat 150 hp 126 bin 177 hp 132 bin

Quattro olursa en iyi yol tutus olur 150 bin oda

Yalniz makyaj olmasina ragmen yuzu cok eskidi bunu goz onune alalim boyle bir dezavantaji var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResenHareketEdenSAVCI -- 18 Ekim 2014; 16:00:00 >
  • RaceKıng26 R kullanıcısına yanıt
    Zaten aklımda olan E250 ve Audiydi ama Bmwye ve Audiye yeni kasa gelicek diyorlar. Range Rover Autobiopraphye ne diyorsunuz? Yol tutuş konfor dizayn bakımından

• Lutfen Yardimci olur musunuz arkadaşlar

• Çok ezbere bi yorum olmuş kısmen doğru ama A4 2.0 TDI 177 De hızlanma olağanustü baya abartı olmuş

• BMW 550xd.

3.0d, 381 beygir. Nam-ı diğer boeing 777
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTIVE

BMW 550xd.

5000 motor ağır gelir be abi :)

Bence E250CDI 4matic alın çok kafayı yormayın tabi 2.200cc oldugu için vergi 525d den fazla olur.Diğer iki araçtanda daha yüksek konfor ve kalitede olan bi araç zaten dizeldevde en uzun ömürlü CDI motor süphesiz ama performansta malesef vitaz geride bmw den aynı hacimde ama güveblil olarak yine E A6 ve 5 ten önde

• quote:

Orijinalden alıntı: wawacell

quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTIVE

BMW 550xd.

5000 motor ağır gelir be abi :)

Yok kardesim adı 550xd ama 3000 motor turbo dizel
    Başka onereceginiz araç var mi? Mercedes 2014 c180e ne diyosunuz

• Panamera gibi yani? Panamera da iyi bir seçenek ancak yaşadığım yerde 1 tane var.

• 200-300bin arası mı o araç ne alaka bizde o zaman Mercedes Slr diyelim buda o roketse SLR ne

Mercedes C 180 düşük performans verir.heleki bu araçlara göre en kötü vi TDI 190 A6 alın

• quote:

Orijinalden alıntı: RaceKıng26

200-300bin arası mı o araç ne alaka bizde o zaman Mercedes Slr diyelim buda o roketse SLR ne

Konu zaten fake anlamadın mı hala 200-300 bin arası tavsiye mi istenir arada ki 100 bin lira ile 5 tane binek araba alınır. Ben kendi aracımı 122.500'e aldım adam 500 lirayı depodaki benzin ve yeni bakım paketi var diye düşmedi, nuh dedi peygamber demedi. 500 lira bile bu kadar önemli iken 100 bin lira opsiyon billur geçmektir.
    Panameranin fiyatlarina bakmadim. Butce maksimum 200-300 bin.

• Oyle dusunmen neyi degistirir ki? Lise 4.sinif ogrencisiyim onumuzdeki ay ehliyet aliyorum ve babama 200-300bin tllik araba aldiricam. Evet görmemiş olabilirsin veya ben bilmiyor olabilirim ama buraya arkadaslarin, abilerin tavsiyelerini dinlemeye geldim objektif bir forum olduğu için senin onyargilarini değil.

• Konu pek gerçek gelmedi tabi Orasını geçtim 300.000TL bi araca yatırcak olsam herhalde 3.0TDI 313 yada daha az A7 S-LINE bakardım veya A6 313 bakardım olmadı 525d X-Drive. Bmw 525d X-Drive'da baya baya gırtlak araçlar alınabiliyor hatta ve hatta 310,000TLye 0 Premium-Comfort-M Sport paket alınıyor üstüne 1-2 opsiyon CC,karartılmış arka camlar vs. eklenip alınabiliyor(sitesinde öyle 400binlere çıkıyo gözüküyo ama öyle değil o iş). Aynı özellikli bi E250 4MATIC yanılmıyorsam oda 320-330'a geliyor. Yani hiç olmadı 310a sahibindende bi tane 525d X-Drive bulmuştum navigasyon(büyük ekran) vs. onu çakar alırım ama A7 baya düşündürürdü herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: wawacell

Oyle dusunmen neyi degistirir ki? Lise 4.sinif ogrencisiyim onumuzdeki ay ehliyet aliyorum ve babama 200-300bin tllik araba aldiricam. Evet görmemiş olabilirsin veya ben bilmiyor olabilirim ama buraya arkadaslarin, abilerin tavsiyelerini dinlemeye geldim objektif bir forum olduğu için senin onyargilarini değil.

Bak kardesim haksız çıkmadım daha ehliyetin bile yokmuş burda 300 bin liralık araba tavsiyesi istiyorsun. Önce üniversiteni kazan, sonra ehliyetini al, sonra babayı ikna et. Bu aşamalardan sonra showroomları ziyaret edip tüm araçları didik didik edersin içine en çok sineni alırsın zaten. Burda sana tavsiye verenlerin çoğu bahsettiğin araçları kullanmamıştır bile.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.