Şimdi Ara

Aile hekimi muayenesi ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben yarın tecil için askerlik şubesine gideceğim. Benim bağlı olduğum aile hekimi şubeye yakın değil. Şube civarında başka hekime gidebiliyor muyuz yoksa illa benim bağlı olduğum hekime mi gitmem lazım? Benim hekimime gitmem için zaman lazım. Git-gel aynı günde yetişmeyebilir. İlk önce hekime gidip raporu alabilir miyim?

İstanbul Bakırköy askerlik şubesine gideceğim. Şube hakkında bilgisi olan varsa iyi olur.

• Benzer bir durum benim başıma geldi, aile hekimim uzak olduğu için şubeye yakın polikliniğe sordum yakında bulunan devlet hastanesine gidebilirsin dediler; ama devlet hastanesinde aile hekimi bölümüne gittiğimde bağlı bulunduğum aile hekimi dışında kimsenin yapamayacağını söylediler. Mecburen ertesi güne sarktı. Önce askerlik şubesine gitmeniz gerekir çünkü orada verecekleri belgeyi aile hekiminizin doldurup imzalaması gerekiyor. Aynı gün içinde yetiştireceksiniz diye bir şart yok.Şubede işleminizi yapan kişiye ne zamana getirsem olur diye sorabilirsiniz. İstanbul'da yaşamıyorum şube hakkında bilgim yok.
  • bağlı olduğun aile hekimine gideceksin mecburen. ilk önce aile hekimine gitme gibi durum olmaz çünkü sana kağıt veriyorlar onu götürüp imzalatıyorsun. aslında asıl vakit şubede geçiyor sıra numarası bekle imza bekle derken saatler geçiyor.aile hekimi 2 dkda bitiyor işi.
  • Bugün gittim 2 saatte hallettim işimi. Aile hekimi olarak orada bulunan aile merkezine gittim. Şubede danışmadaki kadın başka kişi yapamaz dedi ama yukarıda sorduğumda git, şurada yaptır dedi. Sabah 9 buçuk gibi gittim 2 kişi vardı önümde. Çalışanlar ilgili, bu şubeyi tavsiye ederim. Yalnız öğleden önce gitmek iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Bugün gittim 2 saatte hallettim işimi. Aile hekimi olarak orada bulunan aile merkezine gittim. Şubede danışmadaki kadın başka kişi yapamaz dedi ama yukarıda sorduğumda git, şurada yaptır dedi. Sabah 9 buçuk gibi gittim 2 kişi vardı önümde. Çalışanlar ilgili, bu şubeyi tavsiye ederim. Yalnız öğleden önce gitmek iyi olur.

hallettiysen bravo. ben avcılar şubesine gitmiştim imza için 20dk beklettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Bugün gittim 2 saatte hallettim işimi. Aile hekimi olarak orada bulunan aile merkezine gittim. Şubede danışmadaki kadın başka kişi yapamaz dedi ama yukarıda sorduğumda git, şurada yaptır dedi. Sabah 9 buçuk gibi gittim 2 kişi vardı önümde. Çalışanlar ilgili, bu şubeyi tavsiye ederim. Yalnız öğleden önce gitmek iyi olur.

hallettiysen bravo. ben avcılar şubesine gitmiştim imza için 20dk beklettiler.

Bende adama sordum "bazı şubelerde çok sıra oluyor, burası niye boş" diye. Adam "bazı şubeler çalışmıyor, biz işi ilerletmek için kolaylık sağlıyoruz. öğleden sonra daha kalabalık olur" dedi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.