Şimdi Ara

askerlik tecili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Durum şöyle ki, 91 doğumluyum 2009 lise mezunuyum 31 aralık 2013'te tecilim bitti. Bu yıl sınavlara girdim, kazandım ve açıköğretim kaydımı yaptırıcam fakat askerlik durum belgesi alamıyorum. Şube'ye gittiğimde bakaya'ya kaldığımı söylediler ve tecilimi uzatmadılar. Ailevi ve maddi durumlardan ötürü de askere gitmem imkansız. Açıköğretim kayıtlarının bitmesine de 2 gün kaldı, bilgisi olan, önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

• Benim bildiğim açık öğretim ile tecil edilmiyor. Yanlış da olabilir bu bilgi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjur

Merhaba arkadaşlar. Durum şöyle ki, 91 doğumluyum 2009 lise mezunuyum 31 aralık 2013'te tecilim bitti. Bu yıl sınavlara girdim, kazandım ve açıköğretim kaydımı yaptırıcam fakat askerlik durum belgesi alamıyorum. Şube'ye gittiğimde bakaya'ya kaldığımı söylediler ve tecilimi uzatmadılar. Ailevi ve maddi durumlardan ötürü de askere gitmem imkansız. Açıköğretim kayıtlarının bitmesine de 2 gün kaldı, bilgisi olan, önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

Tecilin bitince gitmen gerekiyordu.Tekrar şubeye git.Belki alırsın kağıdını.Bence askere gideceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.