Şimdi Ara

BAYMAK NOVANDENS EXTRA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kombime kablosuz oda termostatı almak için servise gittim. Siemens REV 24 RF KABLOSUZ ODA termostatı istiyorum dedim olmaz abi senin kombine danfoss kablosuz oda termostatı olur dediler.
    Şimdi montaja geldiklerin de takılmadı abi olmuyor.bu kombiye kablosuz oda termostatı olmaz mış fabrikaya, bölge müdürüne sorduk olmuyor dediler.
    Denizli de oturuyorum. Lütfen bana yardımcı olun.

• sensunce S kullanıcısına yanıt
    Baymak Novadens Extra'ya başka kablolu veya kablosuz oda termostatı takamıyorsunuz maalesef, anakartı üzerinde yeri var ama aktif değil.
  • cevabınız için teşekkür ederim o zaman ekonomik ısınmak için termostatik vana mı takmalıyım
    Evinizde yalıtım varsa ve odalar arasında ısınmada dengesizlik yoksa kombinin kendi oda termostatı yeterlidir üstelik çok başarılıdır toplamda sadece 0.5°C farkla çalışıyor. Eğer dengesizlik varsa çok ısınan odalara termostatik vana takmanız gerekiyor.
  • TEŞEKKÜR ederim
    arkadaşım merhaba dış ortam probu ve kreg ayarı nasıl yapılacak
  • Bana dış ortam probu ve kreg ayarları hakkında yardımcı olacak arkadaşlardan yardım bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yhy76 Y kullanıcısına yanıt
    Yeni Kasa Novadens Extra'ya sahipseniz dış hava sensörü desteklemiyor.
  • Hayır arkadaşım eski kasa şuan zaten siemenes QAC 34 dış ortam probu bağlı ama dışarıdaki havayı ortalama 3 derece fazla gösteriyor.o algılasını düzeltebilirmiyiz ayrıca kreg ayarlarını nasıl yapmalıyım alev simgesi çok sık yanıp dönüyor kısa kısa ısıtma yapıyor.
    Bu kısa kısa ateşleyip durma sirkülasyon devamlı çalışması kombiye zararı olmazmı

• Hayır arkadaşım eski kasa şuan zaten siemenes QAC 34 dış ortam probu bağlı ama dışarıdaki havayı ortalama 3 derece fazla gösteriyor.o algılasını düzeltebilirmiyiz ayrıca kreg ayarlarını nasıl yapmalıyım alev simgesi çok sık yanıp dönüyor kısa kısa ısıtma yapıyor.
    Bu kısa kısa ateşleyip durma sirkülasyon devamlı çalışması kombiye zararı olmazmı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.