Şimdi Ara

(STOK BİTTİ)GİGABYTE M8000 OYUNCU MOUSE 40tl.KARGO BEDAVA. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
12
Favori
18.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mause geldi şuan kullanıyorum ve tek kelime ile fiyatına göre bulunmayacak bir ürün kaçırmayın derim
  • Yanbenim mouse geldi alismaya calisiorum ama bir sorunum var...tam bir seye tıklarken saga sola oynuo hafif hafif kendiliğinden padden mi kaynaklanıo sorun mu var ya da anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bany3d1m kullanıcısına yanıt
    Alıntı yapıp olanları söyledim. Kuyuya falan taş atmış olmuyorum. Ürününüze sahte de demedim ya da eksik de demedim. Sadece alıntı yaparak yazım stillerinin aynı olduğunu ve nickiniz ile diğer üyeliğin ban yemesiyle ilgili uyumu söyledim.

Kendi kendinize ürün hakkında açıklama yapmışsınız. En azından diğer arkadaşlara bilgi olur.
  • sürat kargo çalışıyor hocam bugün kargomu teslim aldım biraz önce ama satıcı arkadaştan ricam bu kargo şirketini kullanmayın hocam gereksiz laubali oluyor insanlarla bakalım bi inşallah burdadır felan gibi tavırları vardı ürünü verirken içimden ya sabır çektirdi.ankara demetevlerde telefona bakmıyor ayrıca ilgisiz bir firma.

mouse çok hoşuma gitti bu fiyata kardeşime aldığımdan kutusunu bozmadım gelsin açsın bi de ben deniycem

saygılar...
  • bany3d1m kullanıcısına yanıt
    hocam 1 adet satın almış bulunuyorum ücretsiz kargodan faydalanmak istiyorum sanalpazarda da aynı nicki kullanıyorum ( osmanhasimcan)

nacizane bir öneri:

forumda beni tanırlar bende gıda ürünleri üretip satan biriyim sanalpazarı sürekli kullanıyorum kargo anlaşmaları çok cazip ama mutlaka yurtiçi kargoyu tercih ediyorum bugüne kadar yüzlerce gönderide hiç sorun yaşamadım sizde yaşamazsınız aynı anlaşma yurtiçi kargoyla da devam ediyor sadece 1 tl farkla gönderi yapmış olursunuz...
  • Kod geldi süreyi kaçırdım lanet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    meraklanma hocam yarın sanalpazara aynı saatte gir kodun yine gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

meraklanma hocam yarın sanalpazara aynı saatte gir kodun yine gelir

Sağolasın hocam. Bu gece falan gelmez mi ? 24 saatte bir mi geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

sürat kargo çalışıyor hocam bugün kargomu teslim aldım biraz önce ama satıcı arkadaştan ricam bu kargo şirketini kullanmayın hocam gereksiz laubali oluyor insanlarla bakalım bi inşallah burdadır felan gibi tavırları vardı ürünü verirken içimden ya sabır çektirdi.ankara demetevlerde telefona bakmıyor ayrıca ilgisiz bir firma.

mouse çok hoşuma gitti bu fiyata kardeşime aldığımdan kutusunu bozmadım gelsin açsın bi de ben deniycem

saygılar...

Hocam sürat kargonun ne şube ne de müşteri hizmetleri telefon numarası açılıyor, hep meşgul. En sonunda facebooktan yazdım, onlar aradılar. Şube ürünün girişini yapmamış, kargo 3 gün bekledi orada. Neyse ki beni arayana durumu anlattım da çözdü durumu.

• Benim kargoyu da yarın alacağım merak ettim şuan. Fiyatını çıkaracağına eminim ama tam istediklerimi verebilecekmi bakacağız.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    bu gece hiç bekleme hocam yarın aynı saatlerde gir sanalpazara hmen gelecektir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

bu gece hiç bekleme hocam yarın aynı saatlerde gir sanalpazara hmen gelecektir...

Tamamdır hocam umarım bitmez de alırım.

• Tavsiye ederim çok kaliteli bir ürün.
    Sorunsuz kargo bedava yaklaşık 10 TL indirimli elime ulaştı.
  • alsak mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: koc28

alsak mı acaba

durduğun kabahat bu fiyata bu özellikte mouse bedava .
  • Arkadaslar birsey sormam lazim Logitech G300 mouse var bunu almaya degermi? Baktimdq ozellik vs baya var bide G300 kucuk fps oyunlari fqlan oynanmiyor daha cok rpg mmorpg vs. Makro ayarlayinca onun zevki var giga bide daha buyuk gibi fps oyunlarinda falan on numara olur dusuncesindeyim ozellik olarakta baya birseyler var ne dersiniz almalimiyim? Acil cevap bekliyorum hemen siparisi vericem eger daha iyi ise.

• Kaç gündür bekliyorum indirim gelmedi henüz. Mouse kategorisinde geziniyorum ama nafile. Öylece siteyi açıp kendi haline mi bırakmak lazım?
    İndirim için kritik noktalar nelerdir?
    Ne yapmam lazım tam olarak?
  • Fare geldi. Ücretsiz kargo Henüz paketi açmadım.
  • bakalım bugün aldım inşallah hemen verir kargoya da görürüm nasıl birşey olduğunu hafta sonundan önce :)
  • arkadaşlar eğer fare yı takıpta haraket ettırememe gıbı bır sorunla karşılasırsanız yada wındows drıver yukleyemezse, cd nın ıcındekı 4d ıe başlayan klasoru açıp setupu kurun,

mouse geldı bu fıyata vatandan ancak everest marka mouse alınırdı, gerçekten kalıtelı
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.