Şimdi Ara

GOLD puan 15-29 TL puanları 300 TL , 30 TL üstü puanları 500 TL yapmış.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.007
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu puanlar nasıl kazanılıyor nasıl alınıyor hiç bir bilgim yok. Hiç bir şart olmaksızın istediğin gibi harca diye bir açıklama yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimtuna -- 16 Ekim 2014; 14:56:17 >

• sazan avi. gibi birşey bu.. önceki tık sayıları iyi geldi heralde, hene aynı metodu uyguluyorlar.. boş yere siteye girip de puanım var mı diye bakmayın, ya hiç yok, ya da bikaç puandır, onun da kuruş kada değeri olmaz
  • 15tl puan için 3000tl alışverişiniz olması lazım, çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

sazan avi. gibi birşey bu.. önceki tık sayıları iyi geldi heralde, hene aynı metodu uyguluyorlar.. boş yere siteye girip de puanım var mı diye bakmayın, ya hiç yok, ya da bikaç puandır, onun da kuruş kada değeri olmaz

Ne kadar alış verişe ne kadar puan veriyor biliyormusunuz ?
  • alış-veriş yaptırmaya yönelik bir uygulama, gold dan alayım da puan kazanayım bekletelim artsın diye yapıyorlar, koca forumdan bir kişi çıkmadı geçen ki puan artırımında..

bir alış verişte %0,5 kadar gold puan kazanılabiliyormuş. yani yüklü bir alış veriş yapmak lazım.

teknosa nın fiyatları şişirip üstüne hediye çeki vermesine benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 16 Ekim 2014; 15:11:10 >
  • arkadaşlar öyle demeyin. adamlar bana durduk yerde 50 tl hediye puan göndermişler. şimdi bu 30 a 500 kampanyasını bekleyeceğim. 50 tl puan için de 300 tl lik tablet almıştım. kayıt açmışlardı hepsi bu.
  • peki bu 300 TL olunca alt limit olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerden bakıyoruz ??
  • 50 tl görünüyor... 50 TL olarakmı hesaplanıyor yoksa 500 tl mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrophy

arkadaşlar öyle demeyin. adamlar bana durduk yerde 50 tl hediye puan göndermişler. şimdi bu 30 a 500 kampanyasını bekleyeceğim. 50 tl puan için de 300 tl lik tablet almıştım. kayıt açmışlardı hepsi bu.

bu 50tl yeni geldi, o kampanya olacağında bunlar silinir. bu 50tlde 500tl alt limitli sanırım, yine çöp yine çöp.

• 80 TL sipariş verim dedim 50 TL hediye puanı kullanamadım. Alt limit uyarısı yok ama
  • HuRGeNeR@L kullanıcısına yanıt
    Deneme yanılma yöntemiyle bakabildim. 50 TL hediye için alt limit 500 TL.
  • aslında her böyle dandik kampanyasında şikayetvara kayıt oluşturacaksın. Bu nasıl bir tüketici kandırmaysa her seferinde sanki herkese alt limitsiz puan yüklemiş gibi bildirimde bulunuyorlar. Böyle basit tüketici kandırmaca ile anca milleti soğutuyorlar.
  • Eğer öyleyse uzulurum. Ama hicbir bildirim yok. Şu tarihte silinecek diye. Bi degisiklik olursa haber veririm

• kimin gold da puanı varmışkide 500e yuvarlayacaklarmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Riven_ kullanıcısına yanıt
    Benim. Bekliyorum yeni kampanyayı

• En iyi müşteri ilişkileri ödülü almış diye bana da 50 tl göndermiş. Nasıl kullanıldığını çözemedim ama. 500 Tl lik ürün mü eklemek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucid dream

En iyi müşteri ilişkileri ödülü almış diye bana da 50 tl göndermiş. Nasıl kullanıldığını çözemedim ama. 500 Tl lik ürün mü eklemek gerekiyor.

hocam tek deneme şansın var ben kaç lirada düşüyor diye deneyeyim dedim navigasyon attım baktım düşüyor ne alsam diye geri döndüm hop çek uçmuş aman dikkat et.

Navigasyon 449 tl idi bu arada
  • ceycey11 kullanıcısına yanıt
    139 lıralık bır uydu alıcıda baktım düşmedi ama 50 lira indirimin var diyordu.
  • verdikleri 50 TL nin alt limiti 500 TL...

50 TL puanı 500 e yükseltecekleri zaman bunlar gitmiş olacak.
    31 Ekim yani bugün dü sanırım S.K.Tarihi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.