Şimdi Ara

Büyük Gaming Mouse Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xbox one konsolumda xim4 aracılığı ile gaming mouse kullanmak istiyorum.
    Çok fazla modeli fiziksel olarak inceleme fırsatım olmadı, bulunduğum şehirde teknoloji mağazalarında sadece logitech marka mouse lar mevcut.
    Öncelikle alacağım mouse en düşük 6200DPI olması gerekiyor. Logitech G502 modelini inceledim fakat benim elim gerektiğinden büyük olduğu için serçe parmağım zemin ile temas ediyor ve sürtünme oluyor. Bu da uzun süre fps oynayan kişi için büyük problem.

Ayarlanabilir mouse ları inceledim. Razer ouroboros ile ilgili türkçe ve yabancı sitelerde bazı şikayetler var. Ayarlanabilir olan kısımlardan ses geliyor gevşeme var gibi bir çok sorun yaşamışlar. Bu nedenle o mouse dan soğudum.

Steelseries leri araştırdım, çok sade geldi sanki eski microsoftun optik 200 serili faresi gibi.

Youtube dan izlediğim kadarı ile R.A.T 9 da ayarlanabilir fakat benim elime rahat oturur mu yoksa o da mı küçük kalır bilemiyorum.

Sizden istediğim bana gerçekten kaliteli ve kullanımı rahat, fps tarzına uygun bir mouse önerisi. Baz alacak olursak eski microsoft sidewinder x4 ve logitech G500 mouse lar elime tam oturuyor. Büyüklük olarak o tarzda bir mouse olabilir.

Şimdiden teşekkürler..

• Deathadder 13 tavsiye ederim.
  • steelseries rival yada deathadder 2013. Rivalı kullanmaktayım elime tam oturuyor serçe parmağım boşta kalmıyor tavsiye ederim. Ama denemedende alma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deathadder 2013 te bellek yok diye biliyorum, kombo kaydedilmiyor diye duymuştum. yanılıyor muyum ?
    Deneme imkanım yok, fakat sipariş verip beğenmezsem tekrar gönderebileceğim bir yerden almam gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nekro****

deathadder 2013 te bellek yok diye biliyorum, kombo kaydedilmiyor diye duymuştum. yanılıyor muyum ?
    Deneme imkanım yok, fakat sipariş verip beğenmezsem tekrar gönderebileceğim bir yerden almam gerek.

çok sade mi ? o zaman bu ne :)

http://forum.donanimhaber.com/m_86762389/f_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Ekim 2014; 3:15:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

deathadder 2013 te bellek yok diye biliyorum, kombo kaydedilmiyor diye duymuştum. yanılıyor muyum ?

çok sade mi ? o zaman bu ne :)

http://forum.donanimhaber.com/m_86762389/f_/tm.htm

Steelseries in sitesine girdim baktim hepsi birbirinden sade gorunuyor boyle mouse gormedim. Fakat bu mouse un incelemesinde eli buyuk olmayanlar almasin alisamaz demissin. Bu tarz var mi tavsiye edecegin model.

• quote:

Steelseries in sitesine girdim baktim hepsi birbirinden sade gorunuyor boyle mouse gormedim. Fakat bu mouse un incelemesinde eli buyuk olmayanlar almasin alisamaz demissin. Bu tarz var mi tavsiye edecegin model.

akşama bakarım
  • ouroboros dan soğudum demişsiniz ancak eğer tekrar ilginizi çekerse ilanımı kontrol edebilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_98152367/f_//tm.htm#98152367
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureAgression

ouroboros dan soğudum demişsiniz ancak eğer tekrar ilginizi çekerse ilanımı kontrol edebilirsiniz

Sizin youtube da ilk aldığınızdaki inceleme videonuzu da izlemiştim. orada mouse dan memnun olmadığınızı da yazmıştınız yorumlarda, zaten bu mouse da genel problemmiş yükseklik alçaklık ayarının bozulması. Bende hor kullanan birisiyim. sıkıntı yaşarım o mouse ile. Saolun yinede.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PureAgression

ouroboros dan soğudum demişsiniz ancak eğer tekrar ilginizi çekerse ilanımı kontrol edebilirsiniz

Sizin youtube da ilk aldığınızdaki inceleme videonuzu da izlemiştim. orada mouse dan memnun olmadığınızı da yazmıştınız yorumlarda, zaten bu mouse da genel problemmiş yükseklik alçaklık ayarının bozulması. Bende hor kullanan birisiyim. sıkıntı yaşarım o mouse ile. Saolun yinede.

videodaki inceleme bana ait değil bende forumdan the sailor isimli kullanıcıdan aldım ama aldığımdan beri kullanamadığım için aynı görsellerı kullandım , ben üründen çok memnunum garip bi şekilde gözüme batan bir şey olmadı ama iş yüzünden kullanamamam vs. o yüzden satışa çıkardım açıkcası

• Logitech g600

• mouse alınca oyun oynaman değişecek mi
  • Tavsiye için teşekkürler, gerekenler alındı

• quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

Logitech g600

"1" ve "3"'üncü tuşlar sert basıldığı takdirde algılıyor ancak geri kalan 10 tuş Titan Quest'e yeterli.
  • hayırlı olsun.

DA bana çok düz geliyor, ergonomisi nasıl ? rahatlığı ? tutuş hissi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

quote:

Logitech g600

"1" ve "3"'üncü tuşlar sert basıldığı takdirde algılıyor ancak geri kalan 10 tuş Titan Quest'e yeterli.

Ben alttaki 6 tuşu kullanıyorum, fazlasıyla yetiyor benim için. Baş parmağım tam buraya geliyor. Öndeki 6 tuşa da basabilirim ama bunun için baş parmağımı hareket ettirmem gerekiyor, buna da alışamadım.

Sert basma gibi bir sorun da olmadı bende. Sanırım bu da alışmayla ilgili, tuşalrın sertliği bana göre yeterli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

quote:

Logitech g600

Ben alttaki 6 tuşu kullanıyorum, fazlasıyla yetiyor benim için. Baş parmağım tam buraya geliyor. Öndeki 6 tuşa da basabilirim ama bunun için baş parmağımı hareket ettirmem gerekiyor, buna da alışamadım.

Sert basma gibi bir sorun da olmadı bende. Sanırım bu da alışmayla ilgili, tuşalrın sertliği bana göre yeterli.

Benimki değişime gitti, eski sürüm yazılımı yenilenemeyen model olduğu için. Yenisinin böyle bir sorunu olabiliyor demek istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

hayırlı olsun.

DA bana çok düz geliyor, ergonomisi nasıl ? rahatlığı ? tutuş hissi ?

Evet sade bir mouse fakat ergonomisi cok iyi. Ele tam oturuyor küçük değil büyük bir mouse. Zaten ben fps oynadığım için ekstra tuşlar işime yaramıyor. Soldaki iki tuşu bile çok nadir kullanıyorum.

• Dostum benzer bi konfigürasyonu ps4 için yapmayı düşünüyorum.
    xim4 + tartarus + deathadder

xim den pc'deki performansı alabiliyor musun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.