Şimdi Ara

Yazıcı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: max 150-200
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 100 sayfa en az
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: pcden çıktı alma ve fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: (konu hakkında bilgim yok)
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Hangisi daha uzun süre ve kaliteli olursa onu istiyorum.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hp, canon, epson öncelik olabilir
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: farketmez

Arkadaşlar üstteki kategoriler dahilinde yazıcı almak istiyorum. Yapacağım şey sadece ödev oluyor onları çıkartmam lazım. Kırtasiyeye vereceğim parayı yazıcıya vereyim istiyorum. Yardımlarınız için sağolun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.