Şimdi Ara

Turkcell'in yeni TV platformu Turkcell TV Plus lanse edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Turkcell'in uzun süredir hizmette olan Turkcell TV platformunun  bir sonraki aşaması olan Turkcell TV Plus'ın lansmanı gerçekleştirildi. Detayları Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan'dan alıyoruz

• Gene geçirecekler...

faturayı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev paketi güzel

• Daha düzgün Web clientleri çalışmıyor kaç aydır. Lansman yapabilmen için önce ürünü bi çalıştır be.

• Web sitelerinde paketlere dahil olan kanalların listesi görünmüyor, madem hazır değil siteniz niye yayınlıyorsunuz?

• İki senedir vodafone mobil tv kullaniyordum taahhutten dolayi. Cok memnun olmasamda idare etti. Tek artisi 3g cekmedigi zaman edge ile 10 15 frame de olsa anlasilacak kadar dizi film izleyebiliyor olmasiydi. Fiyati da 7.5tl idi. Mobiltv programi ise cok amatordu. Kanallari tam ekran bile yapamiyorduk, kanal gecisleri ise en az 10sn idi. Neyse taahhut bitti turkcelle gectim. İlk ay ucretsizmis abone oldum. İki uc gundur kullaniyorum esekten indim arabaya bindim resmen. Oncelikle sadece canli tv isteyen icin birebir. Nat geo kanallari bile var hatta canli yayini 5 saate kadar geri alabiliyorsunuz. Ustelik 25 saate kadar kayit imkani sunuyor. Ucretli film ve dizi abonelikleride var tabi. Fiyati 6tl gibi biseydi. Son olarak da vodafone mobiltv yi wifi uzerinden izleyemezken turkcell tv yi wifiden izleyebiliyorsunuz. Tv olmayana mutfagim icin tam idarelik bisey oldu. Turkcellden beklemedigim kadar iyi bir hizmet. Tavsiye ediyorum ANCAK UNUTMAYİN Kİ 3G NİN CEKMEDİGİ YERDE DOGAL OLARAK İZLEYEMEZSİNİZ.
    Soylemeyi unuttum vodafoneda internet paketiniz varsa ve paketiniz bitip hiziniz duserse bu mobiltv bizini da etikiliyordu. Hic unutmama turkiye hollanda macini izlicektim o gun 1gunluk cepnet almistim tabi 10mb verip sonra sinirsiz olarak dusuk hizla o gun int. kullaniyordum. Tabi hiz dusunce o aksam hollanda macinin ne oldugunu tam anlayamadan dandik goruntu ile izlenmek zorunda kaldim. Hizli goruntulerde edge ile bisey anlamak mumkun degildi. O yuzden iki sene int paketi almadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 17 Ekim 2014; 17:08:59 >

• 1.99 Tl ye kullanıyorum yaklasık 1 senedir son derece memnunum. Özellikle evde babaların kumandayı vermemesi gibi durumlarda kacırdığımız programları geri sarıp izleme vs çok iyi.

• evde kullanıyorum yaklaşık ıkı aydır mantık olarak guzel bır urun ama işlevselliği beş para etmez hd kanal sayısı az hd olarak normal uydu veya tivibu ya gore goruntu kalıtesı vasat dun cok komık bır olay oldu kanal d yı ızlemek ıstedıgım de kanalda aynen su vardı yayın hakları dolayısıyla kanalı ızlıyemedıgınızden dolayı ozur dılerız yazıyordu 2 ayda 6 defa servıs geldı 100 den fazla telefon gorusmesı yaptım daha oturmadıgından sımdılık tavsıye etmıyorum ama oturdugu zaman gayet guzel bır urun

tıvıbudan artıları
    tıvıbuda ızledıgınız kanalı gerı ılerı yapabılıyorsunuz bunda ıse her kanalı 5 saat ve daha fazla gerı sarabılıyorsunuz kanal sınırlaması yok
    ıstedıgınız butun kanalları paketınız dogrultusunda kayıt ımkanı saglıyor

eksısı ıse tıvıbu nun goruntu kalıtesı cok ıyı

turkcelltv+ ın kanal gecıslerı mukemmel

Bence bıraz bekleyın derım oturana kadar bu arada

ınternetten download yaparkan mozaıklesme sorunu olusuyor Fıber 50mbps ınternet kullanıyorum

• Bir odamda uydu kablosu yok alabilirim
  • HD yayınlar artar ve dolby ses ile gelirse alınabilir.

Ayrıca burada kullanılan veriyi akk ye saymazlarsa belki alınabilir.
  • Kullanıcıyı yolmaya yönelik şeyler bunlar, halkın geneline de hitap edeceğini düşünmüyorum, ölü yatırım.

• Bir yerde Turkcell adı geçiyorsa arkama bakmadan kaçarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Bir yerde Turkcell adı geçiyorsa arkama bakmadan kaçarım.

Kesinlikle, ama altyapı ve hız olarak rakipsizler

• eski telefondan yanlışlıkla internete girmiştim 100kb bile kullanmadan kapattım hemen baktım 2 tlm gitmiş.
    hırsız turkcell
  • Oh be sonuda unutudu herhalde hız alanı upload kotası adaletini seveyim be dünya
  • Turkcell Tv Plus'ın datası ayrı zaten herhangi bir şekilde AKK etkilemesi gibi bir durum söz konusu değil. Görüntü kaliteside bant genişliğine bağlı olarak değiştini söylemişlerde şuan için kalite seçenekleri bulunmuyor. Fakat bence kullanışlığı açısından güzel programın başına alınması gibi özellikleri güzel. Film olarakta telif hakları satın alınarak yayınlandığı için yeni filmlerin gelmesi zaman alabiliyor.

• Turkcell fiyat konusundaki politikasını değiştirse mutlaka değerlendirilebilir

• Valla ben teknosa filmbox dan cok memnunum aylik 10 tlhttp://i.imgur.com/OHi5wmR.jpg

Tivibu resmen dolandirdi sitesinde canli tv diyor smart tv icin megersem gecerli degilmis yayinci kuruluslar kabul etmiyormus sitesinde ama boyle bir ibare yok ????:(

• o kadar hantal bir yapısı olan ttnet yıllar önce çıkardı tivibu yu

superonline çok geride kaldı
  • 1.90 TL'ye izliyorduk ama 2.90 TL dedi.

Bir de pc'de izlerken full ekran dışında izleyememe saçmalığı yaşayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forgottenh -- 20 Ekim 2014; 0:20:59 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.