Şimdi Ara

Mini uydu HDMI sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar televizyonda tek hdmı girişi var aldıgım mini uydu cihazımda tek baglanti şekli hdmı ama televizyonun hdmı girişi arızalı ( aslında degil ama bu uyduyu takınca göruntu gelmiyor başka cihaz baglayınca goruntu gelıyor uydu cihazı arızalı degil baska yerde calısıyor) bunu nasıl baglayabilirim televızyona hdmı to scart baglantı olurmu acaba olursa göruntu hd mı olur sd mı yardımcı olurmusunuz

• televızyonun hdmı ready sanırım goruntu ayarında 720 pıksele alırsan goruntu alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

televızyonun hdmı ready sanırım goruntu ayarında 720 pıksele alırsan goruntu alırsın

Saol dostum deneyelim bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

televızyonun hdmı ready sanırım goruntu ayarında 720 pıksele alırsan goruntu alırsın

Denemeye calistim ama tv çok eski çözunurlukle alakali herhangi bir menu yok olmadi yani anlayacagin

Ayrica benim dogum tarihimde 29 aralik 1979 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Denemeye calistim ama tv çok eski çözunurlukle alakali herhangi bir menu yok olmadi yani anlayacagin

Tv çözünürlüğünden bahsetmemiş hocam yanilmiyorsan uyduyu başka tv ye takip uydu çözünürlüğünü düşürdükten sonra kendi tv'nize takip deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: sleep

quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Tv çözünürlüğünden bahsetmemiş hocam yanilmiyorsan uyduyu başka tv ye takip uydu çözünürlüğünü düşürdükten sonra kendi tv'nize takip deneyin

Eyvallah kardesim onuda deneyecegim

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.