Şimdi Ara

Samsung s4 mü Discovery 2 mi? Yardımcı Olurmusunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir telefon alacağım ama Samsung s4 mü yoksa Discovery 2 mi alsam kararsız kaldım. Sizce hangisi daha mantıklı ve güzel bir seçim olur, Yardımcı Olurmusunuz?

• samsungun kalitesi bir başka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormak bile hata.elbetteki s4.

• peki niye s4 ?
  • evet s4 derken özellikle bi sebep var mı?
  • İkisi arasından ikisinide tavsiye etmiyorum,baska seçenek istersen Lg G2..

• 2 si de alınmaz hele bu zamandan sonra.
    2 si arasından s4 tabiiki daha iyidir.

• neden alınmaz arkadaşlar? sebep söylerseniz mantıklı olur? 900- 1000 tl aralıgında başka önereceğiniz ne olur?
  • S3e gore S4 pek tutulmadi sanirim.birde artik guncel bir cihaz degil..discovery 2 aslinda ozellik olarak guzel bir cihaz ama ondada eksikler var hafiza karti destegi yok ve malzeme kalitesi servisi pekte iyi degil..ama illa ikisinden biri dersen discovery 2yi guncel bir.cihaz olmasindan oturu tercih ederdim..

• Gmdye para kaptirmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Doğru-Adam

peki niye s4 ?

Fanboylar kendileri de cevap veremezler :D

s4 alınmaz. tutmadığı için fiyatı düştü. kronik sorunları var. batarya da şişiyor. çok sorunlu bir alet uzak dur.

gmd2 daha iyi bir alet. ama çok antiboyu var. forumda da görebileceğin gibi gerekçe göstermeden gm alma diyenler var :D evet malzeme kalitesi bir sony htc kadar dayanıklı değil ama çnerilen lg g2 modeli de aşırı dandik. hatta piyasanın en dayanıksız telefonu. 40cmden ahşapa düşünce kırılır.

sonuç olarak, eğer bu iki telefon arasında seçim yapacaksan gmd2 diyorum. ama başka bir telefon da düşünürsen, benzer fiyatlara z1 (ekran iyi değil) ve nexus 5 (batarya iyi değil) alabilirsin.
  • revision kullanıcısına yanıt
    Cok guzel özetlemişsin

• s4 950 lira gmd 900 lira hangisini alırsınız aynı fiyatlar
  • Ikisi arasindan s4

• Hala G2 diyonuz. S4 e yok isiniyo yok donuyo felan yalan beyler gonul rahatligiyla alin birde iyimis gibi 5.2inc diyolar fazlalik ve tuslar ekranda 0.2lik kismi size sadece agirlik. Sistemde ve bataryada iyi lg g2. Bi zahmet oyun konsolu yapmayin 250tl fark var aralarinda lg g2 cop biraz da kamerada iyi bu kadar farkla s4un + yonlerini profilimdeki son konudan bakin

• quote:

Orijinalden alıntı: atlin28

Hala G2 diyonuz. S4 e yok isiniyo yok donuyo felan yalan beyler gonul rahatligiyla alin birde iyimis gibi 5.2inc diyolar fazlalik ve tuslar ekranda 0.2lik kismi size sadece agirlik. Sistemde ve bataryada iyi lg g2. Bi zahmet oyun konsolu yapmayin 250tl fark var aralarinda lg g2 cop biraz da kamerada iyi bu kadar farkla s4un + yonlerini profilimdeki son konudan bakin

Bu kadar tarafli olmayin.Bundan 10 gun once s4 aldim.Telefon max 20dk oyunda 67,69 dereceye cikiyordu.Sarji su gibi gidiyordu.Zorla iade edip g2 aldim suan cok memnunum

• S4 suan elimde kac saattir youtubedayim hissetmiyorum bile ?

• Sanırım s4 alacagım yarın.. N11 de 960 lira, 106 lira indrim var 850 liraya geliyor nerdeyse.. bu fiyata çok çok iyi değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.