Şimdi Ara

Canavar Hareketler - Bölüm 16

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Memleketten en güzel oyun manzaraları yine Canavar Hareketler'de! Daha iyisini yapabilir misiniz? O zaman ne duruyorsunuz!?

- Videolarınızı 21 Ekim Salı gününe kadar yarisma@bolumsonucanavari.com adresine gönderebilirsiniz.

- Videolarınızı dosya eki olarak değil yüklediğiniz sayfaya ait link ile gönderiniz.

- Her hafta en iyi görüntüler seçilerek BSC editörleri tarafından yorumlanacak ve bu programda isminizle birlikte yayınlanacak. Her haftanın birincisi arasından ayın en iyi oyun videosu ise sahibine oyun kazandıracak!

- Oyun türü bulunmamaktadır, herhangi bir zamanda çıkmış istediğiniz oyunu oynayarak videoları gönderebilirsiniz! (Oyunun ismini belirtmeyi unutmayın)

- Videoları YouTube'a veya Vimeo'ya en az 720p çözünürlükte olmak şartıyla yükleyerek göndereceğiniz maile linklerini ekleyebilirsiniz.

- Oynanış videosunu açıklayıcı kısa bir yazı yazmanız gerekmektedir. (Videodaki olayı anlatan)

- Oynanış videolarınız 2 dakikayı geçmemelidir.

- Komik bulduğunuz sahneleri, oyun hatalarını, başarılı hareketler sergilediğiniz multiplayer maçlarınızı veya açtığınız nadir bir Achievement'ı bile gönderebilirsiniz!

- Videolarda yorum ve müzik bulunmamalıdır, editlenmemiş saf oynanış görüntüsü olmalıdır.

- Mail adresine Canavar Hareketler'de görünmesini istediğiniz isminizi veya nick'inizi eklemeyi unutmayınız.

- Gönderdiğiniz oynanış videolarının editlenmemiş ve parça parça olmamasına dikkat ediniz (10'ar saniyelik iyi görüntülerden oluşan montaj videoları yerine kesintisiz bir oynanış videosu tercih ediniz).

• bence oyun çeşitliliği ve kalite açısından en güzel bölüm olmuş .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çekiyim bi video Yazıları vs. kapıyım.Görüntüleri videonun içinden adminler mi seçicek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 16 Ekim 2014; 18:26:02 >
  • Game of thrones dizisindeki ARYA Last of Us filminde, Ellie yi canlandıracakmış.BİLGİNİZE...
  • Bu haftaki video baya eğlenceli olmuş.

• bu bölüm efsane olmuş, her türden oyun var. wolfenstein'deki olay banada oldu amca orda havada durdu :D. tsubasada bittim zaten

• Ersin abinin sesini özlemişim.Bayaği olmuştu.

• çok güzel hareketler yoktu bu sefer ama dublajlar olay olmuş tusubasa çok güldüm ve yorumlayan 3 lü bbcs en sağlam en uyumlu 3 lu olmuş demekki ersinin eksikliği varmiş.

• ersin abi gelmiş şenlenmiş bsc :D :))
  • Ersin abinin gelmesiyle canavar hareketler şimdi canavar hareketler oldu bence :) yorumlarıyla sesleriyle talha-gökhan-ersin üclemesi olmazsa olmaz ;)
  • 1. seçilen videodaki olayı ben hergün yapıyorum bf 3 te :D
  • Ersin abi ve Talha abi ile yine bir Dayz:Standalone da buluşmak üzere inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

bu bölüm efsane olmuş, her türden oyun var. wolfenstein'deki olay banada oldu amca orda havada durdu :D. tsubasada bittim zaten

tsubasa videosu benimdi :)
    bu arada gol kariyer modunda atımıştı gol bana değil bota yazıldı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makaramasuko -- 17 Ekim 2014; 2:58:47 >
  • nice
  • Canavar Hareketleri Beril'in sunmasına da alışmışım gözüm onu arıyor
  • naayyys

• Black Ops videosuna bittim, paketin düştüğü yerde adamın olduğunu anlayıp görmediği gibi vurması gerçekten harikaydı.

• arka plandaki müzüiğin adı ne acaba
  • yeni bölüm ne zaman acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.