Şimdi Ara

DriveClub için Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Oyuncular tarafında merakla beklenen DriveClub, yaşattığı sorunlar ile pek çok oyuncuyu üzmüştü. PS Plus versiyonu hala aktif olmayan oyun, online oynama konusunda büyük sıkıntılara sahip.

Online oynamak için yüklemek zorunda olduğunuz bu güncellemeyle sıkıntıların aşılması hedefleniyor. Her saat başı sunucu sayısının artırldığı ve iyileştirmelerin yapıldığı da söylenenler arasında. Bakalım bu gelişmeler sorunların çaresi olacak mı?

• Maalesef dün (17.10.2014-01:00) indirilemez durumdaydı saatlerce denedim. Verilen güncelleme paketi bile düzgün indirilemiyor. Çok büyük alt yapı sıkıntıları var.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony rezillikte master yapmaya devam ediyor yazık bu PSN'e verilen paralara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün fifa 15 te son maçım 20 puanım var 21 puana ulaşırsam en yüksek para ödülünü alıcam ve division 2 ye çıkıcam maçın son 10 dakkası 3-0 öndeyim şak diye oyundan attı sony network de sıkıntı olduğu yazıyodu bidahada girmedi ve benim division 2 ye geçtiğim halde kazandığım 10.000 altın civarı param verilmedi sırf o an psn de sorun oluştuğu için o kadar para verip üye oluyoruz sırf online oynayabilmek için keyif alabilmek için fakat emeklerim boşa gitti onca kazandığım para boşa gitti 1 rakip bulabilmek için 15 dakka beklediğimi biliyorum şu altyapıyı düzeltin artık yıl 2015 oluyo ya

• Utanç kaynağı PSN.

• Ps 3 de store açılmıyo daha ps 4 de oyunu bi bedava veremediler sunuclar çöküp duruyo nasıl bişey bu.

• Xtroller gene konuyu basmış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.