Şimdi Ara

Hat çekme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben internetimi kablosuz olarak yan daireden kullanıyorum o daire de bizim, fakat dedemler oturuyor. Ben oradaki modemi kendi dairemi getirmek istiyorum fakat telefon orda modem burda nasıl olucak? Ya da olabilir mi? Olmayacak ise bina içindeki o daireye giden telefon kablosunu değiştirmek istiyorum oyunlarda ping sorunu yaşıyorum çok fazla son bir aydır.

Hat değerleri burada

Hat çekme

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diehuman1106 -- 17 Ekim 2014; 22:34:00 >

• Yok mu yardım edecek :(
  • slm uzun telefon kablosu kulan tavsiyem
  • Binanın girişindeki panodan nasıl çekicem daireme kabloyu detaylı olarak anlatabilecek biri var mı acaba
  • diehuman1106 D kullanıcısına yanıt
    Pano değil ankastre kutusu elektrikçi cağır derdini tam anlat tam anlatamamışsın burada halleder o.
  • Binadaki kutu bu eğer ankastre kutusu dediğiniz buysa
     Hat çekme

Öncelikle 2. katta oturuyorum işim çok mu zor o yüzden elektrikçi mi çağırayım yoksa kendim halledebilir miyim? Halledebilirsem sizin yardımlarınızla olucak bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diehuman1106 -- 19 Ekim 2014; 18:53:36 >

Bune hocam kablolar arasında iç savaş çıkmış kablonu biliyorsan oradan çekersin tavsiyem elektrikci çağır düzeltsin o kabloları emin ol internet değerleri dahada iyi olur.
    1. olarak kablonu bulman lazım
    2. olarak 1 adet bakır kablo ankastreden dairenin içindeki telefona yetecek kadar uzun olsa yeter 1adet cat 7 kablo kendi evinize çekino kabloyu ankastreden bakır ile cat 7 kablonun uclarını birbirlerine bağladıktan sonra ankastredeki portunuza takın sonra ttnet veya superonline hangi sağlayıcı ise müşteri hizmetlerini arayın hız sorunu yaşıyorum diyip teknik ekip çağırın ondan hız tanımlama yaparlar sonra kabloları kontrol ederler...
  • Yarın elektrikçi çağırıyorum teşekkür ederim yardımlarınız için beni aşacak gibi bu iş gerekli ekipman da yok olsa deneyebilirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diehuman1106 -- 19 Ekim 2014; 19:07:31 >
  • Fiyat konusunda bi bilgisi olan var mı acaba?
    Benim daireye gelen kabloyu değiştirme + ankastrenin düzenlenmesi lazım belli ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.