Şimdi Ara

İlk cover videomu paylaştım dinlerseniz çok sevinirim (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
3
Favori
2.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim ritim işine önem vermem lazım özellikle söylerken zor oluyor ama dikkate alıcam :)
  • Ses guzel, ingilizce leş, nakaratta tize cikamamissin bizimle degilsin. Umut var ama kendini yeterince gelistir oyle cover at youtube a

Edot : simdi farkettim this is my kingdom come degil, this is my kingdom cum demissin resmen ahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeenageDream -- 20 Ekim 2014; 22:37:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kubilay242 K kullanıcısına yanıt
    Bu tüm cümleleri doğru söyleme veya tam söylemeye çalışmanın amacı nedir çözemedim daha ? Biraz cümleleri yiyin her kelimeyi tam okumaya çalışmayın. Bunlar benden tavsiyeler. Diğer herşey güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeenageDream kullanıcısına yanıt
    valla dikkate alıcam önerinizi ama güldüm akşam akşam :D
  • nalleyoop N kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim dikkate alıcam ingilizcem baya eleştirildi bu büyük bi eksiğim biliyordum ama dikkat etmem gerektiğini birkez daha anladım
  • ingilizce telaffuzun cok kotu, onun disinda 10 uzerinden 6.

• bu daha iyi
  • 1. dakikadan itibaren kahkahalara boğuldum. Sesin çok çıplak. Eğitilmen lazım. Altyapı var gerisi yok yani. Ritim kaçırdığın yer de çoktu. Dediğim gibi geliştirmeniz lazım.
  • kubilay242 K kullanıcısına yanıt
    Yani daha fazla beğeni toplamak istiyorsan biraz yemelisin sonlarından ingilizce kelimeleri neyse öğrenirsin zamanla ve alışırsında

• quote:

Orijinalden alıntı: tiskum

Bunu sormamak için kendimi tutduydum

Makbule muhabbetini anlıyamadım acıklarmısınız

Ayrica dostum yüzün bakılmayacak kadar kötü değilse saklama kızlar justini boybandleri vs şarkısı için sevmiyor sadece sevdigi için sarkı hoslarina gidiyor
    Ve cidden bağırma bağırmak istiyosan yürü eğitime
    Ayrıca telafuzunda cok iyi değil

Ama sakın yanlış anlama bu kadar kötü yorum seni hırslandırmak için ben şarkı söylerken sesimi kaydedip dinleyemiyorum bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InMyOpinion -- 21 Ekim 2014; 18:39:11 >
  • InMyOpinion kullanıcısına yanıt
    Çok makbule geçer yazmış ya açıklamada gördüğüm an o kim la felan dedim

• InMyOpinion kullanıcısına yanıt
    yüzüm ne kadar iyi bilmiyorum ama konum olarak odam biraz dar ve o gün ev boştu kafam çıkmadı ama pek takmadı bidahaki videolarda onu ayarlıycam.

yorumlar için söylemek istediğim eğer bana gerçeği söylemesseniz kendimi geliştiremem ki forumdakiler bana eksiklerimi söyledi ve yorumlarımda onlara hep teşekkür etmişimdir.burda paylaştıktan sonra biraz özgüvenim arttı ve artık nelerimi geliştireceğimi biliyorum . yorumunuz içinde teşkkür ederim :)
  • yorumunuz için teşekkür ederim kendimi bulduğum her fırsatta geliştirmeye çalışıyorum ritim konusunuda çalışıcam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Sabbath

Kanku. Ritim kaciriyosun,tusen sabi degil. Sesin guzel ama egitimsiz oldugu icin asiri kotu soyluyorsun. Hem calip hem soylemek zordur zaten. Ozellikle klasik gitarla calarsan

Asıl klasik gitarla çalıp söylemek en kolayıdır elektro da çok çok daha zorlanılır kanımca.

• Klasik bir Türk geleneği kurbanı olmuşsun belli ki, klasik müzik yapmamak ama klasik gitar çalmak. Akustik gitar almalısın bir tane.
  • istek var sesinden belli fakat ingilizce için biraz erken gibi. dikkatimi çekti nameleri iyi yapıyorsun.
    türkçe parça söyle bir de öyle değerlendirelim. başarılar
  • saolun videoyu paylaştığım zaman sizinle iletişime geçerim ozaman yorumlarsanız sevinirim :)
  • para biriktiriyorum yavaş yavaş oda olucak inşallah :)
  • o yüz niye görünmüyor? iphone kamerası falan demişsin de hiç tatava yapma şimdi. ikinci de ''resmi'' youtube kanalın olsun oradan yükle videoları. kendi isminin, kendi fotoğrafının olduğu bir youtube kanalı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.