Şimdi Ara

Yakın Zamanda tablet almak istiyorum.Önerileriniz nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tablet almaya niyetlendim arkadaşlar.Önerisi olan varsa lütfen beni bilgilendirsin.

sevgiler

• Android istiyorsan Tab S,ipad istiyorsan dün tanıtılan air 2.Bende tab s var kasadaki esnemeden dolayı servise gitti olur böyle şeyler dediler geri gönderdiler.Apple anında değişim yada parça değişimi yapıyor.Uzun vadeli kullanacağım diyorsan kesinlikle ipad.Onun dışında şarj ve uzun kullanım hariç tab s de tercih edebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Android istiyorsan Tab S,ipad istiyorsan dün tanıtılan air 2.Bende tab s var kasadaki esnemeden dolayı servise gitti olur böyle şeyler dediler geri gönderdiler.Apple anında değişim yada parça değişimi yapıyor.Uzun vadeli kullanacağım diyorsan kesinlikle ipad.Onun dışında şarj ve uzun kullanım hariç tab s de tercih edebilirsin.

Tavsiyen ve ilgin için teşekkür ederim . I pad de dusunebilirim.Ama fiyat bakımından samsungdan pahalı zannedersem.Bir de bu tab s dediğiniz şu yenı cıkan 10.1 ınch lıkler mı oluyor? Tamamen iş ve okul için kullanmak istediğim birşeyler arıyorum ,oyun yukletıp ogluma vermeyeceğim genel guruhun yaptığı gibi

• headcoach H kullanıcısına yanıt
    tab pro ve tab s arasındaki farklar nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

tab pro ve tab s arasındaki farklar nedir

forumda konuları mevcut okuyarak sonuç çıkarabilirsiniz
  • Eğer türkiyeye gelirse Nexus 9 kesinlikle tavsiye ederim. Onun dışında Tab S veya Tab Pro iyi olur. iPad alacaksanız Air 2 süper fakat Nexus 9 gelirse tavsiye etmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konularında hep kılıf ve koruma konuları konusulmuş.

Tab s şarjı az gidiyor birtek onu adam akıllı öğrenebildim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.