Şimdi Ara

[BAŞVURACAĞIM]TTNET YALIN FİBERNET LİMİTSİZ [ AKK 75GB ] 57TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
1.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iptal etmesi kolay.Eğer mng gelirde imzalamıcam geri götürün dersen iptal olur.En iyisi git en yakın başvuru merkezine danış daha kolay ve hızlı olur
  • ne işiniz var bunlarla geçin türknet'e ayda 49.99 herşey dahil.
  • Ultranet icin bizim eskiden kullandigimiz Adsl modemler kullanilabilir mi yoksa baska bir modeme mi ihtiyac var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Standartuye S kullanıcısına yanıt
    kullanılabilir hocam.Sadece fiber ve hipere geçerseniz onlar destekleyen özellikte modem istiyorlar
  • Altyapı yok malesef
  • http://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/digerinternethizmetleri/Sayfalar/TTNET-Sizinle.aspx sizinle fibernet limitsiz 24 mbit 75 gb akn tarifesine geçmek istiyorum.Şimdi sormak istediğim birşey var biz telefonu süperonline'dan taşıdık 444 0 375 den mi yapmam gerekli başvuruyu ve açılması ne kadar süre alıyor.
  • 12 ay sonra fiyat ne oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modality kullanıcısına yanıt
    İnternetten de telefondan da bayiden de yapabilirsiniz ama en hızlısı bayiden olur.İmzalamanız gereken belgeler var.İnternetten ve telefondan başvurduğunuzda adresinize kargo ile imzalamanız için belge gönderiyorlar.Gelip geri gitme süreci uzun sürüyor
  • Herhangi bir bayiden yapabilirim değil mi ? Engelli tarifesi olduğu için müdürlüğe filan git demezler inşallah.Bugün yeni hat için telefon başvurusunu yaptık numaranın aktif olmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modality -- 27 Ekim 2014; 22:19:05 >
  • Modality kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam onu bilmiyorum umarım demezler ama diyeceklerinide sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

Vallahi hocam onu bilmiyorum umarım demezler ama diyeceklerinide sanmam

Hocam merhabalar hele şükür bu sabah türktelekom geldi bağlantıyı yaptı. Ancak şuan adsl ışığı yanmıyor hani internet daha açılmamış desek telefon olduğu için adsl yanmalıydı galiba? Telefon açıldı mesaj geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShaNexxx kullanıcısına yanıt
    Hocam teknik bilgiye sahip değilim fakat şu sayfay faydalı bulan arkadaşlar var.Sorurunuzu umarım burdan halledebilirsiniz.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/Sayfalar/ilk-yardim.aspx

Burdan bulamassanız eğer 444 0 375 TTneti arayıp ordan sorunlar hakkında yardım ediyorlar.Sorun hat kaynaklı,TTnet kaynaklı veya kurulum kaynaklı olabilir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.