Şimdi Ara

Tablet Pc Modifiye Piranha (Yardım !!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Yakın Zamanda Netbook Alcak Olmama Rağmen Elimdeki Çin Malı Tableti Değerlendireyim Dedim Tabletin Özellikleri:

Öncelikle Ekran Çamur 9.0" Tablette 480p tam olarak bilmiyorum Ama 480p Sanırsam

3g Si Ve BlueTooth(yanlış yazmış olabilirim) yok

Şarjı Çok Az Gidiyor

.....

Sevdiğim Özellikleri Hem micro usb (mini de olabilir ikisi farklı ama şu samsunglardakinden değil) hemde normal usb var

B u Kadar :D

3g Yi şöyle planlıyorum 2.el 3g modem alıp bir de 3g hat (0) :D tabletin usb sine lehimlemek Ve İçinde Boş Bir yer var ise slikon ile yapıştırmak yok ise daha uydun bir yere sabitlemek :)

Bataryanın Kapasitesini Bilmiyorum Ama Amperi Çok Olan Bir Batarya Takmak 3g ile Aynı Yöntem ile bluetooth(nano) takmak ve (Bu En Zoru) 9.0 İnch Bir Süper Amoled ekran Bulup (Samsun Ekranı Flan) takmak bunları yapabilirmiyim ne kardara geli ve son olarak tabletin modeli Piranha Business Tab II 9.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visual26 -- 17 Ekim 2014; 16:34:23 >

• http://forum.donanimhaber.com/m_60165759/tm.htm bu konud ada dekiklerimin bazlıarı yapılıyor ve up up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.