Şimdi Ara

BİM logitec z506 ses sitemi 149 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
709
Cevap
12
Favori
39.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amasya'da 129tl.bulunduğum yerdeki BİM'de 3 adet var.
  • Arkadaşlar İstanbul'da ya da Aydın'da alabilen var mı? Kendim İstanbul'da bulamazsam aileme aldıracağım da.
  • istanbul anadolu yakası maltepe'de bulan var mı?
  • Sonradan belgeyi alıp gidin, onaylasınlar, noolur noolmaz.Garanti durumunda firmaya direkt yollayınca da sıkınıtı olmuyor ama yinede onaylatın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gOkO -- 20 Ekim 2014; 0:01:15 >
  • Aldım 2 tane biri arkadaşa aldık 149 TL den. Bana göre tek kötü yanı optik ses girişi olmaması. Bu arada alacak olanlara tavsiyem bütün bimleri gezin. ilk başta 4 tanesi yok dedi. Ve her gittiğimiz yer bi yerleri arada felan bulmanız çok zor , kalmamıştır felan dedi. 5. şubede 4 tane vardı. Bi koli içersinde 2 li paket hiç açışmamış şekilde aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gırtlak

150 ye yaramaz 129 a ihtiyaç varsa alınır kullanılır 75 liraya 2 adet alınır biri satılır işin özeti bu..

adam ölücü beyler.

insanlar 2+1leri 200 liralara alıyorken. bu ürün 230 lira civarında. ne bekliyorsun da 75 liraya alınır diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 20 Ekim 2014; 14:53:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

150 ye yaramaz 129 a ihtiyaç varsa alınır kullanılır 75 liraya 2 adet alınır biri satılır işin özeti bu..

adam ölücü beyler.

insanlar 2+1leri 200 liralara alıyorken. bu ürün 230 lira civarında. ne bekliyorsun da 75 liraya alınır diyorsun?

Bu foruma üye isen sen de bu kafayı yaşamalısın dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dün bizim mahalledeki (serhat) bimde buldum 1 adet kutusu açılmış 149 tl. satıldı mı bilmiyorum
    @brahmatura @dor-iomin
  • ankarada öveçler mağazasında var. Öveçler 2. cad. (1065 cad) - 1100 sk. kesişiminde. A101 ile yan yana.
    dün baktım 3 adet vardı 149TL'den
  • ankarada gölbaşında var mıdır acaba?
  • burda birkaç mağzasında 2-3 tane gördüm alıp almama arasında kaldım
  • alıp bana gönderebilecek kimse var mı acaba?
  • Piyasa fiyati 230-250 civari. Konuyu gördüm aldım direk ankara Çiğdem Şubesi
     BİM logitec z506 ses sitemi 149 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Piyasa fiyati 230-250 civari. Konuyu gördüm aldım direk ankara Çiğdem Şubesi
     BİM logitec z506 ses sitemi 149 tl

Hayirli ugurlu olsun. Kaca aldiniz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

adam ölücü beyler.

Silinen mesajınıza ithafen fişin fotoğrafını eklemeye çalışabilirim. Yok uğraşmayın diyorsanız amenna.
    Zira 75 TL'ye arkadaşla beraber aldıkta, lafın ucu bana da dokunmuş.
  • arkadaslar yarın benım bulundugum yerde bım acılısı var logitech z-506 89 tl den satılacak . broşürün fotoğrafını atarım ilerleyen saatlerde . saat 09:00 da açılış bim müşteri hizmetlerini aradıgım da en az 150 adet stok oldugunu söyledi bana ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem tabi . ben okulda oluyorum o vakit abim e söyledim açılış saatinde gidip almasını , eğer istek olursa öğleden sonra gidip bakarım kaldı mı kalmadı mı diye sizin için .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uznrm

arkadaslar yarın benım bulundugum yerde bım acılısı var logitech z-506 89 tl den satılacak . broşürün fotoğrafını atarım ilerleyen saatlerde . saat 09:00 da açılış bim müşteri hizmetlerini aradıgım da en az 150 adet stok oldugunu söyledi bana ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem tabi . ben okulda oluyorum o vakit abim e söyledim açılış saatinde gidip almasını , eğer istek olursa öğleden sonra gidip bakarım kaldı mı kalmadı mı diye sizin için .

150 tane imkansiz. En fazla 10 15 tane olur

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    ben de aynen öyle düşünüyorum bir bim e 150 tane sığmaz bir kere bakalım kalacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uznrm

arkadaslar yarın benım bulundugum yerde bım acılısı var logitech z-506 89 tl den satılacak . broşürün fotoğrafını atarım ilerleyen saatlerde . saat 09:00 da açılış bim müşteri hizmetlerini aradıgım da en az 150 adet stok oldugunu söyledi bana ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem tabi . ben okulda oluyorum o vakit abim e söyledim açılış saatinde gidip almasını , eğer istek olursa öğleden sonra gidip bakarım kaldı mı kalmadı mı diye sizin için .

Hangi şubeymiş 150 stoğu olan?

• ekonomisty E kullanıcısına yanıt
    Esensehir mah. / İstanbul
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.