Şimdi Ara

BİM logitec z506 ses sitemi 149 tl (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
12
Favori
39.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etiler de 1 tane gördüm açılmamış gibi duruyordu 99 TL.
  • Burada beykozda açılmış bir tane var beklesem mi ki fiyatı 149 lira..
  • Elazığ'da Bim markette 149 lira 2 kutu vardı sabah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramtrn

Merhabalar, 9 tane almış bulunmaktayım79,9 tlden, bu arada bazı arkadaşlara 79 tl demiştim 0,9tlkargo parasına ilave bekliyorum 79 gönderenlerden:)
    Aldığım bimde 2 adet açılmış kutu dışında kalmadı, aldığım kadar daha alındı başkaları tarafından, benim sepeti dolu görünce boşalttılar reyonu. Herkese ya da foruma mesaj atıp alacakmısın diye sormaya zaman yetmedi, elimdeki listeye göre arkadaşları aradım. Cevap veremediklerimkusura bakmasın, yarından sonra kargo işleriyle uğraşacağım. Elden aldırabilecekler kocaeli ve istanbul anadolu yakası civarı, telefonla iletişime geçebilirler. Diğer arkadaşlara da mesaj atacağım, tercihlerine göre kargolarını göndermeye çalışacağım.Olurda para gönderenlerden temin edemediğim olursa, merak etmesinler paraları aynen iade edeceğim. Şu an hesaplara bakmadım daha en son 8 kişi para göndermişti :)

Hocam hangi kargo firmasından yolladınız ve kargo ücreti lazım bana ne kadar hatırlıyor musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Konya/Beyşehir'den alıp Bursa Nilüfer/Ataevler'e iade ettim(poşetleri, jeletinlerini dahi sökmedim, dikkatlice çıkartıp sesi denedim ve kutusuna geri yerleştirdim).
    149'a almıştım. Yolun düşerse Ataevler Bim'e uğra belki daha da uygun fiyatla satıştadır.

Bence 149 TL verilecek bir ses sistemi değil! Tiz sıfır, bas da tatmin edici değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swh

Konya/Beyşehir'den alıp Bursa Nilüfer/Ataevler'e iade ettim(poşetleri, jeletinlerini dahi sökmedim, dikkatlice çıkartıp sesi denedim ve kutusuna geri yerleştirdim).
    149'a almıştım. Yolun düşerse Ataevler Bim'e uğra belki daha da uygun fiyatla satıştadır.

Bence 149 TL verilecek bir ses sistemi değil! Tiz sıfır, bas da tatmin edici değil.

Ben de ataevlerde oturuyorum aslında

Burada bulamadım o yüzden İstanbul'da oturan bir forum üyesinden ( @atleticos) alıp yollamasını istedim ki o da sağolsun yardımcı oluyor bana bugün kargolayacak.

Merak ettiğim şuydu tahmini ölçüler yazdım kargo 160 tl küsür çıktı şok oldum hemen konuya yazdım bende ama korkulacak bir şey yok Anlaşılan. 99 tl sistem +kargo

Bu arada normalde 300-350 den başlayan bir ses sistemi beni hayli hayli tatmin eder gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sakarya da gören duyan var mi? 75 e bulursam alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaradayım keçiören kızlarpınarında darmadağın edilmiş ürüne halen 149 yazıyorlar. yani bu ürünü 70 liraya da satıyolar şimdi gidip bilmeden bi gariban bu fiyattan alsa yazık değil mi. personele sordum bizde zaten indirimde diyip artist artist cevap veriyor.

satan varsa bu fiyat aralığında almak istiyorum arkadaşlar
  • kuzu kuzu düşecek bu ürün bim aktüeldeki ürünlerinde stok tutmuyor zararına satıp gene satıyor gecen casio saati 4 tl ye vermiş bimdeki arkadasim 2 adet almıs kendine
  • ürün elime ulaştı sağolsun @atleticos yardımcı oldu fakat bir sorum olacak bunu tv'ye nasıl bağlarım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChineseTranslator

icinden cikan yesil jack kablosunu tv kulaklik kismina tak calisiyor 5ide

ayrica kagithane gursel mah. bimde iki adet kutusu deforme olmus vardi 149 tl fiyatlari vardi ben ayni yerden 189a kahverengi kargo kutusundan cikarttirip almistim

tv kulaklık girişi yoksa ne yapıcaz peki ?
  • Konyada binin birinde 149 dan gördüm "79 a ne zmn satacaksiniz" dedim " sayı istediler başka mağazaya gidecek" dedi demekki konya da bi magaz aacilisi olacak ve orada 79 a satarlar gibime geliyor, bu yüzden takipteyim konyadda açılacak bimi. Bilen varsa haber etsin yakınsa gider alirik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Tolga . kullanıcısına yanıt
    scart adaptörü şle de ses alabilirsiniz, ama bu tür 3.5 mm girişli tv ye bağladığınızda, haliyle stereo ses alırsınız, tat vermez, bilesiniz. tv için, dts destekli ve optik sistemler şart bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

scart adaptörü şle de ses alabilirsiniz, ama bu tür 3.5 mm girişli tv ye bağladığınızda, haliyle stereo ses alırsınız, tat vermez, bilesiniz. tv için, dts destekli ve optik sistemler şart bence

Sistemde malesef optik sistem yokmuş, dolayısıyla bir süre böyle gidicek gibi
  • istanbulda küçükçekmece civarlarında bu fiyatlara bilen duyan var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erman197 -- 19 Kasım 2014; 15:50:01 >
  • samsun-eskişehir yada bursada bulan oldu mu hiç ??
  • terliği çıksa alırım aga logitech başka
  • ankarada 60-70 liraya gören varsa bana bildirebilirmi (keçiören civarı)
  • benim evin etrafındakilerde kaldırmış, nerede açılacak ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Konyada binin birinde 149 dan gördüm "79 a ne zmn satacaksiniz" dedim " sayı istediler başka mağazaya gidecek" dedi demekki konya da bi magaz aacilisi olacak ve orada 79 a satarlar gibime geliyor, bu yüzden takipteyim konyadda açılacak bimi. Bilen varsa haber etsin yakınsa gider alirik

Bilgi alınca bir pm bekliyorum hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.