Şimdi Ara

2si1 'Uzun metraj' Teknoloji ve Oyun programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uyarı: 2si1'in bu bölümü 1 saat 30 dakika uzunluğu ile cisp ve kola stoğunuzu bitirebilir. İzlemeye başlamadan evvel yeterli içecek ve yiyecek bulunduğundan emin olun.

2si1'in bu uzuuuunnnn mu uzuuunnn bölümünde 2 haftanın acısını çıkartıyor ne var ne yok konuşuyoruz. Uyarıyı dikkate alın, koltuğunuza kurulup programın keyfini çıkartın.

• İzleyelim

• Güzel.....

• gece izlerim
  • 92 DK lık 2si1 i da gördük .

• Yarına kaldı ;(

• 7:40'da ki Youtube arama sonuçları üzerine biraz düşünmek lazım. :)

• oo süper
  • Doya Doya Anadolu oldu böylesi.

• Laf Sony'ye geldiğinde "Oyunları bize ücretsiz gönderiyorlar, verelim biraz çoşkuyu" dediği an gülmekten yarıldım :D

• Gordon Freeman olacak :)
  • O şemsiye türkiyede etek uçurmadan tutta başka yazamadığım amaçlara hizmet eder gelirse tabletlere gerek kalmadı ki artık telefonların 5 inch ekrana sahip olduğu bi dönemde tablet gereksiz ha ama notebook yükselişte neden dersen bildiğin bilgisayar abi masaüstülerle kapışan mobil bilgisayar her zaman popüler olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoNaNıMcı -- 17 Ekim 2014; 21:40:07 >
  • video bulunamadı diyor

du

düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 17 Ekim 2014; 21:47:49 >
  • 92 dakika mıyarsını izleyim
  • vergilendirme adaletsizliği bir yana, dolar yuroya kıyasla daha avantajlı dediniz, amerikada 60dolar olan oyun avrupada 60euroyamı satılıyor ki ? bizde de 60 liraya satılmasını mı bekliyorsunuz ?

• izlememmi ya izleyelim hemen baaalım

• Adil kullanım kotasına, bu kadar küfür edeceğim aklımın ucundan bile geçmezdi...
    İçeceğim, yiyeceğim herşeyim hazır... Ama izleyemiyorum. Anca SD izleyebilirim onunda tadı çıkmıyor... Ahh, ttnet biraz olsun utan ! Düşürdüğün hallere bak !

• Kesinlikle hakaret etmek için yazmıyorum; AMD nin bayan CO su demişsiniz ama ben ceketiyle bir erkek gördüm. Sanki nvidia patronu Jen-Hsun Huang kadın kılığında karşımızda. Ne iş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melhame -- 17 Ekim 2014; 22:24:13 >
  • Ersin abi nerde geldiydi o da.
  • Uzun ve akıcı bir 2'si 1 olmuş.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.