Şimdi Ara

YAŞ 29 ASKERLİK SORUNU OLANLAR ACİLEN BURAYA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEDELLİDE RAFA KALKMIŞ SANIRIM BÜYÜK UMUTLA BEKLİYORDUM 85 HAZİRAN DOĞUMLUYUM AYNUI ZAMANDA AÖF 3.SINIF İŞLETME OKUYORUM VE KAYIT YAPTIM.ASKERLİK 29 ARALIK SONUNDAMI GELICEK YOKSA 2014ÜN ARALIK AYINDAMI GELIYOR GİTMEYİDE DÜŞÜNMÜYORUM BEDELLİYE UMUT BAĞLAMIŞTIM UZUN DONEMDE GİTMEK HİÇ İSTEMIYORUM NEYAPMAM GEREKİR BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARIN YARDIMINI BEKLİYORUM LÜTFEN SULANDIRMAYIN KONUYU KENDİNİZİ BENIM YERİME KOYUN VE İŞ OLARAKTA ÇALIŞIYORUM ÇIKARSAM İŞ BULMAKTA SIKINTI OLUCAK

• Eninde sonunda bedelli çıkacak hocam merak etme.
  • Yoklama yaptırmadıysan hiç kaçtığın kadar kaç. Otelde vs kalmamaya dikkat et. Aöf yi bitir. Başka çaren yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Yoklama yaptırmadıysan hiç kaçtığın kadar kaç. Otelde vs kalmamaya dikkat et. Aöf yi bitir. Başka çaren yok.

yoklama yapmayınca daha sıkıntı değilmı yaptırmasak ne olur yaptırmayıncada kaçaksın ozaman yoklama kaçağı oluyor daha sıkıntı değılmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihyuksel20

quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Yoklama yaptırmadıysan hiç kaçtığın kadar kaç. Otelde vs kalmamaya dikkat et. Aöf yi bitir. Başka çaren yok.

yoklama yapmayınca daha sıkıntı değilmı yaptırmasak ne olur yaptırmayıncada kaçaksın ozaman yoklama kaçağı oluyor daha sıkıntı değılmı

Yoklama kaçağı olursan para cezası var.

Eğer yoklamaya girersen şimdi celp dönemin belirlenir er statüsünde asker olursun. Ondan sonra kaçarsan asker kaçağısın. Yakalarlarsa ozaman para cezası yok direk öperler. Bilmem anlatabildimmi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.