Şimdi Ara

Piranha aristo ii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elinde tabletime uydurabileceğim piranha aristo ii TAB 7 iç Lcd ekran olan varmı
     Piranha aristo ii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ati1919

Elinde tabletime uydurabileceğim piranha aristo ii TAB 7 iç Lcd ekran olan varmı
     Piranha aristo ii

dostum bugün istanbulda bunun dokunmatik panelini aramadığım yer kalmadı ve bulamadım. aliexpress fiyatı 60tl! ekranına da oradan bakmanı öneririm. çok belalı bir model. ama çok da güzel meret fiyatına göre.

• Aynen kardeşim her şeyi kasmadan açıyordu güzel alet 0 î 250tl servis ekrana 160 tl yazmışlar ne yapacağım bilmiyorum ekranda yok biyerde benm de dokunmatik sağlam nasıl bulamadınız internette bir çok sitede yeni ürün diye piranha Aristo ii TAB 7 dokunmatik panel yazıyor pek dikkat etmedim 50 tl fiyat yazmışlardı yurt dışından alış veriş yapmadım hiç alırım uymazsa diye korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati1919 -- 17 Ekim 2014; 20:12:30 >
  • siteleri pm ile atman mümkün müdür acaba? Dokunmatik panel yok ama ekran mutlaka vardır, istanbulda doğubank ve yıldız iş hanına bak hocam özellikle yıldız iş hanında büyük ihtimalle vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attım abe. Ah istanbulda deyilim orda olsa uydururduk biyerden bura küçük şehir bulunmuyo bulabilirsem internetten alacam ama yok dediğiniz mağazaların sitesi varmi

• keşke sabah görseydim be hocam konuyu altını üstüne getirdim oralarınm kargoyla gönderir bir yolunu bulurdum mutlaka. Ama ekranın kodu zımbırtısı sorun olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim düşünmeniz yeter artık internette düşmesini veya başkasından çıkma bi tane bekleyeceğim

• arkadaşlar , bu lanet olası tabletin ekran ve dokunmatiğini istanbulda benimde aramadığım yer kalmadı. küçük yerde olmak ile istanbulda olmak arasında bu lanet için bir fark yok.

aliexpres sitesinden dokunmatik ve ekran için sipariş verdim ben ama çindeki yavşaklarda buradakiler gibi yanlış ürün gönderdiler. adamlar ısrarla ürünü denememi söylüyorlar çalıştığını iddia ediiyorlar. denemedim henüz. pazartesi deneyeceğim. size buradan da yazarım. arkadaşın cintablet diye bir siteye dokunmatik gelmiş ama aristo 2 nin değil. android 4 lerde aşağıdaki tuşlar yok. muhtemelen o adamı da kandırmışlar. :) pazartesiyi bekleyin :)
  • Insllah uyarda bende alirimm elindeyse aslinda sokup kendinde deneye bilirsin cok kolay takip cikiyo dokunmatik atnisimi bari ben burda bi kac siteye sordum ekran kodu ayni deyil ama uydugunu idda ediyorlar cin tabletlerse koddlarin ayni olmasi onemli deyilmis uyuyor diyorlarsa buyuk ihtimal uyar arka kapagini ac ekran soketti cikar elindekini tak 5 dk is

• arkadaşlar. ekranı ve dokunmatiği taktım. çalıştı. sorun yok, fakat. ekran 2 mm yandan küçük olduğu için kenarda saçma bir görüntü ortaya çıktı. resimleri de yükledim. dokunmatik ise sorunsuz çalışıyor, kodlarını filan da yazacağım.
     Piranha aristo ii Piranha aristo ii Piranha aristo ii Piranha aristo ii

• Hayrli olsun abim insllah bende yaparim cozurnuluk ayni 1024x600 hd mi elindeki ic ekrani nerden aldin aynisini turkiyede bulablirmiyiz kodlari ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati1919 -- 27 Ekim 2014; 23:04:37 >
  • orjinal ekran kodu KR070PK9S, çinden gelen ekranın kodu ise : KR070PG9S. yalnız şunu söyleyeyim çinden gelen ürün hiç kaliteli değil. orjinal ekranın 2 - 3 kalite altında. yapısal olarak tabiki yoksa çözünürlük aynı.

dokunatiği türk sitesinde satışa koymuşlar.http://www.cintablet .com /CT756-PIRANHA-ARISTO-II-TAB-70-pId381. ben de çinden 20 dolara getirtmiştim. bu fiyata alınabilir. altındaki beyaz dokunmatik tuşlar bir işe yaramıyor. süs gibi birşey bizim aristo 2 için.
     Piranha aristo ii

• iç ekranı yazdığım kr070pg9s koduyla tekrar aramak lazım.
  • Dokunmatuk calisiyor sorun yok turk sitelerinde bulamadim bu kodlada yok cinden nasil getirtdiniz odeme nadil oldu kac gunde geldi

• Kaç ay oldu tablet boş boş duruyor elinde şuna takabişeceğim ekran veya satılan yer hakkında bir şeyler bilen varmı

• Hayla güncel bulunamadı :S

• Daha bulunamadı

• Ne tabletmiş ekranı daha yok türkiyede yyrt dışından aldığınız güvenli bir site varmı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.