Şimdi Ara

DW60H700FEW/TR SATIN ALINDI (resimler eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
6.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun incelemeler sonunda samsung dw60h700few modelini satın aldım. Toplamada 4 defa bulaşık yıkandı bu kısa sürede makineyle ilgili olumsuz bulduğum bir yana şimdiye kadar rastlamadım olursa onuda paylaşacağım. Makine A++, 7 programlı toplam ve 14 kişilik bulaşık yıkıyor. Makine geniş ve anlaşılır bir lcd ekrana sahip, çelik tabanlı, çatal bıçak için ayrı bir sepeti var orta sepet yüksekliği ayarlanabiliyor sepet ızgaraları yer kazanmak adına tam olarak yatırılabiliyor, her noktada eşit bir yıkama için makinede 5 adet pervane var bunlardan ikisi tencerelerdeki zor kirleri temizlemek için basınçlı su püskürtüyor(storm wash özelliği). 24 saate kadar gecikmeli başlatma yapmak mümkün. Kısa programı 34 dakika gündelik bulaşıklar için uygun biz eco programını tercih ediyoruz bu programın süresi uzun (tablet modunda 142 dakika) olmasına karşın su ve elektrik tüketimi çok düşük auto programı mevcut üzerindeki sensörlerle bulaşık suyundaki kirliliğe göre programın süresi ve kullanılacak ısı otomatik ayarlanıyor. Hem alt hem üst sepet için yarım yük seçeneği mevcut. Tablet modunda ayrıca parlatıcı ve tuza ihtiyaç duymadan yıkıyor. Başlangıç ve bitişte melodi ile uyarı mevcut, su kaçağı iihtimalini tamamen ortadan kaldırmak adına hem gövde içersinde hemde hemen üst çıkıntı kısmında çift conta sistemi eklenmiş su kaçağı için ayrı bir sensör sistemi var. Başlangıç tuşuna 3 sn bastığınızda mevcut programı iptal edip içindeki suyu boşaltmak mümkün ek olarak elektrik kesildiğinde programa kaldığı yerden devam ediyor voltaj dalgalanmaları içinde makinede voltaj koruma sistemi ihmal edilmemiş. Makine oldukça sessiz yıkıyor bulaşıklarda harelenme gök kuşağı etkisi yada pusa hiç rastlamadım kurutmasını çok başarılı buldum kısa yazımın başında belirttiğim gibi olumsuz bir yana rastlamadım.

DW60H700FEW/TR SATIN ALINDI (resimler eklendi)  DW60H700FEW/TR SATIN ALINDI (resimler eklendi)

DW60H700FEW/TR SATIN ALINDI (resimler eklendi)  DW60H700FEW/TR SATIN ALINDI (resimler eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 4 Ocak 2015; 15:27:47 >

• Merhaba, Samsung markalı ürün akakçede bile 1300 tl görünüyor.

bence bunu alacağınıza Siemensin almanya üretim çelik tabanlı olan modelini almanız daha mantıklı

SN26M232TR - 1400,00 tl

Buradaki nakit rakamı mağazalarımıza gelmeniz durumunda bir çok banka kartına taksitte yapabiliyoruz.

DW60H700FEW/TR SATIN ALINDI (resimler eklendi)

kapasite: 13 kişilik
    Enerji sınıfı: A++
    Test referans programı: Eko 50. Yıllık ortalama 280 yıkamada 262 kWh enerji tüketimi
    Eko 50 programında: enerji tüketimi 0.92 kWh
    Off modunda enerji tüketimi: 0.1 W / 0.1 W
    ​Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 2660litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.
    Eko 50 programında su tüketimi: 9.5 l
    Kurutma performansı: A
    Bu bilgiler ​Eko 50 programı için geçerlidir. Bu programda normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanır.
    Eko 50 program süresi: 195 dakika
    Automatik kapanma öncesi süre: 0 dakika
    Ses seviyesi:46 dB(A) re 1 pW
    Sıcak su girişine bağlandığında enerji tüketimi: Eko 50 programında: 0.7 kWh

6 program:
    Yoğun 70 °C,
    Auto 45-65 °C,
    Eko 50 °C,
    GLAS 40 °C,
    Hızlı 45 °C,
    Ön Yıkama
    2 özel fonksiyon: VarioSpeedPlus, Yarı yük opsiyonu
    5 ayrı yıkama sıcaklık derecesi
    jetMatic hidrolik sistem
    dosageAssist
    iQdrive BLDC Motor teknolojisi
    AquaSensor, Yük sensörü
    Deterjan otomatiği (auto3in1)
    Isı alış - veriş bloğu
    dönüşümlü yıkama tekniği
    yenileme elektroniği
    3 kademeli filtre sistemi Kendi kendini temizleyen
    Kazan malzemesi:Paslanmaz Çelik
    Kalan zaman göstergesi
    Program akış göstergesi
    Kehribar rengi LED gösterge
    başlama zamanını erteleme özelliği: 1-24 saat
    eksik tuz göstergesi
    LED'li parlatıcı göstergesi
    varioFlex sepetler
    gümüş renkli XXL sepetler
    Yüksekliği ayarlanabilir üst sepet (3-katlı rackMatic)
    Katlanır raf, üst sepette: 2
    Katlanır raf, alt sepette: 4
    yatay bıçaklık
    alt sepette çatal-bıçak sepeti
    üst sepette bardak rafı: 2 adet

çocuk emniyet kilidi
    tuş kilidi
    servoKilit
    Bardak koruma teknolojisi
    Ürün ölçüleri (YxGxD): 84.5 x 60 x 60 cm

• serdar-ctm S kullanıcısına yanıt
    Ödeme planıma uymadığı için 9 taksit beni kurtarmıyor satın alacağım mağazada bu iki makina mevcut bunlardan birini almak durumundayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu samsung hakkındada bir yorum olsa iyi olurdu...
  • Kredi opsiyonu kullanarak bir makina almaya karar verdim haliyle seçenekler arttı bütçem maksimum 1500tl aklımda sn26m283tr veya bütçeye uygun bulursam sn26m284tr, lg d1442cf, lg d1452wf modellerini listeme ekledim samsung dw60h700few konusunda olumlu olumsuz hiçbir yorum bulamadım malesef listedeki ürünler hakkında olumlu olumsuz yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • Fiat linea ile Volkswagen Passat arasında kaldım gibi bir soru olmuş. Samsungtan bulaşık makinesi alınmaz. Hele yüksek bütçede hiç önermem diyebilirim.

Benim önerim Electrolux ESF8530ROW, Bosch SMS68N02TR, Siemens SN26M284TR. Beyaz modellerde fiyat performans olarak bu cihazlar iyidir. Miele G4210SC serisini de öneririm.

Inox düşünüyorsanız onlarda fiyat performans cihazları AEG F65712M0P ve Profilo BM6481MG.

Bosch Siemens'in yerlisini alana kadar üç beş daha verip Alman'ını almak daha mantıklı. Arada fiyat olarak bariz bir fark yok çünkü.

Electrolux ve AEG'yi önerme sebebim de içlerinin yüksek olması. Su püskürtme düzeninin daha başarılı olması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstadım içlerinde bana en yakın gelen makine SN26M284TR(estetik olarak) ancak ondada kapak sacının kolay büküldüğünü fark ettim yanlara esneme yapıyor bu beni biraz rahatsız etti açıkçası. Lg konusunda daha evvel olumlu yorumlarınızı okudum baktığım lg lerin tuşlarının oturaklığı işleyişi, kapağın esneme yapmıyor oluşu bende daha sağlam ve kaliteli hissiyatı uyandırdı lg d1442cf veya lg d1452wf modeli hakkında ne dersiniz?

• Son olarak sn26m283 ve 284 modellerini inceledim ve yerli olmamasına rağmen malzeme kesinlikle Alman malına yakışır kalitede değil düğmelere bastığım vakit panelde düğmelerle beraber içeri göçüyor sacındaki esneme ise kabul edilir gibi değil candoğan üstadım sizin görüşleriniz benim için kıymetlidir ancak Siemens ten memnun kalmadım lg d1442cf modeli ağır basıyor muhtemelen bu makineyi alacağım teşekkürler.

• SAMSUNG DW60H700FEW/TR BULAŞIK MAKİNASI

Ürünü uzun bir süre araştırdım. Ve sonuçta almaya karar verdim. Nedenlerini açıklamak isterim;
    1- Daha önceki modellerin tümü Samsung un Çin de ürettiği fason ürünlerdir, evet doğru ve bunu kendileri de kabulleniyorlar. Ancak bu ürün Samsung mühendisleri tarafından tasarlanıp Avrupa da üretimi yapılan bir ürün.
    2- Fiyat performans açısından muadillerine göre çok daha verimli. Ancak piyasa da iyi araştırılırsa 1300-1800 arası fiyatlar da satılıyor. Alacağınız yere dikkat etmelisiniz. İzmir de bile arası 3 km olan 2 ayrı mağazada 1399-1799 arası fiyatı değişiyor.
    3- Tasarım ve kullanımı oldukça başarılı gibi görünüyor. Gereksiz düğme kalabalığı yok.
    4- Samsun bu ürünle bulaşık makinesi pazarında şimdi bende varım diyor.

Ürün bana ulaşıp kullandıkça burada yorumları paylaşacağım. Benim de oldukça sıkıntı çektiğim; ürün hakkında internette hiç bir gerçek kullanıcı yorumunun olmaması. Dolayısı ile almak isteyen kişiler zorlanıyor. Yardımcı olmaya çalışacağım.

Şimdilik yazabileceklerim bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: laminox

SAMSUNG DW60H700FEW/TR BULAŞIK MAKİNASI

Ürünü uzun bir süre araştırdım. Ve sonuçta almaya karar verdim. Nedenlerini açıklamak isterim;
    1- Daha önceki modellerin tümü Samsung un Çin de ürettiği fason ürünlerdir, evet doğru ve bunu kendileri de kabulleniyorlar. Ancak bu ürün Samsung mühendisleri tarafından tasarlanıp Avrupa da üretimi yapılan bir ürün.
    2- Fiyat performans açısından muadillerine göre çok daha verimli. Ancak piyasa da iyi araştırılırsa 1300-1800 arası fiyatlar da satılıyor. Alacağınız yere dikkat etmelisiniz. İzmir de bile arası 3 km olan 2 ayrı mağazada 1399-1799 arası fiyatı değişiyor.
    3- Tasarım ve kullanımı oldukça başarılı gibi görünüyor. Gereksiz düğme kalabalığı yok.
    4- Samsun bu ürünle bulaşık makinesi pazarında şimdi bende varım diyor.

Ürün bana ulaşıp kullandıkça burada yorumları paylaşacağım. Benim de oldukça sıkıntı çektiğim; ürün hakkında internette hiç bir gerçek kullanıcı yorumunun olmaması. Dolayısı ile almak isteyen kişiler zorlanıyor. Yardımcı olmaya çalışacağım.

Şimdilik yazabileceklerim bu kadar.

Bu model hakkında bir yanlışınız var dw60h700 modeli avrupada değil thailand'da üretilmiş makinanın kapağını açınca yan tarafında yazıyor. Deneyiminizi paylaşırsanız forum içinde yararlı olacaktır

• Haklı olabilirsiniz, kaynak yanlış iletmiş bana. Makina geldikten sonra deneyimlerimi mutlaka paylaşacağım.

• Bu arada ürünü güvenilir bir internet mağazasından 1.319 ₺ ye aldım. Kullandığım kredi kartına da 100 ₺ hediye yüklendi. Bi de üzerine 6 taksit :)
    Eğer makine performansı da başarılı olursa, çok şık olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Teodemir

Bu arada ürünü güvenilir bir internet mağazasından 1.319 ₺ ye aldım. Kullandığım kredi kartına da 100 ₺ hediye yüklendi. Bi de üzerine 6 taksit :)

İnşallah memnun kalırsınız.
  • quote:

Bu arada ürünü güvenilir bir internet mağazasından 1.319 ₺ ye aldım. Kullandığım kredi kartına da 100 ₺ hediye yüklendi. Bi de üzerine 6 taksit :)

Makinayı denedinizmi?
  • Bekliyorum hala ulaşmadı elime.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

quote:

Makinayı denedinizmi?

Bugün geliyor eve. kurulması servisi derken en geç c. tesi kullanıp ilk yorumu yazarım. 👍

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

quote:

Makinayı denedinizmi?

Bugün geliyor eve. kurulması servisi derken en geç c. tesi kullanıp ilk yorumu yazarım. 👍

Tamam kolaygelsin

• Ürünü açtık çalıştırdık. Videoyu youtube a yüklüyorum. Linkini paylaşacağım. 👍

• quote:

Ürünü açtık çalıştırdık. Videoyu youtube a yüklüyorum. Linkini paylaşacağım. 👍

Memnun kaldınız mı linki merakla bekliyorum

• http://youtu.be/iGaQ3LXkC_c

Umarım faydası olur. İlk bulaşık yıkandığında buradan yazarım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.