Şimdi Ara

Petrol Ofisi+Migros 50 TL Puan / İlk mesaj güncel / SSS (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
19
Favori
20.932
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya 2 isim veya soyisminiz varsa onay sms'i göndermiyor PO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    gönderir. Muhtemelen yanlış mesaj attınız. Örnek isminiz ABUZİTTİN Yazarken ABUZITTIN yazmalısınız. Yani İngilizce sistemine göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

arka arkaya 2 kez benzin aldıktan sonra 2 sefer migros alışverişi yapsak 50-tl kazanıyor muyuz? sıralama önemli mi?

Suanda ikinci örnek sizsiniz. Bekleyecegiz.
  • quote:

arka arkaya 2 kez benzin aldıktan sonra 2 sefer migros alışverişi yapsak 50-tl kazanıyor muyuz? sıralama önemli mi?

Suanda ikinci örnek sizsiniz. Bekleyecegiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: PARAFESOR

gönderir. Muhtemelen yanlış mesaj attınız. Örnek isminiz ABUZİTTİN Yazarken ABUZITTIN yazmalısınız. Yani İngilizce sistemine göre..

Büyük İ ile gönderdim sorun olmadi. Öncesinde money sitesine girip iki ismi teke indirip POya da o şekilde attim. Bir de oyle deneyin.

• Dresdner kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, hem teke hem ingilizce karaktere çevirdim, halloldu.
  • kampanyaya money kart ile katılırsak, kampanyaya üye olmayan petrol ofislerinde kartı okutamıyorlar. ancak positive kart ile katılırsak tüm petrol ofisi istasyonlarında geçerli olur mu? yoksa nereden anlayacağız kampanyaya dahil olup olmadığını? konuyla ilgili bilgisi olan var mı?
  • quote:

kampanyaya money kart ile katılırsak, kampanyaya üye olmayan petrol ofislerinde kartı okutamıyorlar. ancak positive kart ile katılırsak tüm petrol ofisi istasyonlarında geçerli olur mu? yoksa nereden anlayacağız kampanyaya dahil olup olmadığını? konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Ankarada afişlerini asmaya başlamışlar benim gittiğim po asmış.
    Afiş varsa kampanya vardır mantığı ;)
  • transglobal T kullanıcısına yanıt
    money karta puan vermeyen makine PO karta da vermez
  • Omonun kampanyasına katılan arkadaşlar petrol ofisinden puanınız yüklendi mi? Bugün yüklenmesi gerekiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodehimini

Omonun kampanyasına katılan arkadaşlar petrol ofisinden puanınız yüklendi mi? Bugün yüklenmesi gerekiyordu.

Evet yatmış..Fakat PO çalışanları hiç birşey bilmiyor..Omodan gelen puanları nasıl kullanacağız? Bilen varsa anlatsın bizde PO çalışanlarına anlatalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: f5s5b5

quote:

Orijinalden alıntı: dodehimini

Omonun kampanyasına katılan arkadaşlar petrol ofisinden puanınız yüklendi mi? Bugün yüklenmesi gerekiyordu.

Evet yatmış..Fakat PO çalışanları hiç birşey bilmiyor..Omodan gelen puanları nasıl kullanacağız? Bilen varsa anlatsın bizde PO çalışanlarına anlatalım...

Evet benim puanda yatmis, ancak moneyde gorunurken positive kartda gorunmuyor, moneyclub kartlada puani nasil kullanicaz bilmiyorum, pompadaki cihaz okumuyor, kasadada pos yok..nasil is yapiyorlar anlamadim..

• POA da petrol alımı için ister Omo olsun ister diğer Money kazanımları olsun mutlaka pozitif kartmış gibi PO sistemine tanıtmanız lazım. Yani Money kartı pozitif kart gibi tanıtmalısınız. Bilgi sitesinde var. Mesaj atıyorsun. Şifre mesajı geliyor. Kart no ve şifreyle siteye girdiğinizde Money bilgileri orada da görünüyor ve kullanabiliyorsunuz..
  • aynı gün içinde önce migrostan 100 tl alışveriş sonra petrol ofisinden 100 tl benzin alsak 20 tl puan yüklenirmi acaba.alışverişler farklı günlerdemi olmalı
  • quote:

POA da petrol alımı için ister Omo olsun ister diğer Money kazanımları olsun mutlaka pozitif kartmış gibi PO sistemine tanıtmanız lazım. Yani Money kartı pozitif kart gibi tanıtmalısınız. Bilgi sitesinde var. Mesaj atıyorsun. Şifre mesajı geliyor. Kart no ve şifreyle siteye girdiğinizde Money bilgileri orada da görünüyor ve kullanabiliyorsunuz..

Tanittik zaten..de yakti nasil alicaz puanlar moneyde gorunuyor positivede yok, ve istasyonda pos yok pompadaki positive kart okuyucuda moneyi gormuyor dolayisiyla puani goremiyoruz..

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Positive şifren geldi mi? Gelmişse gir sitesine.. Orada görünüyorsa istasyona gittiğinde içerideki pos makinesi üzerinden Money puanını kullan. Şifre gelmedi ise muhtemelen tanıtamamışsındır. Pompacının makinesi tanımaz. İçeride bunların ayrı pos makinesi var..
  • quote:

Positive şifren geldi mi? Gelmişse gir sitesine.. Orada görünüyorsa istasyona gittiğinde içerideki pos makinesi üzerinden Money puanını kullan. Şifre gelmedi ise muhtemelen tanıtamamışsındır. Pompacının makinesi tanımaz. İçeride bunların ayrı pos makinesi var..

Mesajimi okumadiniz sanirim istasyonda POS YOK..

• mirogluhalit M kullanıcısına yanıt
    Eger positive sistemine tanıttı isen sıralamanın bir etkisi yok( Money müşteri hizmetlerinin söylediği)Sadece bildiğim aynı işyerinde iki işlemi yapma. Mesela üst üste migrosdan veya petrol ofisinden almak gibi. Her ihtimale karşılık bir Migros bir petrol şeklinde yaparsan garanti olur. Bunları aynı günde yapmanın sakıncası yok.
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım istasyonda nasıl pos yok. İş bankasının pos makinesinin üzerinden bende işlem yaptılar. Eğer afişi asmışlarsa mutlaka vardır. Sadece markettekiler nasıl kullanıldığını bilmiyor.
  • Ben bugun 100 tllik aldim benden telefonuma gelen sifreyi istemedi.Yandi mi simdi benim puan?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.