Şimdi Ara

(STOK BİTTİ)GİGABYTE M8000 OYUNCU MOUSE 40tl.KARGO BEDAVA. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
12
Favori
18.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

Sonunda Mouse kategorisini yenilerken bana da denk geldi indirim, 36.80 TL'den siparişimi tamamladım, satıcıya gerekli mesajı attım, bekliyorum. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler, ihtiyacım vardı bu fiyata gerçekten iyi oldu.

alla alla bi bana vermiyor galiba indirimi bu salak site. 4-5 gündür ara ara girip duruyorum ama yok vermiyor.
  • Benim mouse um da dün geldi bugün deneyebildim
    gerçekten güzel bir mouse bu fiyata imkansız ötesi
    armadanın garanti belgeside var kutu içerisinde
    gigabyteın sitesinden programı kurdum direk herşeyi ayarladım
    ürünün sahte olma ihtimali yok bence gayet kaliteli ve performanslı bir ürün
    boyutlarıda iyi ele oturuşu güzel bıraktığı sağlamlık hissiyatıda gayet iyi
    tavsiye ederim
  • yawan kullanıcısına yanıt
    Kardeş reklam engelleyen program pop-up engelleyici vs varsa kapat. Arkada mouselar sayfasında açık olsun bir sekme login durumda iken.
  • Konuyu okudukça öğreniyorum ki türk halkına bakırı altın fiyatına satsan pahalı aldım kullanıyorum diyecek. Yahu fiyat uygun diye neden sahte olsun. Neden kötü olsun. Büyük ihtimal adam satılmayan bütün malları toptancıdan ucuza kapattı ve satıyor. Sanalpazarın kampanyası, satıcının foruma bedava kargosu ile birleşince kaymaklı ekmek kadayıfı oldu. Hala almayanlar pişman olucak. Şurda kaldı 15-16 stok. İşin kötüsü belki daha az. Çünkü gittigidiyorda da var ilan. Ürünü beğenmeyen almasın, alan da tadını çıkarsın fraga doymasın arkadaşlar.
  • Arkadaşın dediği gibi mause kategorisini belirli aralıklarla yenilediğim zaman 10 tl indirim geldi.

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.s.s

Konuyu okudukça öğreniyorum ki türk halkına bakırı altın fiyatına satsan pahalı aldım kullanıyorum diyecek. Yahu fiyat uygun diye neden sahte olsun. Neden kötü olsun. Büyük ihtimal adam satılmayan bütün malları toptancıdan ucuza kapattı ve satıyor. Sanalpazarın kampanyası, satıcının foruma bedava kargosu ile birleşince kaymaklı ekmek kadayıfı oldu. Hala almayanlar pişman olucak. Şurda kaldı 15-16 stok. İşin kötüsü belki daha az. Çünkü gittigidiyorda da var ilan. Ürünü beğenmeyen almasın, alan da tadını çıkarsın fraga doymasın arkadaşlar.

elim daha alışmadı hocam ya frag kasamıyorum mw2

tekrar teşekkürler mouse'u almam da vesile olduğunuz için.

• Birkac gundur bakiyorum indirim hala gelmedi Yakalarsam alacagim tesekkurler firsat icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gün için de indirim geldi. Mesajımızı da attım. Ins ücretsiz kargo ile 32.80 e alacağım. Ucuz evet.

Sahte diyenler için mouse elime geçmedi ama 2009 menşei ürün yani bi nevi stok boşaltma gibi bence.

Bakalım ne çıkacak?

• Son 16 adet kaldi indirim gelmedi hala.

Edit : Geldi kaptim hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaReZ -- 26 Ekim 2014; 10:14:21 >
  • Sanalpazarda kredi kartı dışındaki ödeme durumlari nasıl ? Havale eft vb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu mouse ın mouse padini hiç bir yerde bulamadım..Bu mouse uygun bir mouse pad önerirmisiniz..
  • Dün ekledim az önce indirim geldi ve aldım. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim. Şuan 10adet kaldı.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler 2. Gün indirim geldi kaptım bir tane

• ben de aldım, teşekürler...
  • Son 1 adet kapanın elinde kalır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Haber veren arkadaşa teşekkürler ele tam oturuyor, herhangi bir program ile bilgisayara tanıtmadım ama soldaki iki tuş i. Explorer de sayfayı geri ileri yapıyor. Kardeşime almıştım 10 lira indirim gelirse bir adet de kendime alacağım.

Yukarıdaki mesajımdan sonra indirim bekliyordum 10 lira indirim şimdi geldi sonuncuyu da ben aldım.
  • Tam alalım dedik bitmiş
  • Sürat kargo Cuma gününden beridir şubede bekletiyor, bir de not düşmüşler siteye "IhbarInisiYok" diye. Arıyorum telefonları açan yok. Ne saçma sapan bir firmadır.
  • Perşembe aldim halla kargolanmadi kargolasada kargolamasada 1 puan verecrm çok sorumsuzlar

• Cevap geldi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.