Şimdi Ara

3. DH Hearthstone Turnuvası [Sona Erdi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
3
Favori
4.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  3. DH Hearthstone Turnuvası [Sona Erdi]

Turnuva tarihi: 25-26 Ekim

Turnuva takip için:http://binarybeast.com/xHS1410191
    Katılımcı ve Oynacakları Sınıfların tablosu:https://yadi.sk/i/fMlYtvdBc8iSU

• Turnuva birincisine; 1 ay süreyle geçerli olacak "Hearthstone Turnuva Şampiyonu" rütbesi verilecektir.

• Kurallar/Duyurular:

* Turnuva hafta sonu tek veya en fazla iki güne bölünecek şekilde oynanacaktır.
    İki güne bölünecekse; 1. ve 2. Eleme turları Cumartesi, Çeyrek, Yarı ve Final Maçları Pazar günü oynanacak.
    * Turnuvanın kesin tarihi ve başlangıç saati belirlenecek. belirnenen saatte tüm oyuncular online olmak zorundadur. 15 dakika içinde ilgili günün ilk turuna katılmayanlar diskalifiye olacaktır.
    * Tüm maçlar BO3 (3 oyunun galibi) sistemiyle oynanacaktır.
    * Tüm katılımcılar bu konu içinde katılım mesajıyla beraber turnuvada oynayacakları 3 classı belirtmek zorundadır. Aynı class'a ait iki farklı deste olamaz. 3 Class/3 Deck
    * Rakibinizi farklı class kullandığını tespit ederseniz, anında SS ile birlikte burada paylaşın. İlgili kişi diskalifiye edilir.
    * Oyun daveti kabul edildikten sonra, deste seçim ekranından çıkmak ve daveti iptal etmek yasaktır. Deste içeriği değiştirilemez. Davet ekranından çıkış tespit edilirse, SS ile birlikte burada paylaşın. İlgili kişi diskalifiye edilir.
    * Kaybeden taraf class'ı (desteyi) değiştirmek zorundadır. Kazanan taraf class'ını (desteyi) değiştiremez.
    * Tüm katılımcılarhttp://binarybeast.com/ üye olmak zorundadır. Turnuva braketi bu sitede yayınlanacak ve herkes maç sonrasında kendi sonuçlarını braketlere işaretleyecek (kazanan tarafın işaretlemesi yeterli). Aynı zamanda braketteki rakibinizi anında görüp bir sonraki maça geçebilirsiniz.
    * Maç sonuç ekranının SS'ini mutlaka alın. Herhangi bir tartışmalı durumda sonucunuzu ispatlamanız gerekecek.
    * Katılım için forumda en az Teğmen rütbesinde olmak mecburidir.
    * Tüm katılımcılar, katılım isteği mesajında BattleTag, oynayacağı 3 classı ve classların seviyesini gösteren questlog SS'ini belirtmek zorundadır.
    * Katılımcıların toplam seviye oranı 25*9=225'in üstünde olmalıdır.

Not: Turnuva kapasitesi 16 kişi ile sınırlıdır

Katılımcılar:
  • fordexos / Warlock, Warrior, Priest
  • ALAK_ / Paladin, Warlock, Mage
  • Ercello / Paladin, Priest, Warlock
  • UcanHollandali / Warlock, Rogue, Shaman
  • thevincent / Mage, Druid, Priest
  • gokg / Druid, Mage, Rogue
  • KraLmaNia10 / Warrior, Warlock, Priest
  • Fujitora / Warrior, Warlock, Priest
  • TheGreyOne / Warlock, Paladin, Shaman
  • Zeljko Obradovic / Warlock, Shaman, Priest.
  • WildDestiny / Warlock, Warrior, Druid
  • kreasom / Mage, Druid, Priest
  • Finsternis / Mage, Warrior, Warlock
  • GrosLok / Warlock, Warrior, Mage
  • Ywizzle / Shaman, Rogue, Warrior
  • gezizekalı / Warlock, Druid, Priest

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Katılmak istiyorum hocam turnuvaya. BattleTag:Fordexos#2893

Class: 1.Warlock,2.Warrior,3.Priest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 16 Ekim 2014; 23:31:09 >
  • Turnuvaya katılmak istiyorum

Alper1912 #2881

1 paladin
    2 warlock
    3 mage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAK_ -- 17 Ekim 2014; 21:27:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Turnuvaya katılmak istiyorum

Alper1912 #2881

1 paladin
    2 warlock
    3 mage

Ben de katılmak isterim.

BattleTag: Ercello#2695

1. Paladin
    2. Priest
    3. Warlock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercello -- 16 Ekim 2014; 22:42:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ercello

Ben de katılmak isterim.

BattleTag: Ercello#2695

1. Paladin
    2. Priest
    3. Warlock

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, hatırlatırım ki katılmak isteyenler BattleTag haricinde oynacakalrı 3 Kahramanı bildirmek zorunda.
    Lütfen mesajlarınızı doğru şekilde düzenleyin. Bu arada seçeceğiniz classları iyi düşünün çünkü değiştirme imaknınız olmayacak.

Tüm bilgileri ben bir tabloya alacağım lütfen son anda "ben fikrimi değiştirdim" diyen olmasın. İyi düşünüp bir defa yazın :)

QuestLog SS'ini de unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 16 Ekim 2014; 19:09:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Arkadaşlar, hatırlatırım ki katılmak isteyenler BattleTag haricinde oynacakalrı 3 Kahramanı bildirmek zorunda.
    Lütfen mesajlarınızı doğru şekilde düzenleyin. Bu arada seçeceğiniz classları iyi düşünün çünkü değiştirme imaknınız olmayacak.

Tüm bilgileri ben bir tabloya alacağım lütfen son anda "ben fikrimi değiştirdim" diyen olmasın. İyi düşünüp bir defa yazın :)

QuestLog SS'ini de unutmayın.
    Bathory #2225

1-Warlock
    2-Rogue
    3-Shaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 16 Ekim 2014; 22:34:22 >

• twich uzerinden yayin yapmayi dusunuyor musunuz? ben katilmiyacam ama en azindan yari final ve final oyunlarini izlemeye calisirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

twich uzerinden yayin yapmayi dusunuyor musunuz? ben katilmiyacam ama en azindan yari final ve final oyunlarini izlemeye calisirdim.
    Hocam tüm sınıflar yerine sadece oynanacak sınıflara bir level sınırı koysak olmaz mı? Oynayacağım 3 sınıf da 60 iken 20 level Hunter'a takılmak can sıkıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

Hocam tüm sınıflar yerine sadece oynanacak sınıflara bir level sınırı koysak olmaz mı? Oynayacağım 3 sınıf da 60 iken 20 level Hunter'a takılmak can sıkıcı

Alıntıları Göster
    Doğru doğru, düzenledim kuralı.

@gokg
  • quote:

Alıntıları Göster
    theMytH#2883

1-Mage
    2-Druid
    3-Priest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thevincent -- 16 Ekim 2014; 22:29:24 >

• arkadaslar lutfen quest loglarınızın fotograflarını koyun.1.cevapta benim attigim gibi olucak katilmak isteyen arkadaslar
  • Tamamdır ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ercello

Tamamdır ekledim.
    Muhtemelen yine kendimce destelerle ilk turlarda veda edeceğim ama maksat eğlence :)

gokg#2294

Druid - Mage - Rogue

• quote:

Muhtemelen yine kendimce destelerle ilk turlarda veda edeceğim ama maksat eğlence :)

gokg#2294

Druid - Mage - Rogue

Alıntıları Göster
    Katılmak istiyorum.

#2107Dark4Void

1.Warlock
    2.Priest
    3.Druid

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark4Void

Katılmak istiyorum.

#2107Dark4Void

1.Warlock
    2.Priest
    3.Druid

Alıntıları Göster
    Katılmak istiyorum. KraLmaNia#2279

1 - Warrior
    2 - Warlock
    3 - Priest

• quote:

Orijinalden alıntı: KraLmaNia10

Katılmak istiyorum. KraLmaNia#2279

1 - Warrior
    2 - Warlock
    3 - Priest

Alıntıları Göster
    efsunger#2552

1 - Warrior
    2 - Warlock
    3 - Priest

Edit:Fotoyu simage içine alsam bile küçülmedi.

Cumartesi kesin mi hocam.Malum Fb - Gs derbisi var o gün.Evde olamayacağım hiç.Pazar-pazartesi yapsak daha iyi olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 17 Ekim 2014; 1:32:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

efsunger#2552

1 - Warrior
    2 - Warlock
    3 - Priest

Edit:Fotoyu simage içine alsam bile küçülmedi.

Cumartesi kesin mi hocam.Malum Fb - Gs derbisi var o gün.Evde olamayacağım hiç.Pazar-pazartesi yapsak daha iyi olmaz mı?

Alıntıları Göster
    Quest log neden önemli anlamadım ama ben de ekledim

• ALAK_ kullanıcısına yanıt
    Oynıycagınız classların 25 level ve üstü olması gerekiyor turnuva kurallarına göre bu yüzden önemli yeni oyuncular katılmaması daha eşit maçların olması için
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Oynıycagınız classların 25 level ve üstü olması gerekiyor turnuva kurallarına göre bu yüzden önemli yeni oyuncular katılmaması daha eşit maçların olması için

Anladım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Herkesi ekledim.

Hafta sonu, katılımcıların geneli için nispeten en uygun zaman dilimi olacağından ötürü maçları Cumartesi/Pazar yapıyoruz @Fujitora.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.