Şimdi Ara

Samsun Galaxy tab4 Flash Player Sorunu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kızım Ders Çalışsın diye morpakampüs üyeliği aldım

akabindede Samsun Galaxy tab4 aldım

heryere giriyor çok iyi ir tablet ama tek sorunumuz morpakampüsün ders anlatımlarını açmıyor flash player hatası veriyor
    yüklemeye kalktım desteklemiyor diyor
    yeni bir tablet almaya şuan gücüm yok

derdime bir çare varmı ?

şimdiden ilgilenecek arkadaşlara teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EqolEqol -- 15 Ekim 2014; 21:25:35 >

• Arkadaşlar derdime derman yokmu ?
  • Hocam Flash Player'ın APK uygulamasını yükleyip tarayıcıdan flash'ı açmanız gerekir. Tabletin kendi tarayıcısı varsa daha iyi olur ama yoksa dolphin'i öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstad bilgim zayıf bu konularda biraz daha detaylı açıklayabilirmisin

bu arada ilgin için teşekkür ederim
  • İnternetten "Android Flash Player apk" diye aratıp tabletize kurun. Kurduktan sonra google play'den dolphin Browser'i yükleyin. Dolphin'in ayarlarından flash'ı etkinleştirin. Chrome dışında kendi tarayıcısı varsa onun ayarlarından da etkinleştirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puffin web browser yükleyiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EqolEqol kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=IKHweu0HK4s&index=1&list=UUdT48Rq1yTm5i_MaZ0B4SMA Video İzlerseniz Sevinirim...
  • EqolEqol kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=IKHweu0HK4s&index=1&list=UUdT48Rq1yTm5i_MaZ0B4SMA Video İzlerseniz Sevinirim...

Arkadaşlar Bana Abim Flash Playerı Tamİndir.Com Sitesinde İndirdi Tabletime Choreme Yüklü Olacak Tab4'te Ordan Adobe Flash Player Tam İndir Yazın Çıkabilir Herhalde Google Paly Store'den Kaldırılmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levent551261 -- 16 Ekim 2014; 20:18:37 >
  • Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim

tavsiye ettiğiniz gibi Puffin web browser ı indirdim kurdum

daha sonra beni 4,25 tl yıllık abonelik ücreti olan flash surumune yonlendirdi satın aldım

şu anda Puffin web browser ile morpa kampüse rahatlıkla giriyor ve sorunsuz konu anlatımlarını açıyor

ayrıntılı anlattım ki benzer sorun yaşayanlar belki faydalanır

tekrar hepinize teşekkür ediyorum saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: EqolEqol

Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim

tavsiye ettiğiniz gibi Puffin web browser ı indirdim kurdum

daha sonra beni 4,25 tl yıllık abonelik ücreti olan flash surumune yonlendirdi satın aldım

şu anda Puffin web browser ile morpa kampüse rahatlıkla giriyor ve sorunsuz konu anlatımlarını açıyor

ayrıntılı anlattım ki benzer sorun yaşayanlar belki faydalanır

tekrar hepinize teşekkür ediyorum saolun

bedavada kullanılıyor aklınızda bulunsun örneğin arama motoruna puffin web browser apk indir vb yazarak uygukamayı bedavaya indirebilirsiniz
  • teşekkür ederim
    1 yıllık abonelik bittiğinde deniycem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.