Şimdi Ara

Adsl modem bagli gosteriyor fakat..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLm arkadaslar adsl modemim de baglanti normal ( isik sabit) gozukuyor .FAkat hic bir sayfa acilmiyor daha once bitdefender v 10 is diye aptal bi program yuklemistim once o program sapitti sonrada internet baglantisi tamamen gitti. Sorun baglantida diil gibi ayarlarda bi sorun var gibi bi yardim lutfen .tesekkurler

• dostum aynı sorun bendede var sen hangi sehirdensin bendede aynısı oLuyor adsL hattı var fakat sayfaLara fiLan girmiyor ama arada oLuyor saygıLar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: street_catt

dostum aynı sorun bendede var sen hangi sehirdensin bendede aynısı oLuyor adsL hattı var fakat sayfaLara fiLan girmiyor ama arada oLuyor saygıLar...

catt . ben ankaradainm fakat telekomla bi ilgisi olsaydi modem kesik sinyal verirdi. bitdefender denen uyduruk security programi benim bilgisayara kafasina gore firewall koymus. Firewall olup olmadigini aygit yoneticisnden ağ bağdaştırıcısından kontrol edebilirsin, varsa kaldir. Programi sildigim halde firewall active haldeydi .
    uyari : Bit defender i yuklemeyin bela bi anti virus programi kafasina gore siler, firewall koyar ayrica unisntall etmenize izin vermez ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.